Jump to content
GIGN Forum

Skaņas draiveris


emys
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka nav skaņas portatīvajam. To nevar ne pagriezt skaļāk, ne klusāk.

Ieejot pie skaņas settingiem caur control paneli, viņš man nedod pat iespēju sarugulēt kko. Visur viss ir pelēks un nav aiztiekams.

Tas nozīmē, ka draiveris ir jāieinstalē pa jaunu ja?

Kāds var palīdzēt un iemest īstos linkus uz draiveru downloadiem?

Man ir vecais labais XP.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties kompītim apakšā modeļa nosaukumu, kā tieši saucās tavs modelis (parasti to raksta arī kādā redzāmā vietā, kaut kur pie taustiņiem vai pie displeja). Tad to ieraksti gūglē un klāt pieraksti drivers. Ja tiešām būsi norakstījis modeli, tad oficiālai lapai būtu jāizkrīt no gūgles, kur Tu arī varēsi izvēlēties attiecīgo driveri (ja izvēlē ir vairāki driveru varianti, tad ņem ar tādu pašu softa nosaukumu, kā piemērs, lai tu saprastu varētu būt Realtek vai VIA). Tur obligāti būs kāds drop down lists, kur Tu varēsi izvēlēties arī operētājsistēmu. Tev tur darba aptuveni 3 minūtēm.

Lūdzu!

P.S. Ceru, ka saproti, kad pirms jaunā drivera installēšanas vecie ir jānoņem (tiesa gan, jaunus, kad installē parasti jau pasaka, ka ir kaut kas līdzīgs driverim jau uzinstallēts un piedāvā viņu novākt)

Link to comment
Share on other sites

Dell

likās pirmstam, rakstīt vai nerakstīt. :slap:

Pilno nosaukumu ieraksti, jo redzu, ka Tu nevarēsi izdarīt to ko swallow.dll ierakstīja. Iedosi portatīvā pilno nosaukumu, atradīsim draiverus un iedosim linku.

Link to comment
Share on other sites

Dell vostro 1710

XP

Es kaut ko atradu tur, bet bail mest virsū, ka nesačakarēju kko. :D

Labāk pagaidīšu kamēr ar karoti mutē ieliek.

edit: viss aizgāja, nenobijos un uzmetu.

Paldies par atsaucību. ;)

Edited by emys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...