Jump to content
GIGN Forum

IEROSINĀJUMS


xZbits
 Share

Recommended Posts

Ierosinu nobanot visus no a - z wnb staffā.

Kartē awp_face serverī uzrodas draugs no WNB - serveris sāk uzreiz nenormāli lagot, un uzlec teksts čatā -

WnBLion=CUZZMAI : ejat wnb tur norm tauta ;)

WnBLion=CUZZMAI left the game ()

Demo šeit

Slāpekli, vēl joprojām tā nav wnb komūnas vaina ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bani taču nav pamatoti..

Pamatojoties ar tekstiem ka viņš reklamē citu serveri jūs uzskatāt ka viņš karina serveri.?

Es gribu zināt worma vai Nak3da domas par visu šito.

Jo ja es tagad eju ar wnb tagu iekšā man perm banu liks. Nepamatotu, bet reason būs karinu serveri? Cik gudri tas ir?

Un paši liekat wnbGay tagu priekšā, tas tikai parāda to kā darbojas bara instinkts, viens uzraksta pārējie līdzi, viens nobļaujas wnb vajag banot jo karina serveri, pārējie līdzi..

Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Bani taču nav pamatoti..

Pamatojoties ar tekstiem ka viņš reklamē citu serveri jūs uzskatāt ka viņš karina serveri.?

Es gribu zināt worma vai Nak3da domas par visu šito.

Jo ja es tagad eju ar wnb tagu iekšā man perm banu liks. Nepamatotu, bet reason būs karinu serveri? Cik gudri tas ir?

Un paši liekat wnbGay tagu priekšā, tas tikai parāda to kā darbojas bara instinkts, viens uzraksta pārējie līdzi, viens nobļaujas wnb vajag banot jo karina serveri, pārējie līdzi..

Lai veicas!

tev ir cits izskaidrojums, pirms tam nekā tāda nenotika....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs tur cepās?

Tak parasti spēlētāji ar klanu. Tak es ar ienākšu ar kkādu wnb.lv priekšā un jūs mani nobanosiet? Man nav nekas pret Gignu vai WNB, bet nu tas taču ir diezgan muļķīgi. Nu okej, labi, tos kuri tur tiešām kko čakarē, jā, bet neesmu pārliecināts vai kāds ies un, es atvainojos, pisīs kopā serveri, pēc Slāpekļa teiktā.

Kraukšķi, moš servera hostam kkas iet čigrī?

Tad tur viņiem jābūt kkādiem, es pat nezinu, bez dzīves, kuri tur ies un kkādus kodus močis vaļā.

Pilnīgs murgs, tam nav nekādas jēgas.

Edited by PasaulesBoT
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jus tak esat idotu bars :D Jus liecinat pa to ja kads no WnBLion speletajiem ieiet un sag lagot tad ta ir vinu vaina? :D:D Psc jums samdzenes strada. Jums serrveri kads dose un jus pa to vainojat mums kautgan mes pie ta neesam vainigi. Bet nu protams te jau strada bara instikts, viens pateiks ir jalec no loga nost visi parejie ari leks lidzi!

Nja tads serveris bet sidati iedoti admine vinu tas ir psc vnk! Iesaku galvanejiem adminus parskatit jo no siem jums nekada jega nav ;)

Edited by Buciitsuk
Link to comment
Share on other sites

Es saliku nulles, principā sakritības ir pārāk daudz, lai teiktu ka tā vienkārši mēdz gadīties. Serveru karināšana sākta jau risināt, ir zināmi cilvēki, IP un adreses.

Kas attiecas uz kaut kādu kreiso serveru piekritējiem un aizstāvjiem, jūsu viedoklis šeit netiek ņemts vērā un jums neviens neparko netaisās atskaitīties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...