Jump to content
GIGN Forum

STEAM CS


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

mēģināts -nofbo -nomsaa gl_vsync 0... Lasos te pa steam forumu un tur daudziem tāds problēmas,. Grafiku var likt da jebkādu - nekas nemainās :D

Daži min problēmu nvidea jaunākajos driveros.. bet nu hz, būs vien jāpagaida.

EDIIIT: Atradu problēmu, pie vainas driveri, pagaidām tikai neesmu atradis risinājumu..Palaižot cs, tiek izmantota iebūvētā videokarte nevis mana nvidea, tāpēc arī ir tik šausmīgs fps drops, visu laiku to tajā nvidea contol panel varēja mainīt, bet nu vairs nevar un tieši vecākām programmām viņš automātiski liek to iebūvēto bez iespējsa kko manuāli nomainīt..

Edited by FLAVORCANNON
Link to comment
Share on other sites

Vari paskaidrot ko noziimee fps_override 1/0? Kad man tur ir 0, tad fps 100.5 un speele ljoti saraustiiti iet, kad es ielieku tur "1" un fps_max 300, tad viss iet ideāli gludi. Nafig taa?

Bet ar to lekšanu ir kā ir, pēc leciena takaa iekjeraas mazliet uz 1sec

Tu pati paskaidroji :D.

Bet nezinu kādēļ tev iet "raustīti" ar 100.5 fps. Vienkārši kad ir vairāk par 100 fps (kas ir bezjēdzīgi), tad ir lēnāka lekšana.

Link to comment
Share on other sites

Tu pati paskaidroji :D.

Bet nezinu kādēļ tev iet "raustīti" ar 100.5 fps. Vienkārši kad ir vairāk par 100 fps (kas ir bezjēdzīgi), tad ir lēnāka lekšana.

Nu manā gadjiumā tas nav bezjēdzīgi, jo viss iet tik gludi kā vel nekad, šaušana pavisam cita un nekādu lagu. Vienīgi tā lekšana, bet tas īpaši netraucē :) Lasot augšējo postu man ir aizdomas par to, ka arī mana videokarte nepalaiž cs, kā to labot, kuros uzstādijumos jāiet?

Un jā, runājot par to override, vienam cilvēkam pajautāju, lai ieraksta fps_override 1, fps_max 300, viņam pilnīgi nekas neizmainījās, bet man uzreiz mainās spēles kustība par visiem 100%

Sanāk, ka es visus gadus esmu šāvis lagos:o

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

tā pati, šodien novilku. Es personīgi lietoju portatīvo un vismaz portatīvajiem cik izgaju nvidea forumu uz ātro, tad tāda noteikta labojuma, kas strādātu visiem nav.

Google rakstīju - cant choose my nvidia high performance gpu with hl.exe in nvidia control panel.

Lai uzzinatu vai tev nav tā pati problēma - Nvidea control panel - manage 3D settings - program settings

Edited by FLAVORCANNON
Link to comment
Share on other sites

tā pati, šodien novilku. Es personīgi lietoju portatīvo un vismaz portatīvajiem cik izgaju nvidea forumu uz ātro, tad tāda noteikta labojuma, kas strādātu visiem nav.

Google rakstīju - cant choose my nvidia high performance gpu with hl.exe in nvidia control panel.

Lai uzzinatu vai tev nav tā pati problēma - Nvidea control panel - manage 3D settings - program settings

tev stimots cs? ja tā, tad ieraksti konsolē fps_max 300 un fps_override 1 un pasaki vai kkas izmainiijaas?

Link to comment
Share on other sites

Un jā, runājot par to override, vienam cilvēkam pajautāju, lai ieraksta fps_override 1, fps_max 300, viņam pilnīgi nekas neizmainījās, bet man uzreiz mainās spēles kustība par visiem 100%

Jo tam cilvēkam noteikti bija fps_max 100, vai non-steam cs vecā versija :D. Un visiem mainās movements kad ir vairāk par 100 fps..

Link to comment
Share on other sites

Jo tam cilvēkam noteikti bija fps_max 100, vai non-steam cs vecā versija :D. Un visiem mainās movements kad ir vairāk par 100 fps..

nee, stīmots cs, uzlika fps_max 300 un nebija nekādu atšķirību starp fps100 un override 0/1 atšķīrību, tapēc domāju nafig man tāda huiņa, kad fps 100, bet viss iet saraustīti, kaut gan visam jāiet plūstoši

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Tātad, iepriekšējā problēma, kas bija vecajam pc vairs nav, bet tagad ir cits moments, es nedzirdu citus spēlētājus, kad tie runā pa mic, ieteikumi?

https://github.com/V...nux/issues/1711

"This is fixed now, as the changes are now public and everyone will need to be running the new client/server that supports the voice changes."

Iespējams, ka serveris kurā Tu spēlē ir krekots (non-steam) un nav updeitots, vai arī otrs runātājs spēlē ar veco cs 1.6. Nekādu risinājumu tur nav, ja viss ir salikts kā manā skrīnā:

9kP5qPs.jpg

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Cik tev ex_interp ?

Liec:

cl_updaterate 100

cl_cmdrate 105

rate 100000

ex_interp 0

Raustās tie, kam ir defaultie reiti, kas būtībā tev neko nemaina :D. Un ex_interp settings ir jāliek userconfig.cfg, savādāk tas nesaglabājas.

Link to comment
Share on other sites

viss karība, laikam problēma bija kkur configa, jo kādu laiku nebiju spēlējis cs un laikam biju kko sakopejis tur par virsu/pa daudz vai kko galgii nepreizi, saliku visu pa jaunu tagad ir zbis :) pielauju ka bija problema ar reitiem vai visdrīzāk to ex_interp kas bija ja nemldos 0,01.

hikki, rate 100000 ? :o man visu laiku ir bijis 2500, ja nemaldos

KRISTIINE - es izmantoju nvidea inspector un manuāli uzliku, ka varu izēlēties hl1 to nvidea karti, jo citadi vins to izvēlni padarījis neaktīvu un automātiski ir intel iebūvētā.

Edited by FLAVORCANNON
Link to comment
Share on other sites

Pat ja tā ir, kāda jēga tam? Man piemēram ar rate 20k viss ir zajebis, nekādu problēmu. un ex_interp 0.01 always!

http://www.jason35.com/netcode.htm

Lai arī lielākai daļai serveru joprojām gan jau stāv sv_maxrate 20000. Bet tāpat nav iemesla nelietot 100000, jo vienmēr jau būs servera atļautais rate.

p.s. Šodien iznāca jauns update.

We have updated the public release of Counter-Strike. This update contains all the changes from the recent beta, thanks to the whole community for their help with testing and suggesting new features.

Changes in this update are:

  • Added support for localized player names, similar to the existing chat changes
  • When m_customaccel is set scale mouse sensitivity when zoomed in, this now matches the path when not using custom accel
  • Make the spray list alphabetical order and enforce unique entries
  • Set the update rate to 102 if we are clamping to its max value
  • Increased default cl_cmdrate value to 60
  • Increased default cl_updaterate value to 60
  • Improved support for non-qwerty keyboard layouts
  • Set snd_noextraupdate to "1" by default, this value provides better performance for current PCs
  • Added support for hitting Ctrl-A to select all text in the game console
  • Improved download status when doing a fast HTTP download
  • Better filter between normal (4:3) and widescreen video modes in the video options dialog
  • Marked cl_sidespeed as archived so it is automatically saved to your config.cfg
  • Fixed MOTD context menu to have localization strings for available options and for make back/forward work
  • Fixed screenshot and snapshot when running in "-nofbo" mode
  • Fixed first mouse press sometimes getting lost after alt-tabbing back into the game
  • Fixed in game view jumping when going out to the main game ui
  • Fixed crash when using viewdemo commands on some hltv recorded demo files
  • Fixed hitting A in the game console selecting all text in the game console
  • Fixed mouse cursor being invisible if you toggled raw input mode at certain times
  • Fixed HTML MOTD not displaying properly if you did a resolution change and then joined a server
  • Fixed mouse movements getting clamped if raw input is disabled and you moved a large amount (more than 100 pixels) in a single frame
  • Fixed being unable to use the " character when using PT-BR keyboard layouts, as it is on the same key as `. Now we ignore the console key if Shift is also pressed, if you don't want this behavior use the con_shifttoggleconsole cvar to disable it

http://steamcommunit...739149348558242

P.P.S. Netīšam konsolē ierakstot fps_max a101, arī man menu bija 4 fps. Varbūt visiem kam ir 4 fps, pieliktas konfigā kādas mistiskās pēdiņas?

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

vakar izņēmu to interp 0,01 viss normāli.. šodien nomainīju cmdrate uz 105 un updaterate uz 100, abi bija lkm 101 + rate 100000 un iemetu userconfiga to interp 0 un atkal visi čaļi raustās kā traki :D rakstot console to interp man visu laiku radas 0,01 lieku, ko gribu visu laiku paliek tas 0,01, tapēc izņēmu to komandu vispār ārā un tagad atkal viss kārtībā :D

Edited by FLAVORCANNON
Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir normāli, ka raustās. Tev vai tad baigi traucē? :) Pats jau nerausties. Visi tie pārējie "raustekļi" raustās, jo viņiem ir defaultie reiti. Ar interp 0.01 Tu iegūsti precīzākus hitboxus un labāku recoil.

Link to comment
Share on other sites

viss karība, laikam problēma bija kkur configa, jo kādu laiku nebiju spēlējis cs un laikam biju kko sakopejis tur par virsu/pa daudz vai kko galgii nepreizi, saliku visu pa jaunu tagad ir zbis :) pielauju ka bija problema ar reitiem vai visdrīzāk to ex_interp kas bija ja nemldos 0,01.

hikki, rate 100000 ? :o man visu laiku ir bijis 2500, ja nemaldos

KRISTIINE - es izmantoju nvidea inspector un manuāli uzliku, ka varu izēlēties hl1 to nvidea karti, jo citadi vins to izvēlni padarījis neaktīvu un automātiski ir intel iebūvētā.

Kā to var izdarīt, kas tieši jāspiež? novilku inspektoru

Link to comment
Share on other sites

atver to inspektoru, tad atrodi pogu pa vidu labajā pusē (profile settings), tālāk profila saraksta atrodi half life un pie enable applaction for Optmus uzliec shim_rendering_mode_enable pēc tam vari iet nvidea control panelī un likt to video karti

EDIT: Vēl tur bija jāpievieno hl.exe manuāli , krč rekur video ar crysis, bet nu princips tas pats, tikai uzliec to pie enable applaction for Optmus uzliec shim_rendering_mode_enable un viss

Edited by FLAVORCANNON
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...