Jump to content
GIGN Forum

CS serva izmainjas


Recommended Posts

Gribetu dzirdet atsauksmes par to, cik ljoti velama/nevelama butu gign serva paareja no publiskas pieejas visiem uz tikai registretu niku pieeju serverim... no vienas puses ljoti eerti apkarot chiterus smile.gif no otras puses speletaju skaits var samazinaties dry.gif

btw pievienoju dazhus jaunus smailijus... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

rulzz... noteikti paliktu vairaak normaalu speeleetaaju bet paareejie kristu uz nerviem ar to ka nemaak tikt gign servaa smiliez.de_1343.gif

par to skaitu man liekas tapat ja nosaakuma samazinaasies veelaak tapat atkal palielinaaasies un buus tik pat neiespeejami tikt gignaa kaa tagad smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ar visaam trijaam PAR -tikai regjistreetu speeleetaaju piekljuu6anai uz GIGN serva ! eusa_clap.gifeusa_clap.gifeusa_clap.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Heh, es esmu par.

Pieregjistreeties nav probleemu, taa kaa pastaaviigie speeleetaaji tak vai taa paliks.

Kaut gan, ko tas mainiis? Vieniigi to, ka varees nobanot ne tikai IP, bet arii niku (tas buutu noderiigs pret dinamiskajaam IP un datorzaalju apmekleetaajiem). Buutu arii labi, ja uz vienu e-pastu vareetu regjistreet vienu niku/klanu. E-pastus protams var saveidot daudzus, tomeer tas nedaudz paliidz.

Link to comment
Share on other sites

var jau uzlikt lai no 7:00-13:00 speleee visi pieredzistretie un nepieredzistretie, bet velaaak pec 13:00 tie, kas nav slinkojusi un iegaaja www.gign.lv linkaa un pieredzistrejaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

worm, Macho, slotiem var uzlik prioritaates (liimenjus)?

Tjipa tad vareetu darii taa, ka visiem regjistreetajiem tiek pieshkjirti sloti (level 3 [skatiit zemaak]), un tad visi kas regjistreeti vieglaak tiek serverii, tb ...

GIGN - level 1 - tiek serverii in any time & in any case;

citi slotu iipashnieki (admini, etc.) - level 2 - konekteejot pilnaa serverii 1) neregjistreets niks "atdod" savu vietu; 2) level 3 (regjistreets niks) "atdod" savu vietu, ja serverii nav neregjistreeto;

regjistreets niks/klans - level 3 - tiek pilnaa serverii tikai uz neregjistreeta speeleetaaja reekjina;

Tas buutu ljoti labs stimuls regjistreeties, vismaz no saakuma. Bet veelaak, kad regjistreeto niku skaits buutu liels, 100% zaudeetaaji buutu tikai neregjistreetie "slinjkji" un muuzhiigi migreejoshie "klejotaaji", bet pashreizeejie slotu iipashnieki (naakotnee level 2) nezaudeetu savas pashreizeejaas privileegjijas.

Domaajams, ka shaads risinaajums buutu pats labaakais, tikai nez vai to tik vienkaarshi varees uztaisiit.

Link to comment
Share on other sites

imo....noxaa normaali speeleejaas normaalajaa laikaa - vinjiem reg laiks ievilkaas arii naktii taapeec tad tur bija maz cilveeku......

war3 uzlika noxieshi jo taa uzskatiija par pareizu un izdomaaja ka taa buus forshaak - speeleetaaji paareejie bija gandriiz vai po....

a ripo nox tagad tapeec ka tur ir tikai NS

nu tas taa...

coles idejai viens miinuss - nedomaaju ka kexam ar kaukaadaam tiesiibaam automaatiski vajadzeetu tikt iekshaa un kaadam regjistreetam izlido - tas smird... bet citaadi ideja ok.

Link to comment
Share on other sites

Macho, doma jau bija taada, ka regjistreetie dabuu privileegjiju (slotu, kas dod vinjiem priekshroku neregjistreeto priekshaa), bet tie, kam ir (normaals) slots tagad, lai nezaudee savu privileegjiju veelaak.

Link to comment
Share on other sites

Macho, bet kaa ir pashlaik. Kad serveris ir pilns, es ar savu free slotu tieku iekshaa (un man ir prieks, ka man nav jaazaudee laiks baxtot konsoli). Bet, ja veelamies uztaisiit tikai regjistreetu lietotaaju pasaakumu - neregjistreetie netiek serverii, un tas var buut saistiits ar dazhaam probleemaam, kaa piemeeram, servera apmekleetibas samazinaashanaas... Ja tomeer atstaajam iespeeju neregjistreetajiem tikt serverii, tad vajadzeetu stimuleet veelmi regjistreeties, un taas vareetu buut, piemeeram, vote tiesiibas vai/un slots. Slota gadiijumaa, es uzskatu, ka jaaatstaaj speekaa pashreizeejo (kaa arii iespeejami naakamo) free slota iipashnieku privileegjijas par paareejiem, savaadaak zuud slota jeega. Vienkaarshaak izsakoties, man (un citiem pashreizeejiem free slot iipashniekiem) buus jaabaxta konsole tieshi taa pat kaa tikko pieregjistreejushamies "some nick".

Taatad varianti ir:

1. Viss paliek kaa liidz shim;

2. GIGN serveris kljuust par registred access serveri;

3. Zelta vidus celjsh, privileegjijas regjitreetiem nikiem/klaniem, bet paliek iespeeja neregjistretiem tikt serverii, un shajaa variantaa nevajadzeetu ignoreet tos, kuriem jau ir privileegjijas;

... kaadam ar tiesiibaam ir slots paari parasti regjistreetiem... tas smird...

Jaa, mans free slot arii tagad smird, bet, neskatoties uz to, es esmu ljoti prieciigs, ka man ir atkritusi nepiecieshamiiba 5-10-15 vai vairaak minuutes bakstiit konsoli.

BTW, juusu serveris, jums arii lemt. Es te ikai savas domas un idejas izsaku.

Link to comment
Share on other sites

Ak jaa, es nebiju domaajis, ka vote un admin komplekteejas ar (level 2) slotu. Tas bija domaats taa, ka pashreizeejie free slotu iipashnieki (tai skaitaa arii es) nezaudee savas privileegjijas.

Link to comment
Share on other sites

blood izlasot cole to tavu garo penteri man lamaaties gribeejaas....

pietika ar to otro sviestinju.... i vsjo

nu pofig... ideja ta skaidra....

ak un es nemaz nezinu vai kad paraada ka vietu nav var arii paraadiit ka jaapieregjistreejas... pagaidaam tas paraadaas ieejot serverii (consolee)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...