Jump to content
GIGN Forum

Clan


globe
 Share

Recommended Posts

taatad es esmu speeleetaajs globe* un man nav ne registreets niks un nav arii registreeta klana!!! speleeju es labi ,taapeec es mekleeju kaadu cilveeku kurs man paliidzeetu speeleet GIGNaa ,ziedojot kaadu nevajadziigu niku vai panemt savaa klanaa!!!

P.S ceru uz aatru sadarbiibu

Link to comment
Share on other sites

Vispaar tas ir aizliegts, taa, ka neieteiktu steigties ar klana pw iedoshanu shim jauneklim, jo tas var beigties ar klana paroles mainju, kaa rezultataa arii visi paareejie zem shii taga speeleejoshie neregjistreetie pleijeri paliks bez iespeejas normaali uzspeeleet gignaa.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar tas ir aizliegts, taa, ka neieteiktu steigties ar klana pw iedoshanu shim jauneklim, jo tas var beigties ar klana paroles mainju, kaa rezultataa arii visi paareejie zem shii taga speeleejoshie neregjistreetie pleijeri paliks bez iespeejas normaali uzspeeleet gignaa.

kopš kura laika aizliegts pieņemt spēlētājus klanā? biggrin.gif

Tas ka vecīts tizli izdarīja tas ir skaidrs, bet grūti būtu pierādīt, ja viņš tagad spēlētu zem kaut kāda taga uz gign, ar citu niku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kopš kura laika aizliegts pieņemt spēlētājus klanā?  biggrin.gif

Tas ka vecīts tizli izdarīja tas ir skaidrs, bet grūti būtu pierādīt, ja viņš tagad spēlētu zem kaut kāda taga uz gign, ar citu niku  smile.gif

Buutu man xwho, nokjertu smile.gif

Un nejau par uznjemshanu klanaa iet runa, to tu pats saprati.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...