Jump to content
GIGN Forum

nu ko lai dara jaaraksta vien "referaats"...


r&r
 Share

Recommended Posts

nu taatad ka pagajusho reizi tik maz uzrakstiju , jo esmu pieradis pie citiem forumiem , gribeedams uzspiest prewiev uzspiedu send , un taadu post delete pogu neatradu sad.gif tapec tagad uzrakstiishu tadu "referatu" , meeghinashu pat sakariigu , cerams rolleyes.gif

nu ko lai saka , tatad mans niks ir r&r , nikus iipashi neesmu mainiijis , pasha sakuma kad saku spelet (pirms kadiem 3 , 4 gadiem) mans niks bija Maniac (baigi orighinaali , vai ne var tik domat smiliez.de_2428.gif ) , nu peec kada laicinja apmainiiju uz niku R&R (un velak saku rakstit ar maziem burtiem , bet tas jau siikums...) , agrak es biju tas ko vareeetu nosaukt par totaalu newby , bot un ta talak , izdomajam vien vardus , ar kuriem varetu nosaukt totalu nemaakuliigo speletaju , nu karo4a teiksim taa - skill (-5) jhatka.gif , bet par laimi tas jau ir mainiijies laika gaitaa... Varbut ar es sakuma speleju tik slikti , jo parastais pings bija kaadi 200-500 , un man likas ka jo lielaks pings jo labaks smiliez.de_2477.gif , nu ko juus gribat , es pirmo reizi biju sacis pie interneta kaut ko darit , spelet speles neta , un bija 11 gadinji... kaut kada raka es nokljuvu un saku spelet vislaik serverii cs.dtcom.lv, kur ar es esmu pavadiijis visvairak cs`a stundas , tagad jau saku spelet ar citos serveros , ka piemeram , cs.gign.lv , 4tus ... vispar tiekot 4tus , es tik sapratu , ka ir arii citi labi serveri izskaitot cs.dtcom.lv , pie kuriem es tagad pilnigi noteikti varu pieskatiit cs.gign.lv , kau vai ma domas par gign nebij iipashi labas , jo kaut kad es iegaju ieksha , nu tapat vien domashu aatri pashaudiishu botinjus , un izradijaas taa ka es visus pec kartas apvacu hs ar ak ... smiliez.de_2524.gif , tapec man likas ka liimenis gign ir dizgan zems , bet laikam taja bridi vienkarshi bij sanacis ta ka maz speletaju un ne tik stipri speletaji speleja , bet tagad zinu ka te spele daudzi labi speletaji un galvenais ka tauta ir jautra rolleyes.gif

admins , ja godigi , neesmu nekad bijis , bet nav jau par veelu kaut kad saakt, jeb? itka es esmu taads praatiigs cilveks , es domaju ka es admin tiesiibaam apieshos uzmaniigi , ja man protams ir kaut mazaakaa ceriibas gaisminja , ka es dabuushu wink.gif

gribu dabuut admintiesiibas , jo gribas izpaliidzeet tautai , kad dazhreiz nav admini uzlikt restartus , uzlikt mapes kuru tauta veelas , piedaliities adminu runashana (nu ar a_say , jeb ka to komandu sauc) , paslapot kaadu , paslayot freefragus , pakickot dazhus , kuri to ir pelnijushi , pabanot chiiterus , nu labi taadi te nav , bet ja nu paradas kaads ultra kruts 4iiteris , ar chitu , kursh ignore c-d... nav jau man nekadi baigie plani ja dabutu admin tiesiibas , bet gribas jau paliidzeet tautai , un pasham ar smile.gif

reaalajaa mani sauc Roberts , man ir 15 gadi , dziivoju Riigaa , Zolituudee , maacos ZVG (ziemeljvalstu ghimnazija)... pats uzskatu sevi par diezgan neparastu cilveku , bet tas ir jaaizlemj citiem... maacos skolaa labi , treneejos karatee blink.gif...

patlaban mans klans ir aJk , klani agrak nav bijushi iipash daudz vairak varetu teikt ka pat ljoti ljoti maz , jo man agrak bija kaut kada stulba doma ienakushi prata , ka klani skaitas tikai par klaniem , ja vinjus kaut kur piereghistree , eh nu nezin par ko es tad domaju , nu bet katra gadijuma agrak negaju klanos , varbut tas ar ir tapec , ka es speleju tikai 4 FUN , es nekad (gandriiz) neeju uz klubiem un arii negribu iet , parejas lietas dziivee ir svariigaakas neka cs, patsparsevi saprotams , tapec ar man isti negribas but nopietnos klanos , jo tad jaiet uz treninjiem klubos un ta talak...

nu ceru ka shis "referats" kau vai to isti nevar saukt par referatu , paarliecinaas , ka varetu jau nu man ar but tas admintiesiibas... un ka es neesmu galigi smiliez.de_2428.gif tik mazu tekstu uzrakstiit pagajusha topicaa...

Link to comment
Share on other sites

vienkarshi bija taa , ka visi bljaava AWP_MAP2 AWP_MAP2 , vienkarshi daudzi visu laiku taa teica , un kad uzlika to votemap vienmer viena bals pietruuka , ko man dariit , ja man saka paariitis "r&r uzliec votemap uz awp_map2" teikt "neeee" , jeb izpaliidzeet un uzlikt? man liekas ka pareizaak ir izpaliidzeet un uzlikt , jeb es kljuudos?

Link to comment
Share on other sites

Radler:

Pienjemsim, ka vinjsh nezinaaja, ka ir kaads augstaaka ranga admins, tas par vote.

Tas, ka votoja par awp mapi, pieraada, ka frageris. Taatad TP nav.

r&r:

Tu labaak pastaasti kaa tu atshkjirsi gudru chiiteri no papa? Man vienk. interesanti.

Par izpaliidzeehanu... r&r, taa var nepatikshanaas iekulties.

Link to comment
Share on other sites

tas ka es votoju par awp map nonoziimee ka frageris , tev nav bijis taa ka visas kartes jau apnikushas un gribas uzspelet ko citu? tas ka gribu paarmainjas = fragerisms , man liekas ka taada vienadiba nav pareiza...

labu speletaju no 4iitera atpaziit ir ljoti viegli... tu vienkarshi redzi to... labs speletajs vienmer kaut ko 4akareesies un var redzet ka vinjsh labi spele , vinjsh nedariis parasti muljkjiibas , bet 4iiteri normali ir tikai tie , kas slikti spele , un gribeedams izjust paarmainjas no ta ka nevar nevienu apvakt , saak 4iitot (jeb?) , es esmu redzejis daudz ka labi speletaji spele , es nekad neesmu kaads no tiem kas kliedz un viena laba speletaja 4IITER!!! vai kaut ko taaadu...

es zinaju ka speedy ir admins , nu es tak redzeju ka vinjsh mainija kartes un ta talak , bet es vel aizvien dziivoju naivaa paarlieciibaa kaa svariigaaka ir lielaka dalja parasto ljauzhu doma nevis viena admina doma , laikam jau es esmu paaraak naivs un domaju ka muuusu valstii pastaav demokraatija... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

zin ir tada lieta viena - daaaaaudzi (DAAAAAUUUUDZZZIIII) apmierinatos ar to ja vinji dabutu vote tiesibas, a bet tev ir pa maz... gribas vairak... neieteiktu ipashi lekties

enivei smiliez.de_265.gif pieteikums ok, bet nu es domaju ka uz doto bridi mums nevajag jaunus adminus...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...