Jump to content
GIGN Forum

Bans par neko


Edvinx
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 125535

| ADMINS: I married a bug

| NOBANOTAIS NIKS: Boss

| NOBANOTAA IP: 81.198.106.107

| IEMESLS: []

| UZLIKTS: 21.10.2012 14:15

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ba

Demo http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2012-10-21

Bija kautkads 9 raunds laikam

Admins nepamatoti nobanoja speleju jau kadu 2 nedelas sini serveri un peksni ieiet I married a bug un nobano ne parko.

Sedeju gaidiju kamer tt panems bomb mani nosava pacans un mani ban.

Ludzu admini atbanojiet neesmu citojis un nekad necitosu.

Link to comment
Share on other sites

Skatit momentu pirms ban.

Bija palikushi 1 vs 1, tik smuki paskatijas caur sienu, speciali slegaju no viena uz otru, lai redzetu kur tieshi atrodas pretinieks. Vinjsh kaut ka smuki paskatijas, nosedas un noshava. Pec speles stila man kaut ka nevelk uz to ka baigi skilled.

Link to comment
Share on other sites

l1nk1n Es nekad neesmu 4itojis un negrasos to darit ja man dazreiz pavaicas un paredzu kur nak kads tas nenozime ka 4itoju.Nevajag spriest par 1 momentu kad veicas butu ilgak paskatijis un saprastu ka nau.

pikaso pirmoreiz gribu nonemt banu kas ir nepareiz tapec nezinu ka to izdarit.

Varetu man izkaidrot vai vienkarsi nonemt?

Link to comment
Share on other sites

Pauly plds tiesi tad ari tas bija.

l1nk1n Eu nu realy kas tev pasam nekad nau paveicies uzminet kur kads iet vai kur saut man liekas ka tas ir bijis visiem.Realy es ne4itoju tapec ka man tas nau vajadzigs ta speleju videja limeni un meginu sevi uzlabot.Nezinu kas saka ka man wh vainu tie pasi 4iteri vai nu noob ,vai ari pro kam likas ka wh.

l1nk1n + Vel izmantoju austinas ar kuram visu saprotu un dzirdu kad kads skrien vai iet tapec varbut daziem liekas ka man wh

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, es tur 100% momentu neatradu. Vispār, neredzēju īsti iemeslu banam.

l1nk1n, kad viņš palika 1vs1, viņš nevienā brīdī neskatījās sienā, vismaz ne apzināti. Beigās nošāva viņu, nevis otrādāk. Epizodē pirms bana, kad no A skrēja terors, to arī varēja dzirdēt.

Banu noņēmu. Ja neapmierina, rakstiet PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...