Jump to content
GIGN Forum

Let's Play League Of Legends


IIExoDe
 Share

Recommended Posts

Tātad, mēs ar manu draugu esam sākuši video sērijas YouTube, mēs divatā spēlējam League of Legends un komentējam.

Domājam arī vēlāk ielikt kanālā citas spēles kā Minecraft, varbūt kādas N64 spēles utml.

Ja jums interesē šāda veida video sērijas ar komentēšanu lūdzu apskatiet mūsu kanālu un komentējat ko jū par to domājat.

Kanāls: IIExoDe

PlayLists:

http://www.youtube.com/watch?v=QCYc-FAKtBY

Edited by IIExoDe
Link to comment
Share on other sites

Jax pret Amumu mid lane. Kas tas ir? Level 13 spēles?

Es nefleimoju, vienkārši varētu būt garlaicīgi cilvēkiem skatīties tik zema levela staffu.

Also - pamēģini nogriezt video settingus zemākus. Nedomāju, ka īpaši labi sanāks spēlēt jums ar 13 fps.

Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Jax pret Amumu mid lane. Kas tas ir? Level 13 spēles?

Es nefleimoju, vienkārši varētu būt garlaicīgi cilvēkiem skatīties tik zema levela staffu.

Also - pamēģini nogriezt video settingus zemākus. Nedomāju, ka īpaši labi sanāks spēlēt jums ar 13 fps.

Veiksmi.

Nemsim vera... ;) Vnk ierakstijam uz viena laptopa kuram ir 1.3ghz, parejos video ierakstisim uz mac book pro...

Link to comment
Share on other sites

Uz to mēs ari ejam,šis bija diezgan ekesperimentāls. Neesam nekadi super geimeri ar alienware, bet centisimies, lai video butu labas kvalitates. Par 13 lvl ir taisniba. XCcube ir 14 lvl, man ir 2 acc, PandaLikePWM(19) un Sarumanium(21). Mēs mēģināsim tikt līdz lvl 30 un uploadot duo queue ranked speles.

Un ja nekadi neies uploadosim speles, kam nevajag tik daudz RAM, CPU utml.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...