Jump to content
GIGN Forum

Nepamatots bans


Jaanis
 Share

Recommended Posts

Skatījies sienās un pat precīzi zināji, kur atrodās pretinieki, kuri kempo pat neparedzamās vietās, un kaut kā neēsmu dzirdējis, ka cbble var dzirdēt cauri no A plant uz B. Un kā izskaidrosi to, ka pārstāji tā spēlēt, kad specos iegāju, un kā izgāju no spec, atkal tā pat spēēt atsāki ? Pat no otras kartes gala zināji precīzu pretinieku atrašanās vietu pēc ''sound''. Labi unbanned, bet nu, lai tavi aizstavji te paši paskatās demo.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Skatījies sienās un pat precīzi zināji, kur atrodās pretinieki, kuri kempo pat neparedzamās vietās, un kaut kā neēsmu dzirdējis, ka cbble var dzirdēt cauri no A plant uz B. Un kā izskaidrosi to, ka pārstāji tā spēlēt, kad specos iegāju, un kā izgāju no spec, atkal tā pat spēēt atsāki ? Pat no otras kartes gala zināji precīzu pretinieku atrašanās vietu pēc ''sound''. Labi unbanned, bet nu, lai tavi aizstavji te paši paskatās demo.

Nepaliec smiekligs. Gribi pateikt, ka pasham nekad nav bijusi tada diena, kad pats par sevi brinies ?!

Vakar aiz gara laika pirms darba iegaju PUB. 20min laika uzshavu 32:6. So ?

Man preti speleja Deadly, Zloy u.c. Speleju bez skanjas un vnk ownoju.

REZUME - Ir dienas un ir nedienas !

Link to comment
Share on other sites

Nepaliec smiekligs. Gribi pateikt, ka pasham nekad nav bijusi tada diena, kad pats par sevi brinies ?!

Vakar aiz gara laika pirms darba iegaju PUB. 20min laika uzshavu 32:6. So ?

Man preti speleja Deadly, Zloy u.c. Speleju bez skanjas un vnk ownoju.

REZUME - Ir dienas un ir nedienas !

Ironiski, bet Tev pašam ar nav diez ko tīra pagātne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ironiski, bet Tev pašam ar nav diez ko tīra pagātne.

ironiski man skjiet, ka dazs labs seit nemak atzit savu kljudu. Manu kljudu pieminet seit bija lieki, bet ja jau piemineji, tad varu pateikt vienu - a kam negadas?

Link to comment
Share on other sites

Jan ir ganuzēns ar gaišu prātu un labu sirdi, viņš nečīto un diezi vai kādreiz to pēkšņi sāks darīt. Banu varētu noņemt, feini ar veco buku kopā uzraut.

p.s. jan, pamāci man 50 dabūt, kaut ko 4 gadi nākuši par sliktu, ir bijis 3:1, bet parasti nav pat 1:1, nezinu, ko iesākt :D

Link to comment
Share on other sites

Atceros,ka tikko sāku adminēt uz ng,tad demo ar Jan klātbūtni chekoju ne pa jokam,likās,ka ir tur kaut kam jābūt,bet ...nebija un man tikai prieks par to!

Demo tomēr arī tagad paskatījos,lai kreatīvais neīd,ka visi tikai pēc veciem laikiem atsaucas!Mans viedoklis,dzidrs kā ūdens.respektīvi skills,sound,haļava..happy end!

Link to comment
Share on other sites

Te par dažiem , ko saka, var piemetināt klāt - vai atceraties gadījumu ar spanky ? Visi domāja, labs admins u.t.t., ka nekad neatdotu nevienam savu acc, bet kas notika beigās ? Izrādījās, ka ar to niku jau kādu laiku spēlē rom4a, un vēl pie tam čīto. Bija tāds auglītis, kurš statos pa #1 visu laiku spēlēja, bet tikai pēc vaiāk kā gada tika uzrauts čītošanā. Kur pierādījumi, ka jan ir tas pats ? Mazliet tāda pa lielu tā aklā uzticība tā pat ir.

Link to comment
Share on other sites

Kur pierādījumi, ka jan ir tas pats ?

Es jūtu sazvērestības teorijas sāk virmot gaisā!

Kas zin, varbūt tiešām īstais jans kautkur tagad vēl joprojām guļ piesiets pie radiatoriem ar spīdzināšanas pēdām, kamēr neģēļi izrīkojas pa savam prātam ar iegūto gign foruma paroli!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...