Jump to content
GIGN Forum

Velosipēda Iegāde


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Gribu nopirkt velosipēdu, kas domāts gan pilsētai, gan lauku ceļiem.

Summa grozās ap 200 Ls.

Cik lasiju iepriekšējos topikus un skatoties netā spriežu, ka vislabākā izvēle ir Merida MATTS.

http://www.gandrs.lv...b/matts-5-v-12/ un http://www.gandrs.lv...-matts-40-v-09/

Ko sakāt par šitiem velosipēdiem? Varbūt ir kas labāks par šo cenu? Nu max 250 Ls

Un ko sakāt vispār par gandrs veikalu?

p.s Uz sezonas beigām nez būs gaidāmas lielākas atlaides šiem riteņiem?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, Merida ir tiešām OK izvēle, ļoti patīkami ričuki šamējiem. Otrkārt, Gandrā pērkot veļļuku, nebūs nekādu problēmu ar remontu, apkopi, ieziemošanu un tamlīdzīgām padarīšanām (ja pašam nav laika vai līki pirksti). Treškārt, savējo pirku laikam 4 vai 5 gadus atpakaļ, tad dubļinieki nāca līdzi, atstarotāji gan nē, tiesa, nahaļavu dabūju 2 gadus ieziemošanu par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

Nav gluži tik forši Gandrā kā te visi saka. Sievai bija ietirgots velo ar sulojošiem bremžu supportiem, ko pat paši Shimano oficiāli atzina un teica, lai ved dīleriem uz maiņu - Gandrs pateica, ka neko nedarīs.

http://trekveikals.lv/ Šonedēļ visam ir 30 procentu atlaide, ieteiktu labāk iegādāties Trekā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 gadiem nozaga man riteni. Sogad sagribejas jaunu un pietam tas pasas firmas kads bija ieprieksejais, jo kaploja vnk pa skaisto. Riteni gan pirku gadus 8 atpakal un kops ta laika neesmu sekojsi cenam lidzi, bet nu wtf? Corratec riteniem kosmiskas cenas veikalos. Tas tikai pie mums vai kaa? Biju gatavs lidz 500 izmest, bet pa tau cenu no corratec man sanak apaksejais gals.

Link to comment
Share on other sites

Nopirku Meridu Gandrā pirms pāris gadiem, komplektā uz akciju nāca pirmā "apkope" par 1 Ls. Tur gan īsti nebija ko apkopt - ieeļļot ķēdi un paskrubināt mēslus no zobratiem. Ritens izjucis vēl nav un kompotenti tipāži viņiem ir darbnīcā.

Link to comment
Share on other sites

par cik teemeets uz parasto riteni ielas vajadziibaam tad ieteiktu VELOSERVISS ( veikals treks briivibas 111), tirgojas rock machine, giant un dazhaadi mazpaziistami brendi. ja nu tomeer uz kkaadu DH style richuku tad ieteiktu skatiities uz burusports.

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir rock machine , pirkts pirms hvz 6 , 5 gadiem , esmu nomainijis dažas detaļas , bet iet par to naudu ! Bratans nopirka Meridu :D izjuka pirmājā mēnesi , visas asis un gultņi laikam no plastelīna taisitas !

Pirmo reizi dzirdu tādu huiņu par Meridu. Vai nu dirs kā Zariņa govs vai arī tavs bračka nopirka kaut ko reti kreisu..

Link to comment
Share on other sites

Nu jau pāris gadus vairs aktīvi neminos baikos, bet tiešām ieteiktu Meridu. Nobraucu 3 sezonas ar meridas riteņiem un ļoti maz rūpju. Protams, cena bija cita, bet arī ritenim slodzes bija pavisam citas. Priekš ikdienas rullēšanas tev tiešām labi kalpos šāds rumaks.

P.S. Tiešām daudz esmu minies ar riteni un nekad neesmu pieredzējis, ka jaunam veļļukam viss iespējamais izjūk mēneša laikā - kaut tā būtu Santosa vai Hipoints. Zvejniekstāsti vai arī pie saņas esi kaut ko pircis..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iesaku veikalu trek brivibas 111, jo man vini volejbola bumbas pumpee par briivu.

Nu tad jau noteikti trek pirkšu :D

Labi taisat ciet. Ņemšu ganjau no 1a internetveikala, lētāk + nāk lidzi dubļinieki, velo dators, pudele, turetājs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...