Jump to content
GIGN Forum

Gign.lv CSS Zombie


Yenkee
 Share

Recommended Posts

Nu doma jau bija par CSS zombie or something els , jo nav Latvijā CSS citu mod serveri , cik esmu skatījies , + domāju ka CSS attīstīsies , un gign.lv ir vienīgais latviskais CSS serveris , jo pārējies (2serveri) nav īsti pat latviski !

Bet pats domāju ka būtu labi uzsāk kādu jaunu CSS mod !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ai es cs-go jau kaucu pus gadu :D

laikam nesagaidiit :D

Ko kauc? Ja gign jau ir GO serveris?

Nu doma jau bija par CSS zombie or something els , jo nav Latvijā CSS citu mod serveri , cik esmu skatījies , + domāju ka CSS attīstīsies , un gign.lv ir vienīgais latviskais CSS serveris , jo pārējies (2serveri) nav īsti pat latviski !

Bet pats domāju ka būtu labi uzsāk kādu jaunu CSS mod !

Neko tu neesi skatījies.. Valve ar savām daudzajām cs versijām un ierūsējušie cilvēki, kas vēl aizvien sēž un spēlē 1.6 nenoved ne pie kā laba. Ja serveri ir izveidoti tad tie stāv tukši. Gign ir viens no retajiem, kur nolasās pāris veterānu, kas vēl grib uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Ko kauc? Ja gign jau ir GO serveris?

Neko tu neesi skatījies.. Valve ar savām daudzajām cs versijām un ierūsējušie cilvēki, kas vēl aizvien sēž un spēlē 1.6 nenoved ne pie kā laba. Ja serveri ir izveidoti tad tie stāv tukši. Gign ir viens no retajiem, kur nolasās pāris veterānu, kas vēl grib uzspēlēt.

protams ja uztaisīs kādu jaunu css serveri ne vienmēr atradīsies kāds, kas uzspēlē, un ja gigns uztaisītu tad protams tauta būs ne tikai no gign bet ari no citurienes, taču jāzina kādi serveri piesaistītu lielāko tautas daļu

Link to comment
Share on other sites

Lai gan neesmu pārbaudījis CSS servera apmeklētību salīdzinot to ar cietiem, bet man liekas ka GIGN css komuna ir parak maza priekš vēlviena servera.

Nav viņa pārāk maza, jo, ja būs kkāds zombie escape, tad paļubomu cilvēki no citiem serveriem pārvāksies uz gign'u. Ja nemaldos, tad nav neviena latviešu escape servera ;) tākā esmu PAR :)

Link to comment
Share on other sites

Nav viņa pārāk maza, jo, ja būs kkāds zombie escape, tad paļubomu cilvēki no citiem serveriem pārvāksies uz gign'u. Ja nemaldos, tad nav neviena latviešu escape servera ;) tākā esmu PAR :)

tieši tā ja būtu zombie escape serveris, tauta būtu, jo normālu serveru daudz nav....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ideja tik tiešām ir laba agrāk kaut kad bija kaut kāds latviešu / puslatviešu ze serveris , arī tauta bija daudz,bet gign tā vai tā netaisīs jaunu serveri. :(, bet katrā ziņā par.

Edited by DuzisS
Link to comment
Share on other sites

Visi šitie zombiju serveri ir mēsli,kā kko tādu vispar var spēlēt? Kur nu vēl gignā tādu.. :D

Nu ja tevi neinteresē, nenozīmē, ka arī citus tas neinteresē.

Deathrun arī ir interesanti.

tieši tā, pamēģini gan jau iepatiksies vismaz man tā bija. Vaig jau arī ko savādāku pamēģināt. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...