Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet ledusskapi


Semorka
 Share

Recommended Posts

Varbūt nākošreiz prasīsi padomu kādas krāsas tapetes pirkt guļamistabai? Nē, nopietni! Es saprastu ar sadzīves tehnikas izplatītājiem varētu apspriesties. Bet te tikai kārtējo reizi pierādīts, ka "nu jau nekas trakāks vairs nevar būt..." teiciens ir vienkārši jāliek malā un teju vai katru dienu jābrīnās, ko vien cilvēki nevar izdomāt.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nākošreiz prasīsi padomu kādas krāsas tapetes pirkt guļamistabai? Nē, nopietni! Es saprastu ar sadzīves tehnikas izplatītājiem varētu apspriesties. Bet te tikai kārtējo reizi pierādīts, ka "nu jau nekas trakāks vairs nevar būt..." teiciens ir vienkārši jāliek malā un teju vai katru dienu jābrīnās, ko vien cilvēki nevar izdomāt.

Lab geimer nomierinies, bez spēlēm pastāv arī reālā dzīve :)

Link to comment
Share on other sites

Tak tai pašā 1a vari ar klientu konsultantu elektroniski sarakstīties, iedot viņam reālo summu un savas vajadzības un tad pēc krāsas, formas un izmēra arī piemeklēt no tiem, ko viņš tev būs ieteicis. Es nesaku, ka šeit ir jāraksta tikai par spēlēm vai dzeršanu pēc spēlēm, bet bļed ledusskapi, relatīvā gaming forumā, meklēt ir vienkārži tizli.

Edited by DominiX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tā pateici, ka sapirktu paiku 1x mēnesī pa 200Ls, sastūķē ledusskapī un mēģini uzminēt, kurš no zvēriem neieradās uz dzīvnieku saietu (jo tev ledusskapī ir zilonis).

Nešaubos, ka parastā ledusskapī pa 150-200Ls tu varēsi sabakstīt visus savus iknedēļas/ikdienas pirkumus anyway, ja nu vienīgi tu viņus tur nekrāj un slinko mest ārā kamēr nav nepanesama smaka. Priekškam tie regulējamie dačiki? Paņem normālu -no frost ledusskapi, kurš nav jāatkausē, uzliec vidējo, optimālo temperatūru (pat lielākajiem sūdiem ir kādi 5 veida režīmi temperatūrai) un dzīvo laimīgs.

Pa atlikušo naudu varēsi nopirkt zāles tavām īpatnībām, pus gadam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

A kurš teica ka es tagad par sētnieku strādāju???

Pasūtīju dirst, tos stulbos iedzīvotājus, kaķus baro vecie tantuki, kāpņu telpas piedirstas, da man jau zb nax vākt tos sūdus, domā man nebija kauns. A ko darīt ka mūsu pagastā ir tikai sotņiki un bomži! Uz Rīgu ar nesanāk izbraukāt, jo sīkie jāved uz bērnudārzu vot tā viņš ir!!! Zinu es ciešu no depresija, fonā izskatos sūdīgi, bet reālajā dzīve esmu normāls 4ulaks, tikai jūs mani nepazīstiet!

Es tagad tā uzdrošinos runāt jo esmu baigā vafelē, tagad sēžu ar 0.5 šnabi un lāpos :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Saproti, te ir tāda situācija, ka es skaitos pilsētā Vanažos, bet novadi tagad ir apvienojušies, Inčukalna novads ar Vangažu pilsētu. Un tagad es skaitos pie Inčukalna novada, Latviešu novadā Inčukalnā darba iespējas ir lielākas un domē arī varu pārņēma, bet Vangažu krievu pilsētā kur 90% ir krievi, darba vispār nav un ir visi dzērāji un pensionāri. Vangažu pilsēta tika uzcelta no krievu cietumniekiem, nu tā runā pagastā! A es dzīvoju 3 km no pilsētas un 10 km no Inčukalna novada. Mana mājas teritorija ir iekļauta Inčukalna novadā, bet loģiski ka man nav izdevīgi braukt uz Inčukalna novadu, jo tuvāk ir Vangažu pilsēta 3km tikai!!!! Un arī kursē bērnu autobuss!!

http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/politika/item/3446-a-blaus-ne-vangazi-ne-incukalns-nekad-nebus-gatavi

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Es jau linku un citi ir metuši iekšā, kas ir pazemojuma vēl nav gana? :) :) :)

Vecīt, saņem sevi rokās.

Ne jau Tavs darbs Tevi padara par to, kas esi.

To izdara Tava attieksme pret darbu.

Tu vari strādāt ūberkrutā darbā, bet strādāt kā lohs.

Un Tu vari strādāt ne tik prestižā darbā, bet strādāt ar atdevi, strādāt kā kārtīgam cilvēkam pienākas.

Ielinkošu Tev stāstu par vienu "sētnieku" ASV un viņa piedzīvojumiem.

Viņš strādāja sūdīgu darbu, bet ar labu attieksmi, palasi viņa piedzīvojumus. Diezgan interesanti un iedvesmojoši.

Palasi šito un beidz taisīt huiņu http://www.scribd.com/doc/33096/Bruiser-A-street-sweepers-tales

Link to comment
Share on other sites

Ne, ar slotasoperatora amatu nekad nebūšu priecīgs, un plus cilvēki dirš vienā diršanā, un ti kaķi jobanie, tantuki visu laiku viņus baro, a sūdus atstāj, cieņas vispār kā pret mani nav nekādas, nerunājot jau par piedzērušajiem, cilvēkime kuri patstāvīgi piečurā kāpņu telpas. Te visi ir dzērāji, citi vispār speciāli savas miskastes atstāj man kāpņu telpā, a mna ta ka loham jāvāc, vienreiz es atvēru to smirdīgo miskastmaisu, atradu no kura dzīvokļa ir izmests un izbēru viņa sūdus pie durvīm.

Man nevaig uberkrutu darbu, man vaig lai to ko es daru vismaz ciena.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

brauc uz angliju.

Man kā.... nezinu kā lai sevi dēvē.. ari ir pohujs uz sētniekiem atstāju aiz sevis šmuci. lai vāc man pohuj viņam par to maksā.. bet ja tu esi tik fucking neapmierināts ar to ko dari tad nahuj tu to dari? ej kautvai uz gateri dēļus stibīt bože.....

Link to comment
Share on other sites

Da te gateris ir, bet ar algām čakarējās, ir arī Izoterms ļoti liela kompānija, visi vangažnieki tur strādā, bet es nemāku metināt. Stroikās es piehaltūrēju bet arī nav patstāvīgs variants, protams bija treknie stroikas gadi, b le rāvu pa nedēļu 3 sotaki ka smird!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

brauc uz angliju.

Man kā.... nezinu kā lai sevi dēvē.. ari ir pohujs uz sētniekiem atstāju aiz sevis šmuci. lai vāc man pohuj viņam par to maksā.. bet ja tu esi tik fucking neapmierināts ar to ko dari tad nahuj tu to dari? ej kautvai uz gateri dēļus stibīt bože.....

pec šī jāpievienojas tam, ko Tom. teica :)

Link to comment
Share on other sites

Da te gateris ir, bet ar algām čakarējās, ir arī Izoterms ļoti liela kompānija, visi vangažnieki tur strādā, bet es nemāku metināt. Stroikās es piehaltūrēju bet arī nav patstāvīgs variants, protams bija treknie stroikas gadi, b le rāvu pa nedēļu 3 sotaki ka smird!

Tad izklausās kad vissa pasaule nostājusies pret tevi :hang:

Link to comment
Share on other sites

Manā rajoniņā 80%sētnieki ir vai nu narkomāni vai nu alkoholiķi un viņiem ir pajāt kad dzer (darbā, pēc darba) viņi gandrīz vienmēr ir zem kautko tapēc lai parušinās man viņu galīgi žēl nav varbūt tas ir pārāk ciniski bet nu tā viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Nefiga tadd tev rajona

Manā rajoniņā 80%sētnieki ir vai nu narkomāni vai nu alkoholiķi un viņiem ir pajāt kad dzer (darbā, pēc darba) viņi gandrīz vienmēr ir zem kautko tapēc lai parušinās man viņu galīgi žēl nav varbūt tas ir pārāk ciniski bet nu tā viņš ir.

Nefigovijs tev rajons, visi sētnieki nariki un alkoholiķi, tu nejauc gadienā simtniekus ar sētniekiem???

Es agrāk arī sūdus aiz sevis atstāju, bet kad pats saķu tīrīt, tad sāku saprast, kā ir būt par sētnieku. Un vispār es nesaprotu, priekš kam ir domātas miskastes??? Kāpēc jāpiedirš blakus miskastei nevis miskastē iekšā, vot to es nu nekādīgi nevaru saprast, sēž aunu bars dzer un visu met garām miskastei, da b le.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...