Jump to content
GIGN Forum

Laptops gados vecākam cilvēkam


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Mana krustmāte (nedaudz virs 60 vecumā) meklē portatīvo datoru. Paredzēts rēķinu maksāšanai, ziņu lasīšanai, e-pastu rakstīšanai, filmu lūrēšanai.

Budžets 150-200ls (drīzāk uz zemo galu). Obligāti jauns, ar garantiju.

Gaidu ieteikumus. Jau avansā paldies.

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam šķiet, ka packardi ir aizdomīgi lēti priekš tā kas ir viņos iekšā?

Pats instalēju vienam windows un nedaudz paspaidīju, likas ka kaut kas nav tākā vaidzētu būt :(

Nē, tu maldies. Pakardi ir rebrendotas Acera emašīnas. Super cena, kas rodas, ietaupot uz korpusa kvalitāti - ideāli piemēroti šādiem gadījumiem. Kā arī - Pakardiem, kas ir pirkti caur oficiālajiem kanāliem Baltijā ir 3 gadu garantija, nodrošina servicenet.

Par konkrēto pakardu - nekādā gadījumā neņem 1000M procesoru. Šis procis ir NELIETOJAMS ar Windows 8, Windows 7 vēl kautkānebūt griežas.

Līdz 200 Ls galīgi neieteiktu ņemt - ir vērts sākt skatīties tikai ar šo - http://www.1a.lv/dat...ente_nxc1yel002

Ja budžets ir zem 200 Ls - nāksies meklēt lietotu, neko normālu diemžēl nav iespējams dabūt

Link to comment
Share on other sites

Par win8 taisnība - nevajag. Win7 maksimums. Domāju, ka pat vecais labais XP būtu saprotamāks.

Par pašu lapsi - nevajag nekādus price-performance jaudas parametrus. Vajag tādu, kurš vilks browseri, skype, video playeri, un pats svarīgākais - nesalūzīs. Attiecīgi tomēr vajag jaunu - ar garantiju.

Surr, nav nekas atbilstošs cenā 150-200Ls ? Es saprotu, ka Tev tas ir profesionālais kretīnisms, taču šoreiz tiešām nav svarīgi izspiest visu iespējamo par to cenu.

Paldies par komentāriem, gaidu vēl :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...