Jump to content
GIGN Forum

Tiesības CSDMā


descriptor
 Share

Recommended Posts

Niks : Slayer

Vecums : 27

Nodarbošanās : Ir.

Pieredze ar CS : Sāku spēlēt kaut kad sen. Esmu spēlējis ar lieliem pārtraukumiem. Pa LANu pārsvarā. Vārdu sakot - nekas dižs :)

Kāds GIGN būs labums :

Well... ja CSDMā nebūtu tā, kā tur tagad ir, tad es nebūtu aizdomājies šo te rakstīt.

Vārdu sakot - labums būtu tāds, ka vakaros cilvēki pēc darba/mācībām varētu ienākt pafragot un nebūtu jālamājas. Un jāpamet serveris. (Man pašam tajā skaitā).

Stati : http://stats.gign.lv/csdm/player.php?id=26

Apzinos, ka ir problēma ar adminu ieteikumiem, bet fakts ir tāds, ka CSDM serverī nav adminu, kuriem prasīt kaut ko :)

A-head kaut kad bija sen, (Eh) bija un izbija... brugeetaajs šad tad ir (bet šamais mani ir banojis (laikam pat 2 reizes), tā kā negribēju neko prasīt)... ja nu vienīgi Pauly tur ienāk un patīra to serveri kādreiz.

P.S.

Doma ir par Kick un Gag. Ja pieliktu Ban, es pretī nekautos :)

P.P.S.

Vislabākais variants, protams, būtu ļaut izpausties jaunajiem censoņiem, kuriem CS ir lielāka dzīves prioritāte :) Un vispār - dīvaini, ka nevienam neinteresē tiesības uz CSDM...

Link to comment
Share on other sites

Atceros, vēl kad tikai biji pieregojis niku, jau tad centies ar xvoteban/kick cīnīties pret aimeriem. Pieteikums ir korekts un neliekulīgs. Par statiem jautājumu nav. Par tām rekomendācijām ir tā kā ir, tik tiešām, reti kad kāds admins tur parādas, vismaz priecē, ka par mani kāds ieminas.

REC par visām prasītajām komandām, kā arī xb.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...