Jump to content
GIGN Forum

Nezinu Kaa To Sauc


amniijs
 Share

Recommended Posts

Vai jums ir taa bijis, kad juus kko darat un taa peekshnji saakat kkur skatiities un skataties tikai vienaa vietaa huh.gif un vispaar neko nedomaajat. Juusu draugs, tad juus sauc un juus tikai peec apm 2-3 sek. atbildat kas?/ko? smile.gif

Man taa shodien bija 3 reizes.

1. Es biju pie zoba higeenistes no riita, un kad vinja puleeja manus zobus es vnk saaku skatiities uz sienu. Tikai vienaa vietaa, nekur citur. Un vispaar par neko nedomaaju pat nejutu ka kko vinja tur dara.

2. Skatiijos TV un atkal peekshnji saaku skatiities uz aiskariem un atkal par neko nedomaaju.

3. Klausiijos System of a Down - Lost in Hollywood uz sava YP-T4 Samsung Mp3 pleijera, kuru man uzdaavinaaja Z-sveetkos smile.gif Un peeksnji saaku ATKAL skatiities uz mana dakja monitoru.

Man patiik kad taa notiek, jo tad vnk es aizmirstu par dziives probleemaam. smile.gif

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

Man tā bieži gadās - sēžu uz poda un aizskatos uz grīdas flīzītēm, līdz kāds tarakans pārskrien manam redzespunktam

shitas bija labs :DDDDDDDD

par lietu . man ar gadas tikai es saaku bezpunkta blenzt moniti un bishk aizmiglojas

pantriseejos un uzinaaju ka tas jau laikam ir trulums unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

da nee, ar maniim taa nenotiek, es 24/7 esmu "na chiku" smile.gif tb visu laiku aktiivi grozu galvu pa kreisi pa labi, lai nemanaami man nevareetu pielaviities neviens vjetkongietis (tie maitas ir klusi kaa peliites, tapeec vajag max koncentreeties jebkuraa dziives situaacijaa). nez, laikam paaraak daudz esmu speeleejis cs un taapeec visu laiku aktiivi grozos un skatos uz visaam 4 debespuseem, draugi saka, ka esmu taads stresains un jokains, bet nevar jau zinaat kuraa mirklii no maajas jumta kritiis laasteka vai kaads alkaidas (nez kaa tas klans rakstaas pareizi) smile.gif terorists - pashnaavnieks meeginaas tev aiz muguras uzspridzinaat autobusu ar penzionaariem panemot sev liidzi nevainiigas dziiviibas. takaa neblenziet vienaa punktaa, bet parbaudiet situaaciju uz seshiem no sevis, iespeejams, ka tur kaads meegina jums pielaviities ar naziiti smile.gif

P.S. bla psc, tikko ar maniim arii tas notika - es zaudeeju modriibu un 2-3 sekundes blenzu savaa monitoraa eesdams savu JAUNO pola saldeejumu ar zemenu garshu smile.gif

P.S.S.

Man patiik kad taa notiek, jo tad vnk es aizmirstu par dziives probleemaam.

nedo dievs 24h diennaktii domaat par dziives probleemaam un tikai videeji dienaa uz 10 sec aizmirst par taam (nu ja tas atgadaas 3x dienaa), Inc. noveelu, lai tev ar teviim tas notiek biezaak, jo ja man buutu 24h diennaktii jadomaa par globaalaam probleemaam, es sajuktu praataa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Inc. noveelu, lai tev ar teviim tas notiek biezaak, jo ja man buutu 24h diennaktii jadomaa par globaalaam probleemaam, es sajuktu praataa smile.gif

Nee nu es jau nedomaaju par globaalaam probleemaam 24:00 naktii. Bet dazhreiz sanaak kad par neko citu ''nedomaajas'' smile.gif tad domaaju par probleemaam. Piem. kaa man iet ar emku, ar klusinaataaju vai bez laugh.gif , kaada man buus atziime, ja neesmu sagatavojies K.D. (skolaa) u.t.t. Bet tas, kad es kkur ieskatos un vispaar par neko nedomaaju, tas man gadaas biezhi. smile.gif

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

ta jau tu proti prasmigi vai neuzkritosi blenzt siena laugh.gif

neuzkritosi... es sezu vnk forsa vieta algebra un nevar redzet. bet isteniba es parasti aizguos stunda truli blenzot tafele(ja uz tafeli nevis uz to kas uz tas rakstits) un laikam uzhene doma, ka es baigi pardomaju vinas rakstito wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...