Jump to content
GIGN Forum

Kinozaale.


Slāpeklis!*
 Share

Recommended Posts

Gribēju uzzināt visu par kinozal.tv

Man jau labu laiku ir akkaunts tur, tikai nesaprotu kā es varu pacelt reitnigu tur.?

Es diennaktī varu novilkt tikai vienu filmu etc shit.

īsāk sakot pēc viena faila lejuplādes uzmet šo:

Вам недоступен торрент-файл для скачивания - Вы использовали доступное Вам количество торрент-файлов в сутки. Возможно их количество ограничено из-за низкого рейтинга ( скачал / залил < 1 ), либо у Вас статус Предупрежден 1 торрент. Вы можете скачать 1 торрент-файлов, Вы скачали сегодня 1.

Katrā ziņā ja nu nekādīgi tomēr nevar ar to reitingu, varbūt kāds var ieteikt kādu līdzīgu torrent webu, kur var novilkt vēlams krievu valodā un blu-ray filmas vai labā hd kvalitātē :)

cheers.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir ka tev tās filmas jāsīdo.. Nepietiek ar to vien ka novilki, un aizvēri ciet qtorentu,tas protams ja gribi to ratio normālu..

Jā akūna, man gribas turēt torrentu vaļā lai no manis kkādi krinkļi velk un man nets velkās :D

Btw anyway paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Jā akūna, man gribas turēt torrentu vaļā lai no manis kkādi krinkļi velk un man nets velkās :D

Btw anyway paldies :)

Nu tad nesūdzies par ratio ja negribi sīdot. Bet tam var izmantot to ratio haku programmu, bet tur viss pareizi jāuzstāda, lai izskatās, ka Tu tiešām sīdo, nevis 2min laikā uzcel sev ratio debesīs uzliekot visu uz MAX.

Link to comment
Share on other sites

Jā akūna, man gribas turēt torrentu vaļā lai no manis kkādi krinkļi velk un man nets velkās :D

Btw anyway paldies :)

Kas tev par internetu, ja tev torrenti velk lejā ātrumu? Es varu kaut 30 torrentus sīdot un nepamanīt ātruma zudumus

Link to comment
Share on other sites

Kas tev par internetu, ja tev torrenti velk lejā ātrumu? Es varu kaut 30 torrentus sīdot un nepamanīt ātruma zudumus

Man nav optiskā kā jums tur lielpilsētā. Un vēl nav pieejams.. :/

Man ir lattelecom DSL.

Ja man torrents ierubīts man css spēlējot pings ir pie 80ms..

Bet nav jau runa, ka vot es tagad kontru nevarēšu graizīt, man po par to.

Atliks vien siidot :)

Tik kāds zinošs varētu pateikt cik lielu apjomu man vajag siidot?

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Jā, jo elektrība jau neko nemaksā.

PS man ir optika, bet uttorent`s + nets nav savienojams. :(

500mb/s - uplouds lkm bij pie 100mb/s (tas pa taisno ar kabeli), bēt ruteri (cabeli) nets nav lietojams vnk.

man jau liekas utorrenta kkās bija jāmaina, tik aizmirsu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jo elektrība jau neko nemaksā.

PS man ir optika, bet uttorent`s + nets nav savienojams. :(

500mb/s - uplouds lkm bij pie 100mb/s (tas pa taisno ar kabeli), bēt ruteri (cabeli) nets nav lietojams vnk.

man jau liekas utorrenta kkās bija jāmaina, tik aizmirsu.

No offense, ja kompis tavuprāt rij daudz elektrības, tad iespējam vajag pārdot kompi un sākt vākt lietusūdeni, jo ūdens arī par velti nav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tad beigu beigās, viss atkarājas no neta pieslēguma tobiš ātruma.?

Es sutkā dēļ sava neta knapi knapi nosiidoju 1.5 Gb

Jebal, tā es nekad nedabūšu normālu attiecību.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Interneta ātruma (augšupielādes) un arī attiecīgā faila pieprasījuma.

Par faila pieprasījumu neuztraucos, velku visu no top razdachi, takā siidoju daudz citiem.

Nu tad jau nekā, kamēr nebūs labāks neta pieslēgums, neko labāk necerēt :)

Link to comment
Share on other sites

Par faila pieprasījumu neuztraucos, velku visu no top razdachi, takā siidoju daudz citiem.

Nu tad jau nekā, kamēr nebūs labāks neta pieslēgums, neko labāk necerēt :)

Skaties zelta torrentus, skaitās tikai augšuplāde.

Link to comment
Share on other sites

Viss jau iet uz augšu tas labi.

btw kr4 kur es varu nomainīt lai manas lejuplādes iet uz (D) disku, tagad man © disks ir piedirsts, ko es nemaz nevēlējos, domāju ka uTorentā kkur ir opcija uz kurieni norādīt? Jo meklēju un nevaru atrast..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...