Jump to content
GIGN Forum

4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Nu cik var atļauties šito sprēgāšanu!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 136709

| ADMINS: Eziic

| NOBANOTAIS NIKS: dreamcatcher

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS: muti

| UZLIKTS: 15.03.2013 00:44

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 60 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/136709

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"muti, termins: 60 minutem. Vairak informacijas lasi

Čalīts ar saviem 2 biedriem visu vakaru kko centās provocēt un nesanāca..

Te čalīts mani pie pirmās iespējas nogago(par aizver muti.. ), turpina rakstīt čatā nu čurīt nevari parunāt un tādā garā uz priekšu.. Es viņam adminčatā uzrakstīju: Tik nepiedirs bikses aiz priekiem un šeku reku bans.

Klausies, bet tev toč nav ar to galvu kkas kārtībā.

Es gribu, lai viņam noņem pravas, ne viņš viņas jēgā izmanto, ne viņš čīteri atpazīt var. Bots, kas krisī un caurām mapēm ar nazi sēž līdz pēdējai sek..

Tulītās biedri GoodMens un Punk metīsies aizstāvēt..

+ Train mapē eju serverī iekšā, bams, bans no Punk uz 5 min, reason spec. Narmal ienācu serverī.. Kas šeit notiek?

p.s visu vakaru klusām, vispār neko nerakstu, nerunāju(noguris) spēlēju, tie tik raksta kko man.. Izklaide? Smieklīgi..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Nav labi speciāli provocēt spēlētājus uz mutes palaišanu! Priekškam tas vajadzīgs? Neredzu tam jēgu. Baigais prieks?

Un par Punk, jā.. neesi vienīgais, mani arī vienreiz nobanoja, kad tikko biju ienacis serverī spiedu join team un izlec bans, tas nav korekti, biju dusmīgs, bet klusēju.

Un par mudaku arī nevajag nevienu saukt.

Mans viedoklis.

Edited by KRISTIINE -_-
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nomainījās mape, es saku nu nejau šito.. - Šas būs 5x5.. šis saka, kas tev atkal nepatīk čuri? es saku - mape ir laba, bet nejau šajā stundā.. paiet raunds, šis raksta nu čuri 8x8 un tā vēl vienu raundu, es pateicu aizver muti mudak un viss..

Kā redzam, nepagāja 20 min un jau uzlika inferno, jo cilvēki izgāja.. Skumji, ka mani kkāds jožiks bano.

Laikam esmu Jūs tik dziļi aizskāris šaujot nost, varbūt kkā savādāk. .

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Jūs laikam viens otru nevarat ciest.. tā izskatās!

Atšķirība tāda, ka viņam ir acc un viņš viņu pielieto savas varas izrādīšanai..

p.s šobrīd mierīgi savā dabā spēlētu inferno, gaidot NHL, bet nē, man ir bans..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

ej spēlē. nexttime neprovacējat viens otru, ik reizi, kad abi serverī tā sākas..

taisam ciet.

EDIT : 30min parliktas.

Eziic apskaidroja situāciju.

chuwi, nakošo reizi mierigak, bez lamuvardiem. :)

Edited by brahhh
Link to comment
Share on other sites

Banu noņēma, bet čalis turpina banot!

Man pie kājas, ka viņš ir Goodmenam vai kādam citam labi ieslīdējis, tas nenozīmē, ka viņš var tagad mani atkārtoti banot, tā pat kā iepriekšējā reizē.

Sado tik saviem čomiem bezjēgā ACC..

Link to comment
Share on other sites

Tu mani sauc par mudaku, sūti dirst biksēs un brīnies, ka norauj banu uz stundu. Pēc servera noteikumiem es tev bez sirdsapziņas pārmetumiem varēju iešķiebt 72h banu, nemaz nerunājot par pavisam senām sarunām, par kurām tev te jau sen vajadzēja būt permbanam. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu mani sauc par mudaku, sūti dirst biksēs un brīnies, ka norauj banu uz stundu. Pēc servera noteikumiem es tev bez sirdsapziņas pārmetumiem varēju iešķiebt 72h banu, nemaz nerunājot par pavisam senām sarunām, par kurām tev te jau sen vajadzēja būt permbanam. :)

Runāt caur puķītēm māki skaisti un tēlot labiņo. Pats vienmēr esi līdz tādai situācijai izvedis šo pasākumu. Neparko nevienam ļauns vārds no manas mutes netiek. Šodien visu vakaru man uzplijāties.. Es neesu tāds runātājs caur puķītēm kā Tu, es saku skaidri un gaiši. Un es mierīgi varēju taisīt printscreen kā Tu to darīji, bet es līdz tādam līmenim nenolaidīšos.. Baletā es viņam trenējoties.. "Smieklīgs" čalis esi..

Edit: Nejau kkāds Jožiks teiks, kas man jāmeklē. Kā pie velna Tu vari zināt, kas man jāmeklē vsp..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

:atrodidraudzeni:

Ak jā, kāds sakars bija train mapes vidū likt xvoteban punk no tavas puses? :) Par to viņa kicku - standarta procedūra, es arī atrāvu vienu 5minūti par pīpēšanu, bet tāpēc nesāku visus uzreiz saukt par mudakiem un likt xvoteban uz serverī esošajiem adminiem. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:atrodidraudzeni:

Ak jā, kāds sakars bija train mapes vidū likt xvoteban punk no tavas puses? :) Par to viņa kicku - standarta procedūra, es arī atrāvu vienu 5minūti par pīpēšanu, bet tāpēc nesāku visus uzreiz saukt par mudakiem un likt xvoteban uz serverī esošajiem adminiem. :)

Eu dzirdi Tu, beidz te iesaistīt lietas, kurām sekas nav bijušas. Un neviens nekādu banu nelika! xvotekick, man arī uzlika, es to pieminu?

Link to comment
Share on other sites

brahhh tev pirkstus salauzt vajadzētu par šāu rīcību.

1) chuwis vienmēr kaut ko randomā dirš un sprēgā.

2) chuwis parasti ir tas, kas provacē, bet mēģinu uz to pievērt acis, jo ir "vecais buks" un kā izskatās raudulīga meiča.

Īsti nezinu situāciju līdz galam, bet ezīts jau nav no tiem lielākiem dirsējiem un negatīvajiem čaļiem, kas ir redzēts. Par chuwi gan nevaru tā teikt. Tie ir tikai mani novērojumi. Nedomāju, ka šinī situācijā būtu savādāk.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eu dzirdi Tu, beidz te iesaistīt lietas, kurām sekas nav bijušas. Un neviens nekādu banu nelika! xvotekick, man arī uzlika, es to pieminu?

4uwi - izskatas ka Tu patiesam nezini limitus, ne muldesana, ne citu cilveku nerespektesana. CS nav Maslova piramida ieklauta. Vismaz nevajadzetu but :)

Tu apgalvo ka vakar train man neliki xvoteban? Ko 4uwi?

Vismaz no iepriekseja Tava posta es to sapratu! Labi ka es to visu uztveru ar humoru un norakstiju uz anger management problems :)

P.S. Gribu piezimet ka 4uwis bija labs un adekvats players GIGNa pec perm unban, taču atkal drosmes tabletes kads vinam pa kluso iebarojis :)

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

čuwim vajadzētu permgagu. Viņš varēs mierīgi šaudīties un gaidīt NHL, neaizskart nevienu cilvēku (personīgos naidniekus vai cilvēkus, kas nespēlē pēc čuwja prasībām) un nebūs šādas sūdzības.

Čuwi, man pret tevi nekas nav, bet kādreiz esi padomājis, kāpēc lielākajai daļai spēlētāju ir tik negatīva attieksme pret tevi? :)

Link to comment
Share on other sites

čuwim vajadzētu permgagu. [...]

Čuwi, man pret tevi nekas nav, bet kādreiz esi padomājis, kāpēc lielākajai daļai spēlētāju ir tik negatīva attieksme pret tevi? :)

ja godiigi 4uwim tas neko nedos, jo vinjam ir tendence peec gagiem mainiit nikus kaa tekstu ko pasaciit, vai arii vinjsh savu zhulti izklaasta admin chataa. pret 4uwi arii man nekas nav, bet nu in real kaapeec vinjam sanaak kashkji ar noteiktaam personaam? es teiktu ka ne vienmeer probleema ir tikai chuwii ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Dazhi bez fufelja dzenāšanas laikam nevar iztikti... Ja godīgi es nesaprotu, ko var ņemties - GAG, BAN, Sūdzība - case closed, paiet pāris dienas GAG, BAN, sūdzība un šādi visu laiku. Kaut kāda sūdīga ziepju opera... :slap:

Link to comment
Share on other sites

ja godiigi 4uwim tas neko nedos, jo vinjam ir tendence peec gagiem mainiit nikus kaa tekstu ko pasaciit, vai arii vinjsh savu zhulti izklaasta admin chataa. pret 4uwi arii man nekas nav, bet nu in real kaapeec vinjam sanaak kashkji ar noteiktaam personaam? es teiktu ka ne vienmeer probleema ir tikai chuwii ;)

Es laikam esmu ļoti slikts admins, jo reizēm pieveru acis uz čuwīša lamāšanos. Katrs kurš uz to nepiever acis un attiecīgi rīkojas, saņem raženu nosodījumu.

Ir pietiekami daudz spēlētāju, kuri ignorē viņa aktivitātes, bet neviens nevar nosodīt tos, kuri atsakās ignorēt viņa apvainojumus. :)

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, 4uwis pats vainīgs, case closed, un bans jau pagājis sen. Pat panzers nav tāds čīkstulis, kad viņam uzliek 1h banu par lamāšanos, un visu cilvēku spēles bojāšanu ar izrunāšanos, pat nečīkst, kad 24h uzliek citreiz, ja pēc bana turpinās šī rīcība. Bet te viens āksts raud.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...