Jump to content
GIGN Forum

Ko ārzemes var piedavāt GooD MeN`am ?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

A cik saprotu caur aģentūru saņemu daudz mazāk , jo viņi rauj zeķē vai kā? UN ja caur aģentūru tad slimības lapas un apdrošināšana arī ir? Teletubij tavs variants ir caur tavu aģentūru vai pa tiešo???

caur aģentūrām (Staffline, 24/7, Prime Time), bet mēs neko zeķē nebāžam, etc, vismaz manis piedāvātajos spotos :P

Link to comment
Share on other sites

Agentura sanem bishku mazako summu par tevi no ta cik tu butu sanemis pa tiesho un tad samaksa tev , tad vini panem sev % atkariba no liguma ar kompaniju uz kuro vajag cilvekus. Iemesls kapec tik daudz cilveki strada caur agenturu un kompanija nenem visu pa tiesho - tev var nedod darbu vai atlaist bez iemesla , tb darba devejam ir vieglak kontrolet cilvekus atkariba no ta vai vini sobrid ir vajadzigi ja vini strada uz agenturu.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Agentura sanem bishku mazako summu par tevi no ta cik tu butu sanemis pa tiesho un tad samaksa tev , tad vini panem sev % atkariba no liguma ar kompaniju uz kuro vajag cilvekus. Iemesls kapec tik daudz cilveki strada caur agenturu un kompanija nenem visu pa tiesho - tev var nedod darbu vai atlaist bez iemesla , tb darba devejam ir vieglak kontrolet cilvekus atkariba no ta vai vini sobrid ir vajadzigi ja vini strada uz agenturu.

un arī tāpēc, ka aģentūras izmaksā lētāk.

Link to comment
Share on other sites

bekausis: vari izstastit sikak sakara ar to darbu.

Īsti nezinu, kāda sistēma tur ir šobrīd, taču vēl pirms gada viss bija diezgan vienkārši. Tā kā latviešu/krievu valodas pārzinēji Bristolē bija ļoti nepieciešami, griezos pie ‘Bristol City Councila’un aizpildīju pieteikuma formu, lai varētu officiāli strādāt par tulku. Pēc pāris dienām, saņēmu ielūgumu uz interviju, kur tika pārbaudītas manas spējas tulkot no latviešu/krievu valodas uz angļu un otrādi, un tad jau tiku pieņemts darbā.

Iemesls, kāpēc iesaku pieteikties tieši ‘City Councilā’ – tāpēc, ka ‘City Councils’ sadarbojas ar visām valsts iestādēm (skolām, policijas iecirkņiem, slimnīcām, utt), līdz ar to paplašinot jūsu iespējas tikt pie naudas.

Lūk arī neliels ieskats, ko viņi šobrīd piedāvā:

Normal: £19.85 per hour

Emergency 1 & 2: £26.50 per hour

Telephone interpreting:

£0.50 per minute (pre-booked)

£1.00 per minute (emergency 2)

£1.50 per minute (emergency 1)

P.S Caur aģenturām labāk neej, tur nav nekādu garantiju, kā jau nGear’s minēja – vienu dienu strādā, otrajā jau vari tikt atlaists.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

P.S Caur aģenturām labāk neej, tur nav nekādu garantiju, kā jau nGear’s minēja – vienu dienu strādā, otrajā jau vari tikt atlaists.

Nedirs. Ja brauc caur pareizajiem galiem, piem. caur mani, tad nekas tamlīdzīgs nevar būt. Vismaz manis piedāvātajos spotos tāda hujņa nenotiek. Lielāka iespēja ir, ka te day off dienā pazvanīs un pajautās, vai negribi nāk vel pastrādāt, ko, protams, var arī atteikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms neilga laika viens no jūsu gudriniekiem teica, ka jūs tur jebkuram variet sataisīt sūdus un kādu var atlaist, kādam var nepiedāvāt overtaimus utt., ja nelien jums dirsā, bet tagad jau bekausis dirš? :D Whahhaa, es neredzu, kur vēl tālāk var iebraukt auzās. Ja dusmu uzplūdā (laikam jau tas bija divīts) varēt tādas lietas izteikt par jūsu piedāvātajām darbavietām, tad tagad atbildiet par to, ka huiņa jums tur notiek, nevis nenotiek. ;)

Edit: Ar dirsā līšanu nebija domāts burtiski, bet gan tā, ka ja ar kādu no jūsu tūbijkņaziem sadiršās, var sagaidīt visādas debīlas darbības no jūsu puses, kas var kaitēt darbam vai kā savādāk. Tā kā ar manu pauri viss ir ok ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nav problēmu kādu izručīt, bet nevienā brīdī nekas netika teikts par dirsā līšanu, so, es nezinu, ko tu savā paurī esi atkal sadomājies. Priekšroka tiek dota tiem, kas brauc caur mums nevis tiem, kas no malas randomā lien iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Nedirs. Ja brauc caur pareizajiem galiem, piem. caur mani, tad nekas tamlīdzīgs nevar būt. Vismaz manis piedāvātajos spotos tāda hujņa nenotiek. Lielāka iespēja ir, ka te day off dienā pazvanīs un pajautās, vai negribi nāk vel pastrādāt, ko, protams, var arī atteikt.

Tūbij, es nerunāju tieši par tevi, bet gan vispārēji, tā kā neņem ļaunā. Protams, ja tev ir gali, tad tu nepazudīsi nekur, nav svarīgi vai tā ir noliktava vai Saeima, visur strādā viens princips - ir kontakti, ir darbs, nav kontaktu – tiksi uzreiz noēsts bez sāls, ja vien nedejo zem stabules :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu varu pateikt godiigi pac 4 gadus biju Uk atgriezos menesi atpakal. Anglija nav viegli itseviski saakuma. Ja gribi 1k zekee par nliktavam/rupnicam/un zemenju lasiisanam vari aizmirst. Pat ar visam virstundaam + stradaajot 60 un vairak stundas tu ilgak pa 2 meneshi nepavilksi un tapat tu 1 k atlikt nevaresi. Varu pastastiit ppar trim cilvekiems sevi un 2 chomiem mums nevienam nebij ne ideaala anglju valoda ne darba piereddze. Videeji lai dabutu llabi atmaksatu darbu prasija gadu varbut tapec, ka nebij kas palidz.un nebij paspaarliecinaatiba. Visi dzivojam Londona(4zona) dzivossana man bija apmeram 520 marcinjas menesi (par istabu visi dzivojam viena maja ) dzivoshana laba katram liela istaba + viesistaba + liels daarzs + virtuve. Uz transportu eeshanu ar nelielu iedzershanu/ zaljo videji man gaja vell 500 maarcinjas. Par ko mes stradajam - Pavaars ; Bagazas nesejs un es pa viesmiili. Tagad biski siikaark es un coms kas nesa bagaazu pelnijam labu naudu uzreiz, bet tev taa nauda ir jaatsttraada(TAS NAV VIEGLI) klienti medza but dazai, bet CAJI ari nu mes katru menesi apmeram pelnijam 2-2.4k (45h-50h nedeljaa). Pavars saakumaa pelnija suudu 1-.1.3k, bet vinjsh nav slinks sevi pieradija gada laiak vinsh ir otrs galvenais pavars lielaakaja Strada restoraanaa. Strada viens no lielakajam resteranu keedem UK. tagad vinsh sanjem 1.8k-2k bets strada mazak un mazak stresa + maximums 6 meneshu laiak vinjam bus savs restorans kur vinsh ga;venasi pavars un tur jau ir arii bonusi.

Ko varu ieteikt good man? Uz uk braucot veelams ir ja kaads tev palidz pasham no 0 cinities 4 meneshu nu nezinu var baigi ablomiities. Uk vis baigi atkarigs no valodas zinashanaa, Tikt pa viesmili laba restoraana bez pieredzes ir praktiski nereaali mums diena ienesa ap 20 cw iespeeja ir tad ja tu trapi uz to briidi kad tieshi vajag darbinieku. Personisks ieteikums gribi darbu neatstaj Cw bet ejot restoraanaa prasi runat ar maneger. Nekas nav labaks par personigu sarunu iespeja dabut darbu bus 1000procentu vairak. Pa somu neseeju tas pac gribi labu caju vajag tik labaa viesniica - bonusi buutu ja tev ir laba fiziska forma, bet utr ir axuujena konkurence.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...