Jump to content
GIGN Forum

steam supports


Traffic
 Share

Recommended Posts

Jautājums vai kāds ir kādreiz rakstījis steam supportam jautājumu? Ja jā, tad cik ilgā laikā saņēmāt atbildi?

Vienā jaukā dienā pamanīju, ka man natural selection 2 tā vienkārši pazudis no spēlēm.

Rakstīju uz steam supportu, bet šie jau 3 diennaktis kā nebūs nekādu atbildi devuši.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā lācis teica...

Bet pašam nācies gaidīt nedēļu kamēr atbild uz pirmo vēstuli. Es rakstīju saistībā ar to, ka man nobloķējās akaunts nezināmu iemeslu dēļ.

man par to pašu jautājumu uz pirmo vēstuli atbildēja apm 3h laikā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi ns2 atslēgu dabūjis no kādas 'kreisās' vietas (g2play vai līdzīga), tad pastāv iespēja, ka tev vienkārši ns2 atņēma. Taču tas laiku atpakaļ bija.. Man nez kāpēc negrib vilkt 245 updeitu/konektēt pie serveriem (izlec paziņojums, ka mani game faili neatbilst ar servera failiem, iesaka uztaisīt stīmā verify).. uztaisu verify steam cacheblablabla, taču nekas nenotiek.. serveru browserī pāris serveri un ne pie viena nekonektē :pizdiblee: (ļoļ, rakstīšanas laikā atrisināju problēmu -- izskatās, ka ns2 bija saslēdzis visus iespējamos modus un serveriem tas nepatika, oh well :D)

Link to comment
Share on other sites

huh. Izskatās, ka ns2 būs tiešām atņemts tādā gadījumā. Līdz šim bija licies, ka g2play ir sakarīgs kantoris. Anyway, aizrakstīju šiem, ka vēlos pilnu atmaksu vai kā to latviski savādāk sauc. Redzēs, ko šie atbildēs.

edit: Šie gan ātri atbildēja. Punktus man atgrieza.

Paldies par atbildēm. Var TL!

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...