Jump to content
GIGN Forum

auto noma


Invincible
 Share

Recommended Posts

бой :D varētu norisināties anužu lidlaukā,vecajā angārā 1vs 1 lieku uz sevīm 1k,viņam naudas un pārliecība tagad netrūkst,noteikti neatteiksies. :D

P.s. noteikti tiks iemūžināts kādā video lentā. :D

P. s 2 šo topika nosaukumu varētu pārdēvēt par " бой " :DD un to tur tūbija topiku par "Noliktavu Intrigas" :D :D :D :D

Angāru kņazi, noliktavu kņazi. Semjorka aKa sievu tirgojošs Šeihs... Izklausās pēc DeepWeba

Link to comment
Share on other sites

Skats no alas:

Ja es būtu izcēlis entās štukas 5ciparu izskatā, man (domāju 99%) būtu pilnīgs pohujs par kaut kādu gignu un viņa forumu. Ja būtu interese par autiņiem, tad arī griestos tajos forumos vai jau konkrēti zvanot dīleriem.

Te izskatās, ka noveicies nocelt simtu vai dažus simtus un krāns jau razkatal gubu. Par 300-400% peļņām viss ir miglā tītas fantāzijas, slimi suņa murgi.

Parādi reāli džekiem ciparu ar kaut kādu pierādījumu, tad jau varēsi ieblatot pa 100%.

Pagaidām es esmu trakā Jegora pusē un piekrītu viņa teiktajam, lai arī kā man viņš citreiz izbesī :daz:

Link to comment
Share on other sites

Latvijaa ir iespeejams kkur iziireet kaadu krutu kabrioletu? Ble taadu kaapostu pokeraa izceelu, pa vasaru gribas iziireet un gaazt eurotripaa

Intereses pēc, ja jau tas tev ir darbs, tad kādā pokera vietnē spēlē un kāds niks tev tur ir? Ceru, ka tas nav par daudz prasīts.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ziemas laikā grib noīrēt kabrioletu :D vnk psc-tas ir tāds bullšits.

vinjsh tachu mineeja ka nevis ziemaa, bet vasara!

un tas ka tu saki bullshits par pokeraa izceltaam naudaam, tad tu vari diezgan smagi aplauzties, pokerstars katru nedeelju ieksh sunday milion kaads izcelj 5k-10k+ $, tad kad inv ieposteeja sho topiku, paarbaduiiju visus turnjikus kas PS speleeti peedeejaas 2 dienaas, max izceltaa summa bija 3k $, taa kaa vainu Inv spelee citaa roomaa vai arii nespeelee turniirus. Gan jau ka daudzi ir lasiijushi ka high stakes galdos dazhi pokermilzhi var vienas nakts laikaa pakaast 1M un nakaoshaa naktii jau izcelt 1,5M.

Mums latvija ir maza, bet pokeru spelee daudzi, un nesliktaa liimenii!

Parādi reāli džekiem ciparu ar kaut kādu pierādījumu, tad jau varēsi ieblatot pa 100%.

Muusdienaas pieraadiijums var buut tikai skatiities paar plecu, jo savaadaak visu var falsificeet.

Ar photoshopu esmu aizlicis tikai sensitiivo infu, vai man ir shaada summa kontaa? ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

vinjsh tachu mineeja ka nevis ziemaa, bet vasara!

un tas ka tu saki bullshits par pokeraa izceltaam naudaam, tad tu vari diezgan smagi aplauzties, pokerstars katru nedeelju ieksh sunday milion kaads izcelj 5k-10k+ $, tad kad inv ieposteeja sho topiku, paarbaduiiju visus turnjikus kas PS speleeti peedeejaas 2 dienaas, max izceltaa summa bija 3k $, taa kaa vainu Inv spelee citaa roomaa vai arii nespeelee turniirus. Gan jau ka daudzi ir lasiijushi ka high stakes galdos dazhi pokermilzhi var vienas nakts laikaa pakaast 1M un nakaoshaa naktii jau izcelt 1,5M.

Mums latvija ir maza, bet pokeru spelee daudzi, un nesliktaa liimenii!

Muusdienaas pieraadiijums var buut tikai skatiities paar plecu, jo savaadaak visu var falsificeet.

Ar photoshopu esmu aizlicis tikai sensitiivo infu, vai man ir shaada summa kontaa? ;)

200 lati kontā, 170 rezervēti , ne tā? :D

Ar photoshopu jau var sataisīt , ka kontos ir ne tikai ļimaks, bet vēl vairāk.. ja čalis grib pastiep krānu, tad var paņemt fotoaparātu un nofočēt savu bilanci, nu un tad jau varēs redzēt vai staipa savu mazo krānu vai nē

Link to comment
Share on other sites

nop savaadaaki skaitlji ;)

un tipa nofocheetu bilanci nevar noeditot? :D

vaaaar, bet tur jau varētu diezgan viegli nolūrēt kur kas mainīts. tev šim fons viegls patrāpījies , tāpēc nevar īsti redzēt reālos ciparus no ieliktajiem :)

Link to comment
Share on other sites

tev šim fons viegls patrāpījies , tāpēc nevar īsti redzēt reālos ciparus no ieliktajiem :)

pat ja fons buutu ar varaviiksnes kraasu paarejaam un gradientiem un ja es buutu tieshaam meegjinaajis tos skaitljus salikt preciizi tad tu atshkjiriibu neredzeetu, jo sen jau ir citas metodes kaa viltot shaadus nevis bildes veidaa bet pashaa browserii.

p.s.

zorg, night - es itkaa uz aaci reekjinot likaas ka pareizus saliku, bet tagad pamaniiju ka truukst pie pieejamaa, un pieejamajam atlikumam un atlikumam nav jamaaina ar vietaam ;)

Link to comment
Share on other sites

Pieejamajam atlikumam pieskaitot rezervēto ir jāsanāk kopējam atlikumam nevis otrādāk. :)

Sanāk, ka es kaut ko pērku un man par to rezervēto summu vislaik vairāk nauda parādās kontā :D

Kontā ļimaks, par ļimaku nopērku māju, ir jau 2 ļimaki pieejami, noņemu ļimaku, jau 3 ļimaki un aug :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...