Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

| BAN ID: 137022

| ADMIN: Niknais

| BANNED NAME: 87.110.213.129

| BANNED IP: 87.110.213.129

| REASON: wh No reporta !

| TIME SET: 2013-03-19 13:48:34 (1 days 5 hours 37 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/137022

Demo:

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2013-03-15/20130315-1508-de_cbble.zip

Nu zb, ienācu paspēlēt, noskatījos demo, neko cienīgu WH neredzu. Jau kuru reizi, vai AIM, vai no Flash. Tīrs es esmu. Vienkārši spēlēju for fun, visu laiku rašoju, skatos vietas kuras "ploplayer'i" uzskata par mega krutajām kuras nekurš nezin un viņus tur neviens neatradīs.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta,ka tu skaties mega krutās vietas, tikai tad kad kāds tur ir. Šis dēmo ir gana pārliecinošs lai atstātu banu.

Un ko Tu slapekli, pie 25:2 rezultāta neiedomājies pat ieiet specos, lai paskatītos ir tīrs, vai nav? :D

Link to comment
Share on other sites

Lol, kāda tur starpība kāds rezultāts, tas bija dienā, kad pārsvarā vienu noobi spēlē tāpēc tajās vietās vienmēr un ir kkādi duraciņi, ja paskatīties vakarā kad spēlēju tad jau nav tādi kruti scoore tpc ka spēlē arī adekvāti cilvēki.

Nosauciet momentus kur redz ka man 100% wh lai es varu tos apgāzt, izmantojot radaru, skaņu jau spēlē labāk nekā 90% kas vispār spēlē uz servera.

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tu slapekli, pie 25:2 rezultāta neiedomājies pat ieiet specos, lai paskatītos ir tīrs, vai nav? :D

Līdz tam brīdim man nelikās ka viņš būtu netīrs, tāpēc domāju skills nu i ok lai jau spēlē, jo iepriekš jau ar bija sūdzības, bet attaisnoja.

Link to comment
Share on other sites

Līdz tam brīdim man nelikās ka viņš būtu netīrs, tāpēc domāju skills nu i ok lai jau spēlē, jo iepriekš jau ar bija sūdzības, bet attaisnoja.

Un šoreiz es tīrs, jopt. Es pats to demo esmu noskatījies, nav tur nekādu čist wh killu, viss ir vienkārši paskaidrojams.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...