Jump to content
GIGN Forum

Ciņa pret točku ;D


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Stāvu zemāk atrodas tā saucamā točka, kur tirgo alkoholu un iespējams arī cigas. Būtu jau viss pofig, ja vien katru otro nakti nenāktu tie jobanie plenči un neklauvētu pie mūsu durvīm. Varētu jau vienkārši brutāli purnā iedot, bet bijuši jau 2 gadījumi, ka tika dedzinātas durvis gan pašai točkai, gan blakus kaimiņienei (ganjau sajauca durvis).

Mentiem izskatās, ka viss ir pie dirsas. Ko iesakāt darīt? Iet vienkārši tiešām taisnot žokļus viņiem?

Mēs dzīvojam tieši stāvu virs viņiem, tāpēc tie vecie, nodzērušies purni nāk pie mums.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Ķā tas ir, mentiem pie dirsas? Tu esi saucis policiju, viņi ir atbraukuši, konstatējuši, ka tur ir točka un aizbraukuši prom neizvirzot nekādas apsūdzības?

Atzīmē točku kartē, sūti epastus, ej raksti iesniegumu.

Ar žokļu taisnošanu tu neko neatrisināsi, ja nu vienīgi tu vari izsist "jumtu" tavai točkai.

Link to comment
Share on other sites

1) Maini dzīves vietu

2) BEZ TABU

3) MENTI - 110 vai ari zvani 67037555 saki ka es sūtīju.

4) dauzīt viņus - pašam huiņas vēl sanāks... :(

Tu tiešām esi debīls? Viņš man te čīkst, ka es viņu nowārnoju par nevajadzīgu postu bodes sadaļā, kas arī bija nevajadzīgs posts un šeit viņš kā vecis vēl uzraksta visu to pašu, ko augstākminētie jau ir ieteikuši. Vāks kaut kāds.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi debīls? Viņš man te čīkst, ka es viņu nowārnoju par nevajadzīgu postu bodes sadaļā, kas arī bija nevajadzīgs posts un šeit viņš kā vecis vēl uzraksta visu to pašu, ko augstākminētie jau ir ieteikuši. Vāks kaut kāds.

A tu tiešām draudzējies ar galvu??? Ir četri ieteikumi džekam ko darīt un 4. nevajadzētu... Ko tu dzen te kaut kādu huiņu tgd..

Link to comment
Share on other sites

Biju vienreiz pie drauga atlaist viņa mājā arī bija točka un kautkāds krievs sajaucis durvis.. šis pieklauvēja pie mūsu es tāds zem cepaka aizvelkos viņš man prasa daj dva litra.. Es tā kas tu ahuel nezinādams ka te kautkur kaimiņos točka bļē kā pisu ar galviņu viņš pa kāpnēm lejā.. :D Pieskrēja čoms viņš tā saka "laikam sajauca durvis te kaimiņos točka" :D es tā ahriņel...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā mission imposible :D Semorka jau man draud :D:D

Cīnā pret to4ku, kas tu galīg stulbs esi, tevi dzīvu bedrē apraks ja daudz leksies. Manā rajonā 10 to4kas un uz to tikai cilvēki izdzīvo jo nav darba nekā, ko tu tur muldi, mentiem jau sen vis ir samaksāts, atradies te cīņā pret to4ku. Saprastu narkas tirgotu.

1. Mentiem 100%, ka ir samaksāts.

2. Galvā nav jēgas dod, tāpat atriebsies, vēl durvis aizdedzinās ;D

3. Tā točku karte ar manliekas nav nopietna.

Iznākums ir tāds, ka labākais ko darīt ir , kad kāds sajauks atkal durvis, vienkārši dabūs bietē :D

Man jau vispār pret to točku pašu nav nekas, katrs cilvēks pelna kā māk :D, bet, ka tev bļed 3 naktī zvana pie durvīm tas ir pizģec :D

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

labaak ieej tockaa atnem mantu un tirgo pats :D

tad bus iemesls celties pa nakti

Labākā ideja šajā topikā :D

Nu, un ko tas sūda bez tabu dod? Esi skatījies, kā tur tāpat viss turpinās?

Slēdzat ciet.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...