Jump to content
GIGN Forum

Skaņas problēma.


cloudR
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Es esmu saskāries ar tādu problēmu, ka manām skaņas iekārtām, t.i. austiņām un tumbām, neskan labā puse, jeb, respektīvi, labā tumba un labā austiņa. Esmu jau mēģinājis pārinstalēt skaņas draiverus, bet bez panākumiem.

Ceru, ka šeit taps problēmas risinājums, jo csu jau tāpat gribās uzspēlēt. :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds skaņas draiveris un windows?

Kaut kur sound propertijos balance jāuzliek abām pusēm vienādi, iespējams, ka kaut kādā veidā noņēmies.

Man uz win8 ir control panelī, zem sound > Speakers > Speakers properties > Balance

Tāds pats draņķis var būt draiveros.

Link to comment
Share on other sites

Nav iestatījumos uzlikts, lai visa skaņa ir tikai uz vienu pusi?

edit: Ja windows7, tad ir control panel - realtek HD audio manager (bet Tev noteikti varētu būt, kas cits)

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Čarkst viena puse vai abas? Pārbaudi vai tā ir arī citām skaņas ierīcēm - tumbām, citām austiņām. Vari vēl pārbaudīt vai nav uzlikti kaut kādi 200% , 100% vietā.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Čarkst tikai labā puse? Čakarē uzstādījumus, kaut kur kaut kas ir salikts par augstu vai pa zemu.

Ja es uzlieku settingos pa vidu, tad abas puses, ja pa kreisi, tad skaņa skaidra, bet csā nevar dzirdēt skaņas, kas nāk no labās puses, tikai ja ir tuvu.

Edited by cloudR
Link to comment
Share on other sites

Nu jābūt ir pa vidu, tas skaidrs - to nevajag mainīt.

Esi mēģinājis citā izejā bāzt? Pamēģini arī iespraust vadu ne līdz galam, tikai līdz rodas savienojums - paskaties, varbūt kaut kas mainās. Skaņa kā mucā vai tamlīdzīgi nav ja?

Link to comment
Share on other sites

Nu jābūt ir pa vidu, tas skaidrs - to nevajag mainīt.

Esi mēģinājis citā izejā bāzt? Pamēģini arī iespraust vadu ne līdz galam, tikai līdz rodas savienojums - paskaties, varbūt kaut kas mainās. Skaņa kā mucā vai tamlīdzīgi nav ja?

Jā, paliek kā mucā. Pēc RealTek Soun Manager skaņas testiem sapratu, ka labā puse visu čakarē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...