Jump to content
GIGN Forum

apaukstēta mugura


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Kāds no Jums ir kādreiz apaukstējis muguru?

Man ir tā ka knapi varu kustēties, jo visu laiku sāp kreisais sāns un mazliet uz muguras pusi. citreiz pat sāk sāpēt neko nedarot. Pēc googles nopratu, ka varētu būt apsaldēti nervi/nieres.

uzlīmēju piparu plāksteri, cerot, ka palīdzēs. bija karsts kādu laiku, tad norima un sāpes atsākās stiprāk. no viņiem taču nevarētu palikt sliktāk.

domāju, ka vajadzētu aiziet pie ārsta, bet vai liepājnieki zin ieteikt kādu labu ģimenes ārstu?

Link to comment
Share on other sites

Ka nav laiks tāds, biškiņ caurvejsh un viss notiekas. Tikko man pie atslegas kaula, sprandas bij sapuuts, kkadu trako smēri uzsmereju un nereali izkarsēja, bet otrā diena nekas nesapeja vairs. Pec britiņa aiziešu pastities kas ta bij pa smeri un editoshu. Bet nu man laikam nebija tik traki ka tev...

edit: hahah, pats tikko nereali recu, uz tas bundžas rakstits "zirgu smēre" un zirgs uzfočēts kkada pļavā, lol ;d bet nu viņa ir domāta cilvekiem ;d kur viņa pirkta vai kur dabut gan nav ne jausmas :(

Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

ar zirgu smēri tikai nevajag pārspīlēt ilgstoša lietošana lielos apjomos var atmērdēt vairāk audus nekā tu vēlies un tad jau efekts būs ne tāds kā tu vēlies.

ir specializēti veikali rīgā kur var nopirkt, par liepāju gan nezinu.

viņa ļoti labi palīdz 2-3 dienas un mugura būs kā jauna, pašam nesen līdzīgi bija

Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes - visas smēres tikai sakairina nervu vēlvairāk. Man tev ir bēdīga ziņa - ja tev ir izdevies to izdarīt vienreiz, tas tagad notiks periodiski, pats vidēji reizi gadā uzraujos :(. Neviens ārsts tolkam palīdzēt nevar, 3-4 dienas jāguļ mājās pēc tam pats pāriet.

Link to comment
Share on other sites

Iz pieredzes, bija tā, tīrīju sniegu ar lāpstu un riktīgi biju sasvīdis, sarāva muguru krampī tā ka uz ceļiem sēdēju un nekur nevarēju aiziet un ne pakustēties, atbrauca ātrie ielaida mugurā šprici, un atlaida. Muguru apaukstēt nav joka lieta.

Link to comment
Share on other sites

Iz pieredzes, bija tā, tīrīju sniegu ar lāpstu un riktīgi biju sasvīdis, sarāva muguru krampī tā ka uz ceļiem sēdēju un nekur nevarēju aiziet un ne pakustēties, atbrauca ātrie ielaida mugurā šprici, un atlaida. Muguru apaukstēt nav joka lieta.

Ielaida veena herichu un atlaida :D Narkomans Semorka

Link to comment
Share on other sites

Ielaida veena herichu un atlaida :D Narkomans Semorka

lūdz, lūdzu piešķiriet šim morālajam kroplim un sabiedrības kāju pameslam atvaļinājumu lielāku par viņa muti.

edit: kāds var iedot bildi ar to smēri. man google nepalīdz.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

šodien it kā ir diezgan vieglāk ( varu pastaigāt normāli, pat mazliet sagriezties, iesāpas retāk (1x30min apmēram) ). nezinu iespējams, nelikšu neko, un rīt iešu uz darbu. redzēs, kā sanāks. bet nu nevienam šito nenovēlu. es līdz 5iem sēdēju pie datora tikai lai sagaidītu totālu izrubīšanās stadiju, savādāk, es ar savu grozīšanos un vaidēšanu nebūtu ļāvis savējai gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...