Jump to content
GIGN Forum

BAN FOR NOTTHINK!


AlmostPRO
 Share

Recommended Posts

nē nu jā, ja jau pats skatijies, tad jau ticam tev, ticam..

šobrīd nejau tev ir javērtē, vai ir vai nav tur wh, bet gan attiecīgajiem adminiem :)

sēdi un gaidi :)

+ja ir bijis reports no admina, tad nu šaubos, ka 2 admini ir pieļāvuši kļūdu :)

Link to comment
Share on other sites

es neesmu sanjeemies bet vajadzees ban arii sakraatos demo par css paskatiities, kur jaunie talanti ar jau diezgan daudz savaaktie m punktiem bombii kur velk diezgan uz WH ;)

p.s. shis bija viens no kandidaatiem

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Pag, demo ir tas pats, kuru ielika slapeklis?

Un foruma moderatoriem nav grūti pārvietot topiku uz pareizo sadaļu, tā ka tā diršana foruma jaunpienācējiem augumā ir tukša salmu kulšana.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nu, manuprāt, wh bija. Pāris vietās izlīda notēmējis uz nestandarta pozīcijā esošu pretinieku un mistisks prefire arī vietām. Lai arī zināms, kur ir pretinieks, pāris minūtēs sanāca pārāk daudz šādu haļavu. Tad nu mans rezumē ir wh vai, priekš tevis, ļoti neveiksmīgas sakritības.

Link to comment
Share on other sites

Nav sakritības. Atceros brīdi pirms bana. Skrien, nerubīdams pat kādu spēli spēlē un pēkšņi sāk šaut pa to malu uz a2, sabijās ka pašu nošaudīs, bet diemžēl pretinieks parasiem spēlētājiem nebūtu redzams.

Tas pretinieks tikko tur teroristu nogāza, tā ka zināms bija, ka viņš tur ir, bet tas, kā sāka šaut izskatījās pārāk dīvaini. :)

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Sveiki,Te BattlemaN jeb Mustang(ToulHous,dNerp,Barmonsterz,TanK, un vēl daži niki),manu accontu deadalive nobanoja uz 7dienām,tāpēc rakstu no ši,karoče situācija tāda,kad mēs spēlējām to de_dust2, es jau skatījos to almostpro un tad arī ieraudzīju,ka spēlē Tomste(iemesls) tad nu es viņam uzrakstīju adminchatā allmostpro ir wh,un kad tika šis uzrakstīts tad no almostpro sekoja vienkārši uber kills,kad Viņš no t spawna puses skrēja pa tunneli uz b spotu ar awp un tieši 1 sec laikā viņš jau uztēmēja ct uz kājas,kurš veiksmīgi skrēja tuvāk b plantam, un jau izšāva , nu reāli tas nav iespējams un tie viņa pre fire ir tik līdzīgi neverminda iet slowā un tāpat BAm tevi jau pirms laika ar awp novāc...

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,Te BattlemaN jeb Mustang(ToulHous,dNerp,Barmonsterz,TanK, un vēl daži niki),manu accontu deadalive nobanoja uz 7dienām,tāpēc rakstu no ši,karoče situācija tāda,kad mēs spēlējām to de_dust2, es jau skatījos to almostpro un tad arī ieraudzīju,ka spēlē Tomste(iemesls) tad nu es viņam uzrakstīju adminchatā allmostpro ir wh,un kad tika šis uzrakstīts tad no almostpro sekoja vienkārši uber kills,kad Viņš no t spawna puses skrēja pa tunneli uz b spotu ar awp un tieši 1 sec laikā viņš jau uztēmēja ct uz kājas,kurš veiksmīgi skrēja tuvāk b plantam, un jau izšāva , nu reāli tas nav iespējams un tie viņa pre fire ir tik līdzīgi neverminda iet slowā un tāpat BAm tevi jau pirms laika ar awp novāc...

kāda velna pēc tad tu atkal taisi foruma kontu. Ja tev trūkst uzmanības, necenties to piesasitīt šajā forumā.

P.S. Sūdzība ir izskatīta, atzīts bana patiesums, uzliekat piekaramo atslēgu.

Edited by tomstee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...