Jump to content
GIGN Forum

Mobīlais topiks


Teddy
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, gribu uz ziemassvētkiem sevi apdāvināt. Tā tad, intresē samusung galaxy 3 atsauksmes. Neintresē foruma lasīšanas par visu to sūdu. Intresē tieši vairāk S3 lietotāju atsauksmes, jo manā ausī ir nonākusi infa, ka telefons ik pa brīdim glučī. Tā ir/nav?. Jo nevaru pagaidām izšķirties starp S3 un Note 2. Pagaidām vairāk sliecos uz note 2, bet gribu dzirdēt S3 uuserus.

iphone lietotāji - brīvi.

Link to comment
Share on other sites

S3 ir reāli, lai parādītu, cik liels tev krāns ir.. telefons kā telefons, bača nokausējas 10h laikā, ja nets vlaik ir ieslēgts. Ik pa brīdim iekaras, pārkarst.

Note2 ir labāks, viņš ir advancēti vieglāks un procesoru tik ļoti nemoka ;)

enjoy neiet runa par procesora ''jaudu'' bet gan par to, ko telefons spēj pavilkt.

Man darba bija 2ned jātestē gan viens, gan otrs. Un dodu savu objektīvo viedokli par abiem.

Ja man būtu jaizvēlās, es vispār ņemtu 3310, neko vairāk no telefona nevajag.

Edited by brahhh
Link to comment
Share on other sites

Note2 ir labāks, viņš ir advancēti vieglāks un procesoru tik ļoti nemoka ;)

Ekspert, Tev jau nu vajadzēja zināt, n2 ir par 0.2gHz jaudīgāks cpu, nekā s3. Kā arī s3 ir par 50 (piecdesmit) gramiem vieglāks, bet tas jau tā. Un kādā fckin veidā var mocīt procesoru? Lai klokotu quad 1.6gHz ir jābūt ļoti apdāvinātam. It īpaši, ja stock frekvence jau tā no akumulatora izsūcas ātrāk, nekā gribētos.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Ik pa brīdim gļukos gan S3, gan Note II, tas taču ir Androīds :)

Pats lietoju pirmo Note. Lielāko daļu darbību var izdarīt ar vienu roku, lielā izmēra displejs ir super ekstra. Bača tur +/- 12-24 stundas. Lielos vilcienos esmu apmierināts, bet iPhone anyway labāks :)

Link to comment
Share on other sites

Ik pa brīdim gļukos gan S3, gan Note II, tas taču ir Androīds :)

Pats lietoju pirmo Note. Lielāko daļu darbību var izdarīt ar vienu roku, lielā izmēra displejs ir super ekstra. Bača tur +/- 12-24 stundas. Lielos vilcienos esmu apmierināts, bet iPhone anyway labāks :)

Es arī par Note II , vismaz būsi advancētāks android jūzeris nekā mainstream S3 lietotājs, kas katrai blondīnei ir . Tik neaizmirsti antivīrusu uzlikt lāci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...