Jump to content
GIGN Forum

ban imsofresh1


imsofresh1
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demku var redzēt wh,žēl,ka iepriekš,kad liku reportus neimetu tevi tajā sarakstā.

Momenti

2:31 novilka pa sienu

2.57 full flasha novāc poh ka flash.

2 momenti bija,un vairāk nebija,jo nobanoja... ;)

Aims tur nav,bet wh ir ;))

Edited by Mustangs
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demku var redzēt wh,žēl,ka iepriekš,kad liku reportus neimetu tevi tajā sarakstā.

Kur tur wh interesanti?

Momenti

2:31 novilka pa sienu

2.57 full flasha novāc poh ka flash.

2 momenti bija,un vairāk nebija,jo nobanoja... ;)

Aims tur nav,bet wh ir ;))

caur kasti jo itkā var saprast to traektoriju kur skrien + es viņu redzēju pirms tam

Te caur demo full flash, man pašā spēlē nebija, paskaties kā lido flash, tā noflešotu ja viņa tikai priekšā man būtu. Hz kas par figņu. Domāju būtu jau saprāts ar full flash nelīst ārā.

Edited by imsofresh1
Link to comment
Share on other sites

Kur tur wh interesanti?

caur kasti jo itkā var saprast to traektoriju kur skrien + es viņu redzēju pirms tam

Te caur demo full flash, man pašā spēlē nebija, paskaties kā lido flash, tā noflešotu ja viņa tikai priekšā man būtu. Hz kas par figņu. Domāju būtu jau saprāts ar full flash nelīst ārā.

njā tev jau ar wh flashu neķer to jau es saprotu,bet jā nav jau pirmā reize tev full flash kills precīzi tēmējot..

P.s Apsveicu Forest es tev veltu cieņu,ka pieķēri šo mazo huligānu,kurš izmantoja palīgierīces,lai uzlabotu savu ranku un gameplay kopumā,malacis Forest ;) (hivefive)\

p.s.s imsofreshfag,tas ka tu visu dienu sēdēsi un gaidīsi,kad kāds kko iepostos nepaātrinās tava bana izskatīšanu ;) labāk paspēle mario,tankus kko citu,kur wh nav vajadzīga ;)

Edited by Mustangs
Link to comment
Share on other sites

njā tev jau ar wh flashu neķer to jau es saprotu,bet jā nav jau pirmā reize tev full flash kills precīzi tēmējot..

P.s Apsveicu Forest es tev veltu cieņu,ka pieķēri šo mazo huligānu,kurš izmantoja palīgierīces,lai uzlabotu savu ranku un gameplay kopumā,malacis Forest ;) (hivefive)

manuprāt pietiks dirsu laizīt adminiem ;)

Un lūdzu atbanojiet mani jau kāds, man nav ko darīt :D Kā jau saku demo nav precīzs, un nav man nekāda WH bļ, nēesu nekāds 5. klases skolēns lai izmantotu čītus

Edited by imsofresh1
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika Mustangs izskata banus? :D

:D

njā tev jau ar wh flashu neķer to jau es saprotu,bet jā nav jau pirmā reize tev full flash kills precīzi tēmējot..

P.s Apsveicu Forest es tev veltu cieņu,ka pieķēri šo mazo huligānu,kurš izmantoja palīgierīces,lai uzlabotu savu ranku un gameplay kopumā,malacis Forest ;) (hivefive)\

p.s.s imsofreshfag,tas ka tu visu dienu sēdēsi un gaidīsi,kad kāds kko iepostos nepaātrinās tava bana izskatīšanu ;) labāk paspēle mario,tankus kko citu,kur wh nav vajadzīga ;)

Mustanggej, nomierinies un aizej pakapā cs, sims, bārbijas, toy story vai sazin ko tu vēl spēlē

Link to comment
Share on other sites

Es arī biju pārsteigts ka imsofresh bans par aimu, bet nu, zināju ka nebija ar tīru roku ņemams, ātri parādījies spēlētajs ar tādu skilu, skaidrs ka visi sauks par čīteri.

Cik es personīgi esmu spēlējis, nav bijusi pārliecība ka bez kubiem spēlē, bet nejau man tā teikšana, kā admins lēmis tā būs..

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo - neko tur neredzēju. Abus A2 killus varēja dzirdēt soļus.

Un par to flashu - Paņēmu Free Look un imsofresh1 bija ar skatu pret tām divām kastēm un var redzēt skaidri, kad flash aizlido viņam aiz muguras. Nesaprotu kā tur varēja būt fullflash.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...