Jump to content
GIGN Forum

Publisks FUI ThugLuv


low
 Share

Recommended Posts

Tak bez liekām ceremonijām noņemat flagus.

Mūžīgi taisaties auklēties?

Es gan neesmu admins šeit, bet esmu adminējis daudz un dikti un ne reizi admins pēc šāda izlēciena nepaliktu nesodīts.

Un bļa es arī kurīju zāli, un tajā laikā nu toč neesmu nesavaldīgs, tā kā atmazgāties vari ar kaut ko citu nevis "dude, im high,. pls 4give me"

Link to comment
Share on other sites

Ku kūuuuu, kur ir kāds Lielais kurš rēali darīs kautko lietas labā??? Vai kautvai slēgs ciet šito bērnudārzu.

Rezumējot šito visu, čalim iedeva acc, kurš serverī sevi uzskata par lielu onku, kurš var bakstīt visus kā vien patīk.Un tie, dirsālīdēji kas viņu, te uzslavē, bonusā viņiem vēl uzmest kautkādas sankcijas, par tizlumu.

Link to comment
Share on other sites

FBI.Pirmkart,sazinoties cilveki lieto valodu,kuru saprot un ir vieglak kontakteties,man nav problemu lietot ne tikai latviesu un slavu,varu ari spaniski,otrkart sis nav ari amerikas forums,neesi aizdomajies nomainit nick uz drosibas policija

P.S.Ta ka nevajag meklet kashkji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

FBI Informant nav drošības policija. :)

Iespējams Tev taisnība par valodu, un ja cilvēks ir barans, tad vienalga kādā valodā sazināties. Bet referendums izgāzās, cienīsim viens otru un lietosim valsts valodu. Kam vajag adminu, kas neprot valsts valodu? Vai tas nerada saskarsmes problēmas vai ko tādu? Kā var kontaktēties ar citiem spēlētājiem, tos uzklausīt?

Jāmācās, jāmācās.

Edited by FBI.Informant
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība valodai, ādaskrāsai, acukrāsai, ausu izmēram vai tam, ko cilvēks dara ārpus virtuālās pasaules, ja šajā gadījumā, acīmredzami, savārījis huiņas šeit, tad par tām arī jāatbild, ne jāatrunājās ar to, ka nekādu problēmu nekad nav bijis, tad sapīpējies vai vnk bijis aizkaitināts.

Kā saka, "pakratot pirkstu" nepāraudzināsi!

Link to comment
Share on other sites

par valodu,es krieviski praktiski vispar nesaprotu un lielaka dalja jaunieshu ari krieviski nesaprot(neskaitot tos kas latgale un riga dalja) tas butu tikpat jauki ja es tagad rakstitu norvegiski vai ko,ka saka gan jau kads ari mak un tas sapratis un galvenais sazinaties,ta tiesham ir necienja pret visiem kas lasa sheit forumu,

par thug kamer es ar vinju kopa speleju nav bijushas problems,tik sad tad kads lamuvards,

bet pedeja laika reti speleju un viss mainas uz slikto pusi

Link to comment
Share on other sites

dažiem tirliņiem vienmēr ir problēmas ar adm, speciāli provocē, iedomājušies, ka var uzvesties kā grib un tad ģīmis ir garš, kāpēc pret mani ir tāda atieksme.

+

par valodu,es krieviski praktiski vispar nesaprotu un lielaka dalja jaunieshu ari krieviski nesaprot(neskaitot tos kas latgale un riga dalja) tas butu tikpat jauki ja es tagad rakstitu norvegiski vai ko,ka saka gan jau kads ari mak un tas sapratis un galvenais sazinaties,ta tiesham ir necienja pret visiem kas lasa sheit forumu,

par thug kamer es ar vinju kopa speleju nav bijushas problems,tik sad tad kads lamuvards,

bet pedeja laika reti speleju un viss mainas uz slikto pusi

tad tev jāsāk biežāk spēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

Cik spelets ar thugluv problemas nav bijushas, bet es speleju maz, tapec ieteiktu apzelot vinju lidz nakamajm solim. Veel viens gadijums, kad nepamatoti kads banots, kikots etc un tiesibas nost, saja gadijuma godigi pret visam puseem.

p.s. Atceramies si ir speciga latvieshu komuna, runajam ka gribam, bet ar retiem gadijumiem te ir cilveki runajushi citaas meeles un parejie par to situshi plaukstas true story bro :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...