Jump to content
GIGN Forum

Topiks Ojaaram


macho
 Share

Recommended Posts

nieki, pamēģiniet nodziedāt soad - soil dziesmu happy.gif

btw macho tev taisniiba, viskoloriitaakais ir tieshi pirmais albums un iisti soad fani to atziis.. tie kas klausaas tikai taas dziesmas kas skan radio/tv tie protams domaas savaadaak, bet labaakais albums ir tieshi pirmais thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

un ko tu pats gribeeji?

lai te vienu otru kaartiigi noliek?

1. Kaadeel tu domaa, ka es vispaar no topika kaut ko gribu. Man ir arii sociaalaa dziive un tadeel man nav nekadas gribeeshanas internetaa.

2. gribeeju tev par ieprieksheejo tavu postu pateikt, ka muuziku neviens neuztver caur sirdi, taadeel atsaukshanaas uz sirsninju ir bezjeedziiga (tip - es jau mineeju muuzikas un matemaatikas saistiibu - un tagad veel pasaki, ka tu sirsninjaa reekini)

3. shis topiks neietver sevii meerki palieliities ar to, ko tu pats klausies. meerkis bija analizeet, kaapeec tu kaut ko klausies un ko tas ietekmee un kaapeec tu kaut ko citu neklausies un kaadeel kaads cits klausaas kaut ko citu (tici man, kaut kaada cilveeka smirdiigaa gaume (ja taada vispaar ir) neko neietekmee un neko neizsaka - tad kaadeel vispaar uz to atsaukties)

4. tavs otrais jautajums ir debils - jo pats par sevi ietver jau noraadiijumu - sliktais ojaars atkal grib panirgaaties, vinju jau tikai kaskeeshanaas interesee, nelausim braalji vinjam to dariit. Naakamreiz kad uzdod jautaajumu pameegini bez kaut kaadas jau ievirzes...

taatad, par ko ir shis topiks - sk. 3 punktu

ps fasty - naakamreiz kad domaa iet dirst vai eest, vai ko citu - padomaa - moska labaak noshaujies? thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

2. gribeeju tev par ieprieksheejo tavu postu pateikt, ka muuziku neviens neuztver caur sirdi, taadeel atsaukshanaas uz sirsninju ir bezjeedziiga (tip - es jau mineeju muuzikas un matemaatikas saistiibu - un tagad veel pasaki, ka tu sirsninjaa reekini)

tu laikam esi bishkin pasists

1. runaa savaa personaa - tas ir pirmajaa personaa: Es

2. muuziku neklausos tikai aiz tuksha laika, klausoso lai atslaabinaatos, padejotu, pasmietos, taadam neapteestam cilveekam kaa tu laikam muuzika neko nenoziimee, ja nu vieniigi krutaa vaagji ar kaartiigu akustiaks sisteemu braukt pa ielaam un paziimeeties...

labi panjemsism kaadu piemeeru:

to pashu varu attiecinaat uz draudzeni/sievu ja tev taada ir....

sievainja atnaak maajas no darba, bet tu jau shoreiz esi paarradies labu laiku pirms vinjas... esi uztaisiijis vinjai romantiskas vakarinjas svechu gaismaa, ar romantisku muuziku (vinjas miiljaako)...

juus paseezhat, parunaajaties kaa kuram shodien gaajis, atslaabinaties mieriigajaa un nervus nomierinojoshajaa muuzikaa... varbuut padejojat...

ceru ka tu saprati ko es ar to gribeeju teikt - muuzika nav tikai laika kaveeklis

Link to comment
Share on other sites

Fasty, tu ne tikai esi pilnībā nesapratis (arī pārpratis) ojaara postu, tu pie reizes esi arī pilnīgs duraks.

ojaars runā pirmajā personā (paskaiti "es" un "man" viņa postā). Pat ja nerunātu - kāda starpība...

Otrkārt, neviens neteica ka tu mūziku klausies aiz tukša laika (vispār wtf? no kurienes tādas bezsakarīgas domas?). Ojaara posta ideja bija apmēram šāda - mūziku klausās ar prātu, jo vairāk klausās, jo vairāk saprot/patīk. Sirds nav pārāk domājošs/analizējošs orgāns. Varēji vienkārši pateikt ka teksts "klausīties kas tuvāk sirsniņai" bija metafora un viss, nevis neveiksmīgi mēģināt uzbraukt ojaaram pilnīgā bezsakarā, cenšoties viņu nostādīt kā kaut kādu duraku, kam mūzika patīk tikai lai varētu zīmēties ar savu skaņas sistēmu mašīnā un pašu kā lielo mūzikas baudītāju.

ceru ka saprati ko ar to gribēju teikt - tu esi stulbs un ojāra postu izlasījis pilnīgi savādāk.

ā btw, tas piemērs bija kaut kāds smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

fasty, ja tu man piesienies par pirmaas personas neizmantoshanu aprakstot 2 punktu, tad ir jaanoraada, ka es atsaucos uz cilveeka organisma fiziologiju, kas vairumos gadiijumu cilvekiem ir vairaak nekaa liidziiga. shaada atskaarsme man lauj manu viedokli attiecinaat uz visiem cilveekveidiigajiem smile.gif

enivei - vai tu tieshaam gribi teikt, ka tava sievinja, atnaakot maajaas ir nogurusi, nervoza vai veel kaada tikai taadeelj, ka vinjai saap sirsninja? (naak praataa kaada multene no cartun netvorka - tur viens onka vienmeer teica: iznt zat sviit, bat its roooooong).

enivei - es sapratu tavu pointu

Link to comment
Share on other sites

sorr, izlasiijis tavu 2. punktu bishkinj nesapratu un sadusmujos, un vispaar nodoms nebija uzbraukt bet gan pateikt kaa ir, un par to piemeeru es jau domaaju ka tik stulbi uzraxtiiju sapratiishu tikai es...

macho varbuut taas ir tavas domas bet stulbs es neesmu, vnk paarpratu

Link to comment
Share on other sites

Šinī visā īsti neiedziļinoties, tik redzēju, ka te ir sajūsmināti par soad vokālu... Noklausies kādu konci.. wink.gif

P.S. tas komats bija iesprucis ne tru kur vajag, tnx.. smile.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

1) te visi nav sajūsmināti par soad vokālu

2) pēc "noklausies" nav jāliek komats

3) kādā sakarā tu to vispār saki? Nedomāju, ka konča noklausīšanās sajūsmu (ja tāda bija pirms tam) mazinās. Vismaz man tā nebija.

Link to comment
Share on other sites

1) te visi nav sajūsmināti par soad vokālu

2) pēc "noklausies" nav jāliek komats

3) kādā sakarā tu to vispār saki? Nedomāju, ka konča noklausīšanās sajūsmu (ja tāda bija pirms tam) mazinās. Vismaz man tā nebija.

Es to saku tādā sakrā, ka man ir nācies dzirdēt soad uzstāšanos dzivajā ( caur savu PC, skatoties viņu koncertu ) un es biju diezgan pamatīgi šokēts, ka dziedāja viņš vnk šausmīgi, to dziesmu nevarēja lāga atpazīt ( biki pārspīlēju, lai visi notic par 100% ). Nu vot, pieļauju iespēju, ka tu esi dzirdējis, un es domāju, ka tev ir jāatdzīst tas pats! Vai arī es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Vai arī es kļūdos.
thumbsup.gif

man paziņa ir dzirdējis & redzējis viņus dzīvajā - DZĪVAJĀ, nevis tā kā tu. ne sū*a tu caur PC neesi ne redzējis, ne dzirdējis. un viņa atsauksmes, lūk, bija vēl daudz labākas, nekā tavējās sliktas. domā pats - kas sūkā - vai, kā tu saki, Serja vokāls, vai tavs koncerta ieraksts, vai tu pats smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es to saku tādā sakrā, ka man ir nācies dzirdēt soad uzstāšanos dzivajā ( caur savu PC, skatoties viņu koncertu ) un es biju diezgan pamatīgi šokēts, ka dziedāja viņš vnk šausmīgi, to dziesmu nevarēja lāga atpazīt ( biki pārspīlēju, lai visi notic par 100% ). Nu vot, pieļauju iespēju, ka tu esi dzirdējis, un es domāju, ka tev ir jāatdzīst tas pats! Vai arī es kļūdos.

baby.gif detka.

man jau likās ka tu kaut kādu šitādu sūdu muldēsi. Es esmu redzējis 3 pilnus končus un kādas enpadsmit dziesmas dzīvajā (ar ideju uz kompja lol). Un man viņas labāk patīk par ierakstītajām, es viņas vienkārši "abažaju". Lol, man esot jāatzīst tas pats. Piedod, neesmu pilnīgs daunis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...