Jump to content
GIGN Forum

Siers


macho
 Share

Recommended Posts

klau, ja tu gribi sierus, tad tev būs jāatnāk biš ātrāk, jo diviem no viņiem derīguma termiņš drīz beigsies (vai ir jau beidzies). Trinkenfestu uzrīkosim, kad būšu darbu pabeidzis - oj, tad toč, jo es būšu pārlaimīgs, ka tas viss ir beidzies.

par to pelējumu - laugh.gif

p.s.

es tev meilu nosūtiju (tikai tagad tāpēc, ka es to meilu bieži nečekoju, tagad safiksēju tur visu un čekošu biežāk)

Link to comment
Share on other sites

Sierinsh... Mans miiljaakais! (uzreiz aiz mozarellas) Nais! Bet macho, kaapeec tu vinju ar tostermaizi izbojaaji? Taa tachu nevar izbaudiit izsmalcinaato (tieshi taa) garshas bukjeti, ko sniedz zilaa peleejuma peerliites un baltaa peleejuma delikaataa garozinja. Zini, tu vareetu uzaicinaat mani uz sieru (nu taa kaa aicina uz viinu, kafiju vai kaut ko citu) un es tev pamaaciitu kaa pareizi ( neiedomaajies sazinko, lasi taalaak...) ir jaaeed dizhciltiigs siers (uzreiz varu pateikt, ka bez maiziites!) un tad mums risinaatos interesantas sarunas (pie siera shkjiivja) un mees jautri smietos, un tad es pasmaidiitu un jautaatu: ak, vai man nav zobos siers? Un tu atbildeetu: jaa, redzu kaadu kripatinju zaljgana peleejuma... Un tu man smaidiidams pasniegtu zobu bakstaamo. Un arii tavos zobos buutu siers...aaaawwww... Protams to vareetu peec taa long island ice tea trinkenfesta turniira.

un tad juus ....... bakstiitu sieru viens otram no zobiemm, ak shii romantika!

Link to comment
Share on other sites

Pff zilais siers kursh ta to nav eedis es shito stumju vakarinaas taapat kaa macho skatos uzpostojis 2naktii, bet nu po macho tev tas siers vel bija nedaudz jaaparaudzee tapeec ka peleejums nav sasniedzis 70% no siera gabala,jo labs zilais siers ir kaa viins jo vecaaks jo labaaks.

Link to comment
Share on other sites

Pff zilais siers kursh ta to nav eedis es shito stumju vakarinaas taapat kaa macho skatos uzpostojis 2naktii, bet nu po macho tev tas siers vel bija nedaudz jaaparaudzee tapeec ka peleejums nav sasniedzis 70% no siera gabala,jo labs zilais siers ir kaa viins jo vecaaks jo labaaks.

Neizskatās, ka tu kaut ko saprastu no sieriem. Šis nav nekāds parastais siers - šis ir siers ar dižciltīgo pelējuma sēnīti un tas pat muļķim skaidrs, ja viņš sāks pelēt, tad pasliktināsies, jo dižciltīgo pelējuma sēnīti pārklās nedižciltīga (citiem vārdiem sakot: parastā) pelējuma sēnīte. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...