Jump to content
GIGN Forum

Mierigs Treshdienas Riits


dyversant
 Share

Recommended Posts

Cha. Es vienkarshi gribeju jums shito paradit.

Treshdienas riitaa, peec darba braucaam majas, divi Renari. Es sedeju blakus. Izbraucam no darba, aiz pirma aplja sakam skriet, apdzit fuuri..... un te paaris teikumi, par to, kaa sasitaam auto. Tas nemaz nav buutiski. Mashiinai prieksha lupatas, betona stabs sazvargojies un kustaas, bet izskatas , ka uzvareja. Taadu sasistu noparkojam ( o respekts un uvazhuha supervisor, kursh pret noteikumiem panjema kaarinju un novaaca auto , kursh karajaas gaisaa un noparkoja celja malaa), savacam visu ko vareja savakt un kaatojaam majas. nope, TESCO - viskijs. Pa dienu jau visadi malachi zvanija uz loga atstato musu numuru un piedavaja pirkt uz metalluzhnjiem. Ar vienu ta ka sarunajam, bet aizbraucot paradijas nepatikams prikols - sasistaa auto nav :D

Pec sarunam ar tuvejiem stradniekiem, un nelielas zvanishanas shodien ieguvu cctv ierakstu, kuraa redzams , ka nozaga sisto automobiili.Shie domajushi , ka viss sarunats un ljavushi tik brutali iznicinat auto. Pauti ibio.

Ziniet, vienmer domaju ka kautko tadu var tikai youtubee redzet, bet shitais ir kautkas ahujetj.

Riit dodos uz policiju. Nedod dievs to pidaru nokjert.

Cerams, ka policija vares izvilkt numuru no video.

Video ir nesaprotamaa formataa, tadu es dabuju. ir javer valja play.exe fails. Ja ir kads, kursh mak parkonvertet uz avi vai kautko taadu, luudzu atsaucas, jo gribu parkonvertet normala video. Principaa ir vajadzigas tikai pedejas 15 minutes.

http://failiem.lv/u/izponnz

Link to comment
Share on other sites

Iesniegums mentenee nodots, jagaida kas no ta sanaks :)

Pat Shamejie bija shokaa par to naglo pacanu kursh dienas laika nozog shitaa :D

Dizhi neskumstu, esmu pezhoo braucejs tagad. Gluzhi kaa klarksons varu teikt ,ka Driving this car is so much Fan! pirmaja brauciena es skali smieties neparstaju :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...