Jump to content
GIGN Forum

Pērku/Pārdodu mobilo telefonu


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Laba diena!

Pienācis ir laiks pamainīt telefonu uz kaut ko jaunāku.

Principā pārdodu savu veco telefonu Sony Xperia Arc S ar garantiju 13 mēnešiem (lietots 11 mēnešus, obviously) http://www.gsmarena...._arc_s-4134.php

Mobīlais visu laiku ir nēsāts aizsargmaciņā ar uzlīmētu aizsargstikliņu. (kas protams nāk komplektā)

Cena 120Ls

Pats taisos pirkt vietā Sony Xperia T (http://www.gsmarena....eria_t-4899.php), bet principā esmu atvērts arī Jūsu ieteikumiem.

  • budžets +/- 200Ls
  • neieteikt Samsung, Apple, LG

Galvenās lietas, kas mani interesē ir:

  • augsta ekrāna izšķirstpēja un pixel density
  • 2 kodolu procis
  • kvalitatīva kamera
  • iebūvētās atmiņas apjoms
  • baterija

P.S Pēdējā laikā esmu novērojis vai man vienkārši liekas, ka Android OS ir palikuši lēnāki? Tam ir kādi izskaidrojumi?

Link to comment
Share on other sites

Pirkt netaisos, bet runajot par androidiem piekritu. Isti iemeslu nezinu, bet ieveroju, ka uz daziem romiem, kam nonemti blotware telefoni strada iespaidigi atrak. Mans note 2 uz stocka vilkas, ka gliemezis. Kadu laiku cietu, bet beigas norutoju un ieguvu samera labu performance un baterijas laiku ~ 3dienas.

Daudz lasiji par CM romu, itka esot stabilakais, bet vai konkreti tavam modelim 100% teikt nemacesu, tas jaskata google. Anyways, tas tikai ieteikums, jo cik zinu dazas valstis roots nozime zaudet garantiju.

Runajot par processoru, klokot meiginajis neesi, ja tas vsp ir iespejams? Vienu bridi biju pacelis savejo lidz 1704, dikti daudz jaudas nejutu, bet heating problema pazuda. :)

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Telefoni jau ok, bet tas tikai arc s un šim acro s vai visiem sony, ka katrā kaut kas jāizčakarē. Arc S ir austiņu ieeja sānā, kas jau mazliet tracina ar visām sony austiņām, ja būtu kādas citas, kam nebūtu tā izliekuma tad vispār čau. Šim atkal skaņas kontroles pa vidu. Tie tak kā nerakstīti likumi. + vēl šim smirdīgs korķis priekšā austiņām, kas atvērts to tik darīs kā krās putekļus tur iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Traffic, pilnībā piekrītu, bet Sony Xperia seksīgums vienkārši atsver tos sīkumus.

Man vienīgais bail, ka tas taisāmais vāciņš ātri neaiziet pa pieskari, ja regulāri klausīšos mūziku.

Teddij, manam vecajam modelim bija 1500 mAh un biju jau pieradis pie štruntīgas baterijas, bet šim ir 1900.

Vai tad starp šo bateriju un 2000 mAh ir liela atšķirība? Tu vari izskaidrot kā mēra tos mAh?

Link to comment
Share on other sites

Traffic, pilnībā piekrītu, bet Sony Xperia seksīgums vienkārši atsver tos sīkumus.

Man vienīgais bail, ka tas taisāmais vāciņš ātri neaiziet pa pieskari, ja regulāri klausīšos mūziku.

Teddij, manam vecajam modelim bija 1500 mAh un biju jau pieradis pie štruntīgas baterijas, bet šim ir 1900.

Vai tad starp šo bateriju un 2000 mAh ir liela atšķirība? Tu vari izskaidrot kā mēra tos mAh?

Acro S < T

performance

Teddy nerunā par lietām par kurām tev ir vismazākā sajēga.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko labāka?

Ar identisku RAM apjomu?

Sūdīgāku kameru?

Sūdīgāku bateriju?

Sūdīgāku displeju?

acroS ir vecāks modelis

T variantam ir jaunāks bezvadu interneta modulis, jaudīgāks bluetooth, statistikā gpu 225 kas pēc arhitektūras ir tas pats acroS variants, tikai ar 28nm, attiecīgi jaudīgāks tām pašām spēlītēm, līdzīgi ir arī ar cpu jaudu, kameras gan abiem modeļiem ir kopijas ko gan nevarētu teikt par baterijas n/p laiku, T tas ir krietni labāks.

apgaismo mani :)

teddy nebija garast'avok'la, citreiz :)

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

kameras identiskas?

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=4899&idPhone2=4781&idPhone3=5364

noteikti CPU un GPU atšķirības ir samērā mikroskopiskas, bet acro S nāk tāda ideāla lieta kā ūdensnecaurlaidības sertifikāts, ko es vērtēju daudz vairāk kā nelielās izmaiņas GPU.

"T tas ir krietni labāks." vēl joprojām tukši vārdi

Link to comment
Share on other sites

kādu salīdzinājumu PRO savā linkā un šajā attēlā vari saskatīt ja attēls ir bildēts no dažādiem leņķiem, iespējams arī citā apgaismojumā.

l1h4d6t1pr5b3qz1qimq.png

pērc savu acros un priecājies, turklāt, pirms T bija komats un titāniks arī skaitījās negrimstīgs.

Link to comment
Share on other sites

neesi nedaudz sacepies?

Galvenās lietas, kas mani interesē ir:

  • augsta ekrāna izšķirstpēja un pixel density (acro S 342 ppi > xperia T 323 ppi)
  • 2 kodolu procis (same)
  • kvalitatīva kamera (acro S > xperia T)
  • iebūvētās atmiņas apjoms (same)
  • baterija (acro S 1910 mAh battery > xperia T 1850 mAh battery)

Lūk tev acīmredzams piemērs - leņķi un gaismas, lol. Ir vēl kādi jautājumi?

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

neesi nedaudz sacepies?

Galvenās lietas, kas mani interesē ir:

  • augsta ekrāna izšķirstpēja un pixel density (acro S 342 ppi > xperia T 323 ppi)
  • 2 kodolu procis (same)
  • kvalitatīva kamera (acro S > xperia T)
  • iebūvētās atmiņas apjoms (same)
  • baterija (acro S 1910 mAh battery > xperia T 1850 mAh battery)

Lūk tev acīmredzams piemērs - leņķi un gaismas, lol. Ir vēl kādi jautājumi?

Untitled.jpg

nē nē nē interpretēju ka tev ir bijis fotoaparāts un Tiešām apzinies kā tādam verķim taisa salīdzinājumus.

baterija (acro S 1910 mAh battery > xperia T 1850 mAh battery) nu kāds šeit sakars ar mAh./

Ja tavuprāt atšķirība starp Intel Dual Core 2.0Ghz (2 kodoli) UN Intel Dual Core2 2.0Ghz (2 kodoli) ir, tad #18 posts kādam jāpārlasa. ar labunakti.

Link to comment
Share on other sites

Gludinātāj, piedod, ka iediršu šajā topikā, bet gribēju pajautāt, tiem, kas te par telefoniem interesējās.

Padomā ir iegādāties Sony Xperia V, it kā palasījos internetā, nekādi baigie mīnusi nav. Vienīgi baigi maz informācijas par telefonu kā tādu, laikam nav pārāk pieprasīts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...