Jump to content
GIGN Forum

csdm Acc


kurbad_s
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Visi tralalala un gratulācijas:

krbds

Esmu Mārtiņš, man 21, cs bliežu kkur 5+ astronomiskos gadus.

Jaunībā biju admins dažādos komūnos, ("outness", "gamerx" etc.)

Lieta tāda, ka vēlētos iegūt kaut vai tikai xban flagu, jo ir pilnīgs kosmoss Csdm serverī.

Čīters pēc čītera, kāladmin funkcija ir pilnīgi bezjēdzīga, jo cik sauc, neviens nenāk. Vai vnk nav adminu uz csdm.

Vienkārši pi***ts tur darās.

GIGN ir favourite serveris; dienā nospēlējot 4h, 200h jau ir pēc 2 mēnešiem.

Da labi! Nav laika lai mauktu CS 4h dienā divus mēnešus, jo ir arī darbalaiks. Tas varētu atteikties uz kkādiem "skolniekiem" utt.

Un par tiem rec utt. - Nevienu nezinu, nepazīstu, forumā īpaši netusējos, un vecajam acc nezinu paroli(

Principā viss. visu cieņu, eju svinēt 5dienu.

Edited by kurbad_s
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tik traka situācija tajā csdmā. Ja jau cilvēki spēlē, tātad nevisai bieži viņiem traucē čīteri. Skatoties uz tām tavām 20 nospēlētām stundām uz abiem nikiem, varu teikt, ka tas ir STIPRI par maz, pietam, pats personīgi neesmu Tevi redzējis spēlējam un es tur nereti iegriežos.

Galu galā ANTI, pārāk maz to nospēlēto stundu serverī, neskatoties uz ranku.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar bastošanu? Tev neviens neko nesaka ko labāk un ko sliktāk darīt, pašam galva uz pleciem.

Un vispār, ne 200h nospēlētas, ne reģistrēts niks (visticamāk), neviena reportēta čītera, kā arī neesi painteresējies vispār kādi csdmā admini uzturās, varēji caur webu kādam adminam piedāvāt savu kanditatūru, pirms topika veidošanas, pajautāt kur Tev piestrādāt, lai veiksmīgi iegūtu acc.

Nē nu, varbūt Tev par to ir nospļauties un Tu dabūsi acc, jo "it kā" csdmā ir haoss, bet agrāk tik jēlus pieteikumus nepieņēma.

Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi atceros, tad šo indivīdu citos serveros esmu jau vairākkārt banojis par to, ka pirkstus čatā nevar savaldīt. Aktivitāte nebūt nav galvenais rādītājs labam admina kandidātam. Ja nevar nomierināties un cilvēki regulāri jāapdirš, tad tu noteikti nebūtu tas labākais kandidāts.

Piedod, nē!

Edīte - jū, atradu KSO perm banu ar visai zolīdu iemeslu. Viennozīmīgi PRET!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi atceros, tad šo indivīdu citos serveros esmu jau vairākkārt banojis par to, ka pirkstus čatā nevar savaldīt. Aktivitāte nebūt nav galvenais rādītājs labam admina kandidātam. Ja nevar nomierināties un cilvēki regulāri jāapdirš, tad tu noteikti nebūtu tas labākais kandidāts.

Piedod, nē!

Edīte - jū, atradu KSO perm banu ar visai zolīdu iemeslu. Viennozīmīgi PRET!

Nu tu bērnudārza pavēlnieks, liec banus pa labi pa kreisi, un pohui uz visu.

Dauni ir jānodirš, bet tādi varoņi kā tu, kuri onlain tik var kko "izdarīt" vispāŗ ir ar mēsliem jāsamaisa.

salīdis visur dirsā un tgd blato... Lai tev veicas "karali" !

slēdz ciet! vēlviens komūns kur pie "šprices" ir dirsā līdēji... :(

Edited by kurbad_s
Link to comment
Share on other sites

Nu tu bērnudārza pavēlnieks, liec banus pa labi pa kreisi, un pohui uz visu.

Dauni ir jānodirš, bet tādi varoņi kā tu, kuri onlain tik var kko "izdarīt" vispāŗ ir ar mēsliem jāsamaisa.

salīdis visur dirsā un tgd blato... Lai tev veicas "karali" !

slēdz ciet! vēlviens komūns kur pie "šprices" ir dirsā līdēji... :(

Vecīt, moš atrodi sev draudzeni, varbūt tā Tevi savedīs kārtībā. Ja Tu nespēsi savākt savu Ego, tad dzīve Tevi pašu ar mēsliem samaisīs...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tu bērnudārza pavēlnieks, liec banus pa labi pa kreisi, un pohui uz visu.

Dauni ir jānodirš, bet tādi varoņi kā tu, kuri onlain tik var kko "izdarīt" vispāŗ ir ar mēsliem jāsamaisa.

salīdis visur dirsā un tgd blato... Lai tev veicas "karali" !

slēdz ciet! vēlviens komūns kur pie "šprices" ir dirsā līdēji... :(

Man patīk, kad cilvēki uzbur un nomaina savu "es esmu labs puika" seju pret "sukas gansi piderasi" pec access "izskatīšanas".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šeit ir ideāls piemērs, tam kad cilvēkam galvā ir sūdi.

Viss kārtībā līdz brīdim, kad par konkrēto indivīdu tiek izteikts viedoklis.

Labākā aizsardzība ir uzbrukums, bet nu vecīt domā ko runā, un tas teksts par online varoņiem, skaties uz sevīm mēslu maisītāj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...