Jump to content
GIGN Forum

bans par vienu flash!


DeShawn
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 137353

| ADMINS: ThugLuv

| NOBANOTAIS NIKS: DeShawn

| NOBANOTAA IP: 78.84.38.108

| IEMESLS:

| UZLIKTS: 23.03.2013 12:14

šodien "karalis" ThugLuv uzlika banu par to, ka es it ka viņam tieshi aciis iebliezu flash! iespejams, kada dalja viņam acii i trapija... tad šīs gudrinieks saka mikrofona lamaties un šaut uz mani....tad nu nacas šo jefiņu novakt... nu un tad sekoja bans! par ko? [round 10]

weekly-cs.gign.lv-1303231201-de_inferno.zip

Edited by DeShawn
Link to comment
Share on other sites

Demo skaidri redzams, ka Tu Thug viņam pēc fleša (kurš nu dien neizskatās, ka bija ar nodomu, lai Tevi nožilbinātu) pagriezies un viņam iešauj. Tālāk jau viss izriet pats no sevis.

Moš Tev vajag pasēdēt uz kaut kāda antistress ripām? Visās sūdzības, kur Tu esi iepīts, Tu uzvelcies par kaut kādiem sīkumiem un tad tēlo no sevis miss svēto onkuli, kam visi dara pāri :/

Nu, otrs variants ir atvērt acis un saprast, ka CS nav visa dzīve.

Link to comment
Share on other sites

Demo skaidri redzams, ka Tu Thug viņam pēc fleša (kurš nu dien neizskatās, ka bija ar nodomu, lai Tevi nožilbinātu) pagriezies un viņam iešauj. Tālāk jau viss izriet pats no sevis.

Moš Tev vajag pasēdēt uz kaut kāda antistress ripām? Visās sūdzības, kur Tu esi iepīts, Tu uzvelcies par kaut kādiem sīkumiem un tad tēlo no sevis miss svēto onkuli, kam visi dara pāri :/

Nu, otrs variants ir atvērt acis un saprast, ka CS nav visa dzīve.

nu protams ka nebija ar nodomu mani apzhilbinaat .. tur jau tas prikols ka besii taadi mudaki kuri flashus mest nemaak.. ar to ka es vinam 1 hiitu ielaidu vinam nekas nenotika. nevajag jau tapeec shaut pilniigi nost..

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi, vienu raundu pabiji miris, Tev kaut kas notika pa to laiku?

Ja, situācija būtu apgriezta? Tu izmestu flešu, kādu no savējiem paķertu? Kas tad, tad viņš dabūtu banu par to, ka Tev iešauj un Tu vēl uzdirstu, ka skrien kur nevajag, ne? Nekāds paraugtēls no Tevis neveidojas, kā arī neesi nekāds svētais, tāpēc vienkārši beidz pist citiem prātu.

Link to comment
Share on other sites

Thug rīkojās neobjektīvi šajā situācijā :)

Kādreiz ir arī objektīvs bijis ? Šādas sūdzības jau ir par daudz par viņu...

Serverī arī spēlētāji, saka, thug to, thug šito, bet viņu neviens neaiztiek...

Es atbildu:'' Viņš ir mudaks, kam ir pārāk daudz aizstāvji, tāpēc arī nav tas acc noteikti nost.''

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz ir arī objektīvs bijis ? Šādas sūdzības jau ir par daudz par viņu...

Serverī arī spēlētāji, saka, thug to, thug šito, bet viņu neviens neaiztiek...

Es atbildu:'' Viņš ir mudaks, kam ir pārāk daudz aizstāvji, tāpēc arī nav tas acc noteikti nost.''

Tu kādreiz arī ko pozitivu un atbilstošu topikam uzraksti?

ThugLuv - publiskais pēriens vismaz, ar pūpoliem Domu laukumā :)

Link to comment
Share on other sites

thug vienmēr tāds ir bijis un būs, jūs viņu nemainīsiet, ar viņu ir interesanti spēlēt. nu ir viņam nervi par īsu, bet to sūdzību arī nav nemaz tik daudz. Bija jau topiks par viņu acc neatņēma, kaut arī pats viņš raxtija: ja grib lai ņem nost utt: respektīvi gign galvas neuzskata viņu nemaz par tik neadekvātu adminu.

Link to comment
Share on other sites

ne nu ko tur raudaat, chalim nepaveicaas.. vienmeer atradiisies kaads kursh rakstiis suudziibu .. ) nu chalis pirmo reizi atnaaca uz gignu nezinaaja ka nevar taa jokot.. nu dabuuja mazliet atpuusties kam negadaas ))

Varbūt beigsi mētāt tos slapus, slayus, kikus un banus, kā tev ienāk ? Tie slayi, par to, ka tevi nošauj vispār neiedomājami tizli.

Link to comment
Share on other sites

Admins serveri ir ka mainas vaditajs darba, kurs koordine citu cilveku darbu, vero, lai viss notiku pec noteikumiem, parkapejus soda un ir atbildigs par kartibu, lai darba diena noritetu pec plana, un ja ir nepieciesamas izmainas tads tas veic, vai nu pats vai apspriezhoties ar parejiem etc.

Tada ir mana uztvera par adminu serveri, ja tas ko es esmu uzskribelejis sheit kaut nedaudz atbilst patiesibai, tad man Thugluv ir zhel.

Paldies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka šī tēma ir izsmelta, neizskatās, ka Thug dabūs kādu brīdinājumu vai kaut ko tamlīdzīgu, tikai publists FUJ :lalala:

Slēdziet ciet topiku, lai miers.

Bet vajag atcerēties, ka jārespektē arī spēlētaji, ne tikai admini :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...