Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Esmu par 99.99% parliecinats ka tada veida vaksana bus fail. Ka vienmer visi atliks uz pedejo mirkli maksasanu. Kadu menesis nesamaksas un padmas ka nakamaja samaksas dubulta un ta tik krasies, un beigas kad bus jamaksa uzreiz 30ls saks blaut ka pa traku un nebrauks. Es domaju ka japaliek ka tagad bija tikai avr tad nu drusku pakoriget maksasanu. Sakt visu naudas vaksanu vel laicigak un pavisam vienkarsi vel striktakus sodus slinkajiem maksatajiem. Ja nolemj nemt kadu kempingu, tad ka minimums kadu menesi pirmstam iekaset naudu par to + ari naudu par parejo (prieks tiem kas neuzmetis), un tie kas to menesi pirms tam nebus ieskaitijusi vismaz par kempingu, talak nemaz var neceret braukt, un tie kas ir ieskaitijusi, uz naudas atgriesanu ari avr neceret. Pectam vakt naudu par paiku un par katru iekaveto dienu pieskaitit piemeram 20-50sant. Nav ko aukleties te. Nu pa lielam nav vairs te mazu bernu (sogad tak nebija neviena pat nepilngadiga, right?), un ja nespej laicigi visu sakartot, tad pasi vainigi. Es domaju visi kas sogad bija saprata to, ka nakamaja gada ir obligati jabrauc uz gign, jo pasakums bija labi padevies. A parejie, lai necikst no malas, ja grib lai suta naudu, ja ne, lai neposto nemaz. Pietam pie laicigakas planosanas un lielakam summam pasakuma var panemt klat vel kaudzi dazadu izklaizu/atrakciju/spelu, kas to vel vairak uzlabotu...

Link to comment
Share on other sites

Par tiek teiktajiem 50 var pat peintbulu manuprāt noorganizēt ar visu kempingu :D

Bet 50 mūsu laikos ne visiem būs. 10 no purna par mājiņu divām naktīm - 10 uz ēdamo. Alkohols savs. Seems legit.

Link to comment
Share on other sites

Par tiek teiktajiem 50 var pat peintbulu manuprāt noorganizēt ar visu kempingu :D

Bet 50 mūsu laikos ne visiem būs. 10 no purna par mājiņu divām naktīm - 10 uz ēdamo. Alkohols savs. Seems legit.

50 sadali kaut vai uz pusgadu ~10 mēnesī, nav katastrofa!

Link to comment
Share on other sites

Man tā nav problēma... Es runāju par citiem. Es kaut jau tagad varu sākt pa 5 Ls mest krājkasē un vēlāk samaksāt... Man par laimi nauda nav tas šķērslis (šoreiz šķērslis bija kaut kas cits), bet ir tādas lietas kā fors-mažor situācijas - cilvēks iemet naudu - notiek sūdi - aizbrauc uz angliju. Un no šī brīža taktiskums izmantot cilvēka naudu bez viņa esamības krītas...

Link to comment
Share on other sites

Nu vot tapec ka es zinu sevi un ari citus :D Par vecumu runajot vairak runa iet par to ka summai ir salidzinosi maza nozime. Vajag vnk terminu un viss, lai maksa ka kurs grib. Un es tapat esmu par 100% parliecinats ka es samaksasu pedeja mirkli, ja vispar ietrapisu termina. Protams pastav iespeju ka maksasu vel uz vietas (ja organizes benciks), jo man skaidra nauda ir daudz milaka kaa kartes un ibankas.

Pa lielam man vienagla ka notiek maksasana un vaksana. Ka tikai notiek :D Man pat nebutu problemu piepalidzet organizet un darit visu ko, tikai ne vakt naudu.

P.S. A kapec mes runajam jau par nakamo gadu? Lidz tam tak veel jaizdzivo :D

Link to comment
Share on other sites

Lai viss būtu laicīgi... Un nākamgadu varu uztaisīt uz visu brigādi gardu plovu...

Kāda jēga solīt kaut kādus brīnumus uz pasākumu, kas notiks pēc gada? Lūdzu neatbildi, tas bija reKtorisks jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Ne, tur ir zupa, nevis plovi. Un sorry, tu neieradies, tev nav varda brivibas :D

VIenmer var atrast laiku, saplanot un ierasties vismaz uz vienu dienu, vai kadu laicinu. Sitos kas saka ak bus un pedeja bridi uzraksta ka ciniem neatliekamas citas darisanas vai kas traks noticis es redzu katru gadu un visos forumos. Ta ka gign sanacis tikai 3 pasakumi, bet savulaik apollo diezgan daudzi, vel paris kso, tad nu es to zinu un pilnigi nenemu galva ko tu raksti. Dodu 90% ka nakamgad tu te nebusi nemaz, vai ari atkal bus ljevaa atmazka.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Fakts, ka normālus kempingus rezervē jau gadu uz priekšu, bet tas vairāk attiecas uz svētkiem. Pārējos vasaras mēnešos, es domāju, ka arī vajadzētu jau laicīgi rezervēt un loģiski - iemaksāt kaut kādu drošības naudu.

Fakts #2, ka arī es izdomāju par braukšanu 3 dienas pirms pasākuma.

Tāpēc, nu, ja domājam jau par nākošo gadu, varbūt vispirms būtu jāizdomā par vietu, tad jāizdomā par rezervāciju un drošības naudu. Iemaksātā drošības nauda tad arī būtu garantija, ka vieta ir mūsu, un katrs zinātu, no kāda cipara ir šķīries, ja nu gadījumā atsaka dalību. Pārējo iztrūkstošo summu sadalīs uz reālajiem braucējiem + 10-15ls par paiku uz galvas.

Edit : jāpieraksta, ka vajag vairāk lāpas :D

Link to comment
Share on other sites

Peec pieredzes ar daudzu pasakumu organizeshanu, ilglaiciga naudas vakshana ir darbs bankaam.

Ko mees te varam sarunat, ka uz nakosho gadu paliekam pie plavas, jo 2014.gada buus gign burzinja 10 gadu anniversary, tad varam pa pieklajigo arii kaadu viesu namu panemt. Buusim reali, savacam 5ls, maalachi :) Uz nakosho gadu metam pa 10ls, buus veel labaak, un tad jau uz 10 gadu burzinja anniversary varam iemest un sagatavoties nopietnaak.

Ieteiktu atcereties sarakstus, kas ieradas sogad uz pasakumu, nakoshgad es domaju uztaisishu visiem, kas ieradushies uz iepriekshejos pasakumu atlaidi, tada veida pasakoties, par atbalstu. Sie visis sikumi palidz atshirot liekezhus, slinkus un nevajadzigus civlekus, jo laba kompanija ir 50% no pasakuma....

Neliela atskaite, kam nauda tika iztereta 130ls Gala,darzeni,27Ls inventars,maize, kecups etc.etc.,

10ls registretajam par bendzinu, jo audiks tika kurinats visas dienas :)

Ievacam mes 163ls :)

Paldies registretajam, ka vins izbraukaja veiklaus un sapirkas visus sikumus un savaca galju, nakoshgad neatteikshos no siis palidzibas :)

Igor, kaut kada detala no katla ir pie maniim.

Veel japapsej uz peintbolu aizshaut, tad domasim par gign burzinju :D

Gludeklis joprojam varetu buut atbildigais par krekliem, ka nekaa sogad tikai 10 ivlekiem bija, shis cipars japacelj augstaak !!!

Worm tu izdoma ar taam prieviteem kaut ko, shitas bija cmukas, bet juka araa :D

Link to comment
Share on other sites

Tvixiņbildes (linku iepriekš nemanīju)

Linku prasīt PM moderatoriem.

Edited by cash^
naudiņa lāme, nedod visiem linku (c) vincister / nemīz, Tevi neviens pliku krānu nepieķēra (c) cash
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs tur čīkstat par naudu :D man pasākums uz benzīnu vien izmaksāja 50 ls + nerunājot par alko un pārējiem izdevumiem. Bet nu bija ta vērts. :)

Bencik kkad vajadzētu man to savākt,tikko atgriezos no rīgas būtu zinājis ātrāk,būtu piebraucis.

Kas kur vēl ir bildes,ko citi neredz un es??? Gribu.!!!

Link to comment
Share on other sites

Ko mees te varam sarunat, ka uz nakosho gadu paliekam pie plavas, jo 2014.gada buus gign burzinja 10 gadu anniversary, tad varam pa pieklajigo arii kaadu viesu namu panemt. Buusim reali, savacam 5ls, maalachi :) Uz nakosho gadu metam pa 10ls, buus veel labaak, un tad jau uz 10 gadu burzinja anniversary varam iemest un sagatavoties nopietnaak.

Jau nākamgad būs 10 gadu anniversary, bet ja ņemam vērā to vecrīgas šitu ko macho aprakstīja šeit, tad jau šogad bija desmitais. Bet tā kā tas noteikti nekvalificējas pie lielās gign balles, tad es domāju, ka jubilejas balli varētu nākamgad rīkot tur pat Mežotnē, jo labāku spotu kā tur es neesmu redzējis. Desmitais pasākums un piektais Mežotnē, sounds cool, aight?

+ nākamgad nu noteikti būs jāizdomā nominācijas un apbalvojumi kā bija 2007. gadā!

Link to comment
Share on other sites

Jau nākamgad būs 10 gadu anniversary, bet ja ņemam vērā to vecrīgas šitu ko macho aprakstīja šeit, tad jau šogad bija desmitais. Bet tā kā tas noteikti nekvalificējas pie lielās gign balles, tad es domāju, ka jubilejas balli varētu nākamgad rīkot tur pat Mežotnē, jo labāku spotu kā tur es neesmu redzējis. Desmitais pasākums un piektais Mežotnē, sounds cool, aight?

+ nākamgad nu noteikti būs jāizdomā nominācijas un apbalvojumi kā bija 2007. gadā!

Pag pag vai tad 2003 gada bija gign burzinjs ? Cik atminja nevil pirmais bija 2004 gada pie Hainy Kuldiga... ?

Par nominacijas, kads mierigi varetu uznemties :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...