Jump to content
GIGN Forum

hey desinas


desina
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Mēs te esam kā viens kopums , un tapēc vēlos nākt pēc jūsu palīdzības lai jūs nobalsotu par šo skaisto meiteni http://www.draugiem.lv/rietumuradio/gallery/?pid=288773000

Līderīte viņu šodien apsteidza , bet nu neko darīt viņai daudz draugu, tapēc vēršos pēc jūsu palīdzības puikas !

Kaut arī sīkums, bet tomēr meitenei patīkami ! :)

Būtu superīgi ja padodu tālak ! :) Balsošanas foto konkurs notiek līdz 23. datuma vakaram , tas sanāk līdz šodienas vakaram ! DESIŅAS SAROSĀS !!!!

p.s Es kaut arī esmu kluss , bet vienmēr izpildu jūsu testiņus vai nobalsoju par ko jums tīkamu ! Būtu lieliski ja šodien sarosītos un tā kārtīgi sabalsotu! Jo līderei ir apm 600 balsis un skaistajai meiteine tikai 400 pašlaik !

Ja viss izdosies nākamaja gigna tusā , es būšu desiņu sponsors un tad tik dzeramais būs uz jūsu sirdsapziņas !

Vēlams padod tālak, jo 200 balsu starpība ir liela un šodien līderei nez no kurienes uzradās ap 300-400 balsīm , tā ka neaz kas rīt būs !

PAALDIESS !!! :shades:

Link to comment
Share on other sites

done

done, kādas balvas tur?

noskaidrosim laimīgo, kurš turpmāk varēs baudīt izcilu kafiju no jauna un moderna kapsulu kafijas automāta Caffitaly, ko piedāvā biroja preču tirdzniecības uzņēmums Officeday.

Katru dienu vienam no balsotājiem pasniegsim arī IsaDora kosmētikas komplektu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...