Jump to content
GIGN Forum

laptops


rusty
 Share

Recommended Posts

Kā lai kāds cits tavā vietā zin vai tu vēlies augstāku izšķirtspēju vai jaudīgāku laptopu?

anyway, nezinu vai no tik lielas izšķirtspējas būtu jēga, ja vien netaisies skatīties 1080p video, jo viss pārējais manā izpratnē būs kaitinoši mazs t.i. mājaslapas etc.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

ņam itkā blurejam gribejas to 1080, bet vairak sliecos uz jaudu kas nāk ar i7. nu rit pa dienu es domau izlemt. citi varianti man iekrituši acīs īsti nav.. domāju pa tādu cenu neko jaudīgāku neatradīšu.

ir citas pedeja brīža idejas ko var piedāvāt?

Link to comment
Share on other sites

par cik es esmu pieradis vienlaiciigi uz ekraana straadaat un tureet atveertus vairaakus logus, kurus ir veelme vienlaiciigi apluukot, tad mana izveele tomeer kristu uz lielaaku izshkjirtspeeju. biezhi vien kad esmu pie galdinieka pastradaajis gruuti adapteeties pi elaptopa, jo vinjam ir tikai 1600x900px izshkjirtspeeja.

Taapeec lielakaoties tev ir jaapdaomaa arii par to cik ljoti tev vajag paarredzamiibu/vietu uz ekraana.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šādu, kas arī nebūtu tik liels

http://1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_a55vj_ivy_bridge_i7_engrus_90nb00a1m00140

Nezinu kāds ir kopskats uz acer datoriem, bet manam jau pēc diez gan īsa laika sākās pārkaršana. Bija tā, ka tajā laikā dzelži bija diez gan ok, bet nevarēju tos pilnībā izmantot, jo tos vnk nevarēja kārtīgi atdzesēt, kā rezultātā laptops pie prasīgāku spēļu dzenāšanas slēdzās ārā. Kaut kā ir radies priekštats, ka asus tomēr kvalitāte ir galvas tiesu augstāka nekā acer.

Link to comment
Share on other sites

komati gone wild.

"es neesmu eskperts laptopu jautājumos" ir tas ko tu meklē palīdzot viņiem.

Ja Tev ir piegriezies viss šeit galīgi,slims esi garīgi,tad 100 punkti tev ir vajadzīgi palīgi,tāds kā es,es esmu dzimis,audzis nācis no peiseress,jēēē,darbojos kā hess,es esmu ārts,un zin kur visi ārsti satiekās?,ārsti satiekās,pilsētas centrālājās aptiekās,normāli apliekās,bleģ.,ej dirst kropli!

Link to comment
Share on other sites

var redzēt,ka smaidīsi ar smaganām,satiekot DŽEKU NO TIŅĢERES. muhahhahahhahaahhaaaaaaa bļē parādi seju,lai ir ko iezīmet mīzala tu.! pupu ļurkātāj!

Raksti draugos pidar dauni,ja gribi ar lauztām kājām sēdēt un dirst pie pc

Mr.Igors Emerbergs gaidīšu ar nepacietību!

Ебанутый, что ли?

Link to comment
Share on other sites

nopirku :)

kāds nevar palīdzēt ar vienu lietu.

man ir gan tā 650m gan intgrētā hd400 grafikas karte. man baigās aizdomas, ka tas maita nepārslēdzas no vienas uz otras un tik sēž uz tās hd400. idejas kā likt viņam darboties ar 650m?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...