Jump to content
GIGN Forum

jelgava rulit (


ThugLuv
 Share

Recommended Posts

tema par jelgavskij pupsik rekur demo kuru es shodien izanalizeeju, ir ljoti daudz nesaprotamu momentu un gribeetos kopaa ar jums vinus izanalizeet.. nu luuk ir demo -http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-01-16/weekly-cs.gign.lv-1301161326-de_tuscan.zip

un te gribu izskatiit dazhus momentus

1mais moment par kuru manu praat jau vareetu mieriigi banot - 3:03 iists prefire no pupsika..skatamies demo arii no Terora puses shajaa gadijumaa "e30"

tas pats raunds vel nav beidzies un apmeeram ~3:25 pupsik panem rokaas HE granaatu bet neizmet vinju jo laikam vinsh tur pretiniekus nesaskatiija, bet nu peec paaris sekundeem tomeer izmet granaatu uz kreiso pusi.. jo nez no kurienes vinsh tomeer zin ka tur staav chalis kaktaa ar niku "MANh" un paskataties cik interesanti vinsh tomeer atgriezhas un staavot gaida chali kad vinsh izies.. velreiz pieveershat uzmaniibu uz to chali ar niku "MANh" cik klusi vinsh tur pus miinuuti staaveeja un peec tam walkaa aizgaaja prom bet pupsiks vinu sagaidiija..

vel viens moments ir 13:35 - tur arii ir iists WH jo nez no kurienes pupsiks ieradzija aiz kastes chali "Tava Maate" gribu pieveers uzmaniibu ka "Tava Maate" bija ljoti kluss un aizgaaja liidz shim spotam galiigi bez skanjas.. shis raund ir japaskataaas arii no "Tavas Maates"puses lai visu labaak saprastu...

un beidzot 23:44 pupsiks seezh un ciitigi gaida kad nu izies tas chalis no labaas puses bet nu sanaaca taa kad pashaas beigaas chalis ar deagle izskreeja pirmais. un ja uzliek caur viewdemo atrumu 1/4 tad iisti var redzeet ka pupsiks savu stroki pagriez sekundi atraak pirms chalis veel paspeej izskriet.. ar to secinaajums ka tas ir WH.. tur ir jabuut pilniigam narkomaanam lai buutu taada super reakcija..

taatad vechi domaajiet pashi ticeet shim visam vai nee.. bet nu ko visi teiks ir ljoti interesanti paklausiities )es domaaju ar 4 momentiem 1 mapee ir pietiekami.. bet nu labi nezinu mozh pro playeriem ir tieshi taa arii jaaspelee ))

Link to comment
Share on other sites

kak nikruti estj :D

poehali :D

3.03 odenj nauwniki usliwiw kak chel bezit,kak bi logichno zaraneje nachatj strelatj ne? :D

3.25 i shto? tipo to wto ja dostal granatu i ne vikinul eto tipo pizdec nereal wh lallaa? :D dalwe,zdal tak kak derzal etot vihod. t.k na C i A bili svoi zachem mne tuda bezatj :D

13.35 che tut vabwe takovo? ja viwel chel vilez iz za jawika ja ubil.so? :D

nu i poslednij tam 23:44 ja vabwe ne fkurivaju wto ti tam i gde uvidil :D esli ti pro daljnevo chela na C to on kinul granatu i ja smotel tuda :D nepozorjsja druziwe :D

Link to comment
Share on other sites

kak nikruti estj :D

poehali :D

3.03 odenj nauwniki usliwiw kak chel bezit,kak bi logichno zaraneje nachatj strelatj ne? :D

3.25 i shto? tipo to wto ja dostal granatu i ne vikinul eto tipo pizdec nereal wh lallaa? :D dalwe,zdal tak kak derzal etot vihod. t.k na C i A bili svoi zachem mne tuda bezatj :D

13.35 che tut vabwe takovo? ja viwel chel vilez iz za jawika ja ubil.so? :D

nu i poslednij tam 23:44 ja vabwe ne fkurivaju wto ti tam i gde uvidil :D esli ti pro daljnevo chela na C to on kinul granatu i ja smotel tuda :D nepozorjsja druziwe :D

ja vsjo skozal )) ushastik ti nash )

Edited by ThugLuv
Link to comment
Share on other sites

Man pat kļuva intresenati, ko tad thugs tur tādu ieraudzijis. Skatijos to demo, teikšu godīgi - diezgan garlaicīgs, izņemot to smoke fragu(kuru tīri norakstam uz šaru) Btw, pupsik tu palaidi garām vienu fragu pirmajā roundā

http://cloud.steampo...C78CB1433167C7/

p.s. thug - bots ;)

da ko tu vispaar no taa saproti :DD protams ka tur nebuus taadi varianti ka vinsh shaus visiem caur sienaam hedaa blja :DDD

tas tach ir saprotami ka ir jameklee mazie momenti kur vinsh izdara kluudas speleejot ))

pat ja vinsh ir ahuennijs speleetaajs kakogo huja vinam ir tik daudz taadi momenti kuri nepadodas vnk attaisnojumiem ) ja tev ir pilniigi pox kas un kaa spelee tad es protams tevi sapratiishu )

visu tachu var saprast ka chalis vnk slegaa WH pa secundeem.. nav jau obligaati jaskraida ar iesleegtu WH pa visu mapi..var uz secundi iesleegt to suudu lai tik zinaatu kuraa pusee pimeeram ir chalis )) par to liecina taa galimaa gaidiishana stuuros.. ) un nez no kaa chalis paardomaa gaidiit 1 pretinieku.. un paarversh uzmaniibu uz citu kursh vel iisti vel nav paraadijies )) iesitiet man ja es runaaju hujnju :D

Link to comment
Share on other sites

Mmm, parskatijos demo, ir jaa tie momenti taadi interesanti, gadijma neesi ''spawn'' ?

Nu a ja skatities no otras puses, vairaak nekaa puse momentu var viegli paskaidrot, skilots caliits.

Mans viedoklis, tiirs.

Link to comment
Share on other sites

http://failiem.lv/u/njxovlc

sakuma spele ar niku JORKSTAN

9:00-10:00minūte 6tais rounds kur viņam -9 , tur viņš vnm ieņēma tādas nestandartas pozīcijas, zinot kur kas nāks...Bet es ievēroju to pašu ko Thugs...Kad pretinieks kaut kur krisī pupsa nogaida, pārāk ilgi...Ja neviena nav , tas gaidīšanas laiks ir 3x īsāks... Un tā ir gandrīz vnm :) Sagadīšanās?Maybe :) Bet WH feilu šeit nemanīju,ja kādam nav grūti apskatās mārčika demkā 9-10minūti :)

Link to comment
Share on other sites

Demo neesmu skatījies, bet lai arī kāds aimers un mega batjka nebūtu, tik labi visu zināt ir pārāk aizdomīgi. Pirms pāris gadiem skraidīt serverī ar 60:4 vēl bija normāli, bet tagad liela daļa ir daudz maz aizdrotojušies līdz kaut kādam līmenim un ir samērā neiespējami pubā šādi ownot.

Link to comment
Share on other sites

Es par sito individu jau sen esmu izteicies un teicu ka pienaks bridis. Varbut ne seit, bet pienaks. Es ari demo neskatisos, pietiekosi esmu dzivaja atskatijies.

Pietiek Jums dzivot pagatne, sen ir pagajusi laiki kad ar wh srjea un temeja sienas. Tagad tomer visi gudraki un pieredzejusaki. Tiros momentus sakarigakam speletajam varteikt nekad neatradisiet, ipasi ja sleguljo. Ir jaskatas uz speles stilu un ka rikojas kuras situacijas, tikai ta vares kaut ko secinat. Man jau sen nepatika vina timing, un tiesi del ta es vinam neuzticos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...