Jump to content
GIGN Forum

stati un mapes peec 00:00


gladius
 Share

Recommended Posts

Sveiki, pamaniju divas lietas, kuras uzskatu vareetu uzlabot, saistiibaa ar CsS

1. stati nestraadaa ja serverii nav 4 cilveeki.

kas taa par mulkiibu ? es cs speeleeju ja vairaak gadus, neka daudziem lspeeletajiem te vecums buus, un visos serveros par sho vienmeer esmu striideejies, un kad beigaas mani paklausija, un uzlika lai stati darbojaas no 2 speeleetaajiem, neviens neko nesuudzeejaas, neraudaaja , bet tieshi otraadi, bij vairaak speeleetaaju no riita vai naktii. logika jau kaada, ja buus stati iesleegti pat no diviem, tad kaads laikam uzliks divus datorus iesleegtus, un pats sevi slaktees, un ko ? ienaaks kaads cits speeleetaajs un vairs neslaktees, un iespeeja ka ienaaks ir daudz lielaaka, nekaa kad vajag chetrus speeleetaajus. es to garanteju !! parbaudiit tak var uzlikt, nu ja tieshaam nevienam nepatiks, uzliksiet atpakalj.

2. mapu cikls no riitiem un peec 23:00 neatbilst speeleetaaju skaitam, un admini nav pietiekoshi biezhi, lai to kontroleetu.

tapeec iesaku, uzlikt taa lai lidz 12:00 un peec 00:00 ir mazas kartes mapju ciklaa, nevis taas lielaas, kuraas nu 4 cilveekiem skraidiit, tieshaam ir tizli. vai salieciet vairaak adminus ar mapju vote tiesiibaam. pats arii piesakos uz sho amatu. man ir pieredze un esmu aktiivs speleetaajs.

paldies par uzmaniibu, tas pagaidaam viss. ar cienju ,, g l a d i u s ,,

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, pamaniju divas lietas, kuras uzskatu vareetu uzlabot, saistiibaa ar CsS

1. stati nestraadaa ja serverii nav 4 cilveeki.

kas taa par mulkiibu ? es cs speeleeju ja vairaak gadus, neka daudziem lspeeletajiem te vecums buus, un visos serveros par sho vienmeer esmu striideejies, un kad beigaas mani paklausija, un uzlika lai stati darbojaas no 2 speeleetaajiem, neviens neko nesuudzeejaas, neraudaaja , bet tieshi otraadi, bij vairaak speeleetaaju no riita vai naktii. logika jau kaada, ja buus stati iesleegti pat no diviem, tad kaads laikam uzliks divus datorus iesleegtus, un pats sevi slaktees, un ko ? ienaaks kaads cits speeleetaajs un vairs neslaktees, un iespeeja ka ienaaks ir daudz lielaaka, nekaa kad vajag chetrus speeleetaajus. es to garanteju !! parbaudiit tak var uzlikt, nu ja tieshaam nevienam nepatiks, uzliksiet atpakalj.

2. mapu cikls no riitiem un peec 23:00 neatbilst speeleetaaju skaitam, un admini nav pietiekoshi biezhi, lai to kontroleetu.

tapeec iesaku, uzlikt taa lai lidz 12:00 un peec 00:00 ir mazas kartes mapju ciklaa, nevis taas lielaas, kuraas nu 4 cilveekiem skraidiit, tieshaam ir tizli. vai salieciet vairaak adminus ar mapju vote tiesiibaam. pats arii piesakos uz sho amatu. man ir pieredze un esmu aktiivs speleetaajs.

paldies par uzmaniibu, tas pagaidaam viss. ar cienju ,, g l a d i u s ,,

Pirmajam punktam vēl var piekrist, stati tāpat nav nekam citam domāti kā ego celšanai, ja grib boostot status - lai tak.

Tālāk gan esi kaut kādu fufeli sarakstījis, esmu pret mazajām mapēm - tam ir domāti admini un tajos laikos administrātori ir serverī!

Kas attiecas uz izcelto teikumu, tad tas viss šito topiku padara par izsmieklu.

Link to comment
Share on other sites

par izsmieklu jo !? neatbilst reglamentam , vai standarta pienemtai uzvediibas eetikai forumaa starp jaunieshiem ? kas tieshi tev nepatiik ? bet es precizeeshu, ar nepareizu pieteikumu uz admina tiesiibaam, kuras te dod pec manupraat mulkiigaam prasiibaam, kuras var izpildiit jebkursh, bet tas neliecinaas par vinja kompitenci shim amatam, es to gribu lai atvieglotu servera darbiibu konkreetajos laikos, jo pats speeleeju , un tapeec tas ir ari manaas interesees.

Link to comment
Share on other sites

Pavisam vienkārš jautājums - Cik ilgi jau spēlē css.gign.lv serverī?

http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=818 << te war 3

http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24283 << te css

iemetu linku uz war3, lai tu man neteiktu, ka nu re es tikko saaku speeleet css un jau prasu acc, es ar to war3 linku gribu teikt, ka esmu te jau sen , un maaku speeeleet cs labi un uzraudziit kaartiibu citos serveros ar nebij probleemu, ja vajag, varu nosaukt kuros serveros esmu bijis ar ACC. visu manu reputaaciju var viegli paarbaudiit.

Link to comment
Share on other sites

http://stats.gign.lv...ayer.php?id=818 << te war 3

http://stats.gign.lv...fo&player=24283 << te css

iemetu linku uz war3, lai tu man neteiktu, ka nu re es tikko saaku speeleet css un jau prasu acc, es ar to war3 linku gribu teikt, ka esmu te jau sen , un maaku speeeleet cs labi un uzraudziit kaartiibu citos serveros ar nebij probleemu, ja vajag, varu nosaukt kuros serveros esmu bijis ar ACC. visu manu reputaaciju var viegli paarbaudiit.

Paskatījos tavu Kill Per Death (KPD) ~ (1.02) /492kill uz 490 death/ Tātad beidz ļečīt,ka tāpat vien tu gribi,lai stati būtu ieslēgti pa 2 cilvēkiem serverī,ja tev būtu KPD ~2.50-3...... Šaubos vai tu,te tagad kaut ko censtos izmainīt.

P.s cs:s vairs nekapāju( Tas nozīmē,ja nav nekas labs iebilstams tad - aizver seju)

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos tavu Kill Per Death (KPD) ~ (1.02) /492kill uz 490 death/ Tātad beidz ļečīt,ka tāpat vien tu gribi,lai stati būtu ieslēgti pa 2 cilvēkiem serverī,ja tev būtu KPD ~2.50-3...... Šaubos vai tu,te tagad kaut ko censtos izmainīt.

P.s cs:s vairs nekapāju( Tas nozīmē,ja nav nekas labs iebilstams tad - aizver seju)

klausies miilais, a tu pastiijies kad es saaku speeleet css ? iesaku apstiities uz tiem statiem peec kaada laika, man ranks un skills tajaa aug ar katru dienu, protams man gruuti uzreiz saakt speeleet kaa veco cs, jo shis tas fizikaa tomeer atshkiraas. savukaart war3 stati pilniibaa atpugoljo manu skillu. takaa ja nav ko gudru teikt, un tev kautkas skauzh, vai kaadi citi mazvertiibas kompleksi, ej ar mammu par to labaak parunaa. taa nav mana vaina.

Link to comment
Share on other sites

Viss jau būtu normāli par diviem cilvēkiem lai darbojas stati, ja naktī atrodas divi kas negrib gulēt, lai tad kapā.

Ar Mapciklu viss kārtībā, priekš tam arī ir admini, kuriem ir map flagi, tie kuri vakarā spēlēs arī nomainīs lai neaizmūk spēlētāji.

Te war3 vispār neattiecas, varēji nemaz nelikt war3 status, paskatoties cs:s status Tev vēl jāspēlē un jāspēlē.

Link to comment
Share on other sites

klausies miilais, a tu pastiijies kad es saaku speeleet css ? iesaku apstiities uz tiem statiem peec kaada laika, man ranks un skills tajaa aug ar katru dienu, protams man gruuti uzreiz saakt speeleet kaa veco cs, jo shis tas fizikaa tomeer atshkiraas. savukaart war3 stati pilniibaa atpugoljo manu skillu. takaa ja nav ko gudru teikt, un tev kautkas skauzh, vai kaadi citi mazvertiibas kompleksi, ej ar mammu par to labaak parunaa. taa nav mana vaina.

Veci,aiztaisi seju,war3 serveris tas nav skills,tur novācās bomāri un rāda,kurš bomzīgāks,runājot par kompleksiem,laikam būšu tavu 12gadīgo dvēseli aizskāris ;(

Link to comment
Share on other sites

Viss jau būtu normāli par diviem cilvēkiem lai darbojas stati, ja naktī atrodas divi kas negrib gulēt, lai tad kapā.

Ar Mapciklu viss kārtībā, priekš tam arī ir admini, kuriem ir map flagi, tie kuri vakarā spēlēs arī nomainīs lai neaizmūk spēlētāji.

Te war3 vispār neattiecas, varēji nemaz nelikt war3 status, paskatoties cs:s status Tev vēl jāspēlē un jāspēlē.

kaadaa veidaa mani css stati ietekmee to kaa es protu atpaziit chiiterus vai mainiit kartes ? status var dabuut ar chiitiem, a smadzeni vadiit un uztureet kaartiibu, tikai ar pieredzi , un man ir taa pieredze. iedevu par pamatu war3 - jo tur esmu uztureejies vnk pietiekoshi ilgi lai butu stati kurus raadiit, lai redzeetu ka es protu speeleet, arii css taadi buus pec laika, tu saproti ka es tieshaam paaris dienas atpakalj pirmo reiz muuzhaa saaku speeleet css ? bet man uzreiz iepatikaas, un man shkiet es nespeeleeju slikti, ja nemt veeraa cik ilgi es to speeleeju. bet par teemu , piemeeram no riita , katru dienu es ieeju serverii, un ir liela karte, kuru nu divataa, trijaa skraidiit negribas, un admini paraadaas ap 13:00 vaitad tieshaam nevar uzlikt lai map ciklos var izveeleeties arii kaadu mazo karti ? logiku luudzu paskaidrojiet , kapeec lai to nedriiksteetu dariit ? driizaak, lai admins tad atnaak un uzliek lielo karti, ja briinumainaa kaartaa buus paarpildiits servers delj mazaas kartes.... es gribu teikt, vservers tad no riitiem, vai naktii vismaz buus pilnaaks, nekaa parasti. un tas manupraat ir labi.

Link to comment
Share on other sites

No rītiem servers ir tukšs varbūt tādēļ, ka daudziem ir skola un darbs?

taisniiba, bet nu es piemeeram savu darbu speeju apvienot ar speeli, un man par laimi ir paaris draugi, kuri arii to varees. tikai tas , ka nav normaala karte no riitiem, traucee baudiit speeli, jo ka jau teicu, divataa , trijataa skraidiit pa lielo karti, nav jautriibas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...