Jump to content
GIGN Forum

Jaunie Admini Ir Mesli, Nemat Nost Acc, Klauni


LoneWolf
 Share

Recommended Posts

*DEAD* Vilks : Kapec M nav admins, bet stiflers ir?

Shut Up killed EDGARS-UK with m4a1.

*DEAD* *KaPcCoNiJ : tpc lai tev butu ko uzjautat

Shut Up killed [JSTM] Fanatic۞ with m4a1.

*DEAD* Vilks : nu uzjautaju

*DEAD* Slinkais @ 92s : Un viss

*DEAD* Vilks : ko talak, pratveder

*DEAD* The M : tāpēc, ka M nebija gana veikls :D

*DEAD* *KaPcCoNiJ : nu nmeviens tev neatbildesz

*DEAD* *KaPcCoNiJ : sedi talak

Shut Up killed mnf with m4a1.

*DEAD* Belok^ : Shut up

*DEAD* Vilks : WOW, man tu vari braukt virsu

*DEAD* Vilks : uzliec sev banu

*DEAD* stiflers : lost temple pro

Катастрофа connected

*DEAD* Vilks : akst

*DEAD* The M : !jointeam

*DEAD* [JSTM] Fanatic۞ : rtv

*DEAD* IVAN DRUTCH (Ukraine) : ta haer pizdet'

*DEAD* mnf : !jointeam

[sM] *KaPcCoNiJ: Kicked Vilks (Reason: admin abuse)

Admin abuse? loti liels, es teiksu 1no25 atgadijumiem, kad sie uzvedas taka butu spicie čali. Fakts, ka stiflers dabuja acc ir joks, pat joks visam čigānu pagastam latgalē! Kapconij, Lo4, Stiflers - klauni, metiet ara.

Admin statusam nevajadzetu buut kaa kkadam imunitaates statusam, + tas smerdelis pats uzbrauc un pretii neko negaida, gribetos tadam vnk ieshaut ar teeva melno kaujas cimdu pa acs aboolu

Edited by LoneWolf
Link to comment
Share on other sites

Eu, eu! Bet viņu tak Mr. Stifijs arī par kaut kādu mēslu vakar izbanoja? Tiem, kam ir ACC, tak ne pirmo dienu spēlē, spēlētājus nemaz nepazīst? Iepriekš paši kopā muļķības darīja... tagad kā ACC, tā Boss Nr. 1. Kaut kas neiet kopā, tādiem adminiem NAV jābūt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nju puiši,puiši,mieru,mieru,tā jau ar īsti nav,nevajag sūdu stumdīt tad arī nesmirdēs.

Btw stiflers mainījies stingri uz labo pusi,ar access iegūšanu,pirms tam vīņš nebija izturams,bet tgd prieks spēlēt kopā,ar acc iegūšanu laikam arī nāca pie prāta. Pirms tam viņš bija baigais tepiķis,dorns,lohatrons un vēl nezin sazin kas.!

Dvj pa jogurtam un slēdziet ciet. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te jau vairaak izskataas peec kautkaadas skaudiibas...

Kaapec vinam ir a man nav .....

vnk Shis jautaajums nav apsprieshanas veerts seezhat biksees un maacaties uzvesties, jo taapat vien nevienu nekiko u.t.t

Ceru tikai ka jaunie nebus tadas skabargas pakalaaa kaa es :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nju puiši,puiši,mieru,mieru,tā jau ar īsti nav,nevajag sūdu stumdīt tad arī nesmirdēs.

Btw stiflers mainījies stingri uz labo pusi,ar access iegūšanu,pirms tam vīņš nebija izturams,bet tgd prieks spēlēt kopā,ar acc iegūšanu laikam arī nāca pie prāta. Pirms tam viņš bija baigais tepiķis,dorns,lohatrons un vēl nezin sazin kas.!

Dvj pa jogurtam un slēdziet ciet. ;)

nu neesmu tik ļoti mainijies :aha:

Link to comment
Share on other sites

Nu, manuprāt, jaunie admini pagaidām ir ļoti uzteicami, pilnīgi nekādu problēmu. Pēdējā laikā serveris vispār kā cietums - visās pusēs admini. Daudz patīkamāk spēlēt, kad vienmēr kāds admins online. Tikai nedaudz bailīgi jaunie, jo zina, ka uz viņiem skatās.

btw, Maddn, gan jau mans laiks ar pienāks, es īpaši nesteidzos. :western:

Link to comment
Share on other sites

Būtu jebkurš cits sācis šo topiku iesaistītos diskusijā, bet zinot LoneWolf - parasti pats vien esi vainīgs!

P.S.

Nevajag braukt adminam virsū aiz nekā darīt, tad arī neizpelnīsies īpašu uzmanību kick vai ban formā! (šī rindiņa ir gana *DEAD* Vilks : ko talak, pratveder)

Link to comment
Share on other sites

(šī rindiņa ir gana *DEAD* Vilks : ko talak, pratveder)

tu joko vai? vinsh pats vnk iejaucas, domadams, ka ir baigais aspraatis pasakot "*DEAD* *KaPcCoNiJ : tpc lai tev butu ko uzjautat" bet es jautāju nopietnu jautaajumu.Es vnk nokritu no kreesla aiz smiekliem tad

Link to comment
Share on other sites

New admins used to be good admins, but then they took an arrow to the knee...

Stiflers vispār, lielākais muldoņa un āksts serverī ar kdeath 0.68 tika pie acc. Viņš maksāja naudā, graudā vai tomēr baudā?

Un šitā dalīt acc pa labi un pa kreisi galīgi nav GIGN stilā. Varbūt vēl atļaujat ar sms pirkt adminku un nomainat nosaukumu uz cs.wos2.lv ?

Link to comment
Share on other sites

Man, protams, nav ne mazākās nojausmas par Source peripētijām un hameleonu rotaļām, bet šis smird pēc parastā "viņam iedeva acc, man nē, visi maitas" gadījuma.

Nemaz nerunājot par to, ka čalis sūdzas par kiku, lai gan topika nosaukums pats par sevi būtu nopelnījis jauku read only tā autoram. Tu vari necienīt konkrētu cilvēku, bet vismaz izrādi cieņu amatam kā tādam vai wormam kā cilvēkam, kas to visu lēma un darīja.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

New admins used to be good admins, but then they took an arrow to the knee...

Stiflers vispār, lielākais muldoņa un āksts serverī ar kdeath 0.68 tika pie acc. Viņš maksāja naudā, graudā vai tomēr baudā?

Un šitā dalīt acc pa labi un pa kreisi galīgi nav GIGN stilā. Varbūt vēl atļaujat ar sms pirkt adminku un nomainat nosaukumu uz cs.wos2.lv ?

Piss viņa kdeath,viņš vismaz tika pie tā godīgi spēlējot,diez vai tu pats lohatrons,bez čītiem pie tāda tiktu,es uzveru uz BEZ ČĪTIEM,gans ble tu esi. Savu skaudību iebāz sev dirsā un aizveries,ir vecie admini ar tomēr on,kas vērtēs viņu izderības.

Link to comment
Share on other sites

Piss viņa kdeath,viņš vismaz tika pie tā godīgi spēlējot,diez vai tu pats lohatrons,bez čītiem pie tāda tiktu,es uzveru uz BEZ ČĪTIEM,gans ble tu esi. Savu skaudību iebāz sev dirsā un aizveries,ir vecie admini ar tomēr on,kas vērtēs viņu izderības.

Turpini būt nekas... nu lamu vārdus gan tu labi pārzini, bet tas nenāk par labu tavai personībai!

Link to comment
Share on other sites

Es arī uzskatu, kad kdeath nav galvenais kritērijs.. Igor, es nešaubos, ka lieli puikas pieskata jaunos adminus, kā nekā viņiem ir jāuztur serveris kārtībā. Bet nu Stiflers ir pamatīgi mainījies kopš dabūja acc.

Link to comment
Share on other sites

Turpini būt nekas... nu lamu vārdus gan tu labi pārzini, bet tas nenāk par labu tavai personībai!

Mudak tu,man neintresē viena maza bērna domas par mani. Mana personība ir neizdibināma TEV. Ej paraustu mātei pupu. Lai tev jauks 5dienas vakars pie pc,Kroksi. :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...