Jump to content
GIGN Forum

Wifi Un Tīkla Karte.


ImMortl
 Share

Recommended Posts

Sekojoša problēma: tikko izslēdzu datoru, tā vairs netieku no citas ierīces pie interneta, kas ir uz izslēgtā datora, caur wifi ruteri. Lieta tāda, ka tiklīdz kā izslēdu datoru, tā pazūd savienojums ar tīkla karti(pārbaudīju pa tiešo caur modemu, izslēdzot pc vairs nedeg lampiņa, kas rāda, ka ir pievienots kabelis pie pc). Problēma ir ar jauno tīkla karti, kas ir pci(laikam, ka tā sauc) slotā iesprausta, vecā bija integrēta mātes platē.

Iznāk laikam, ka izslēdzot pc vairs netiek padota strāva tīkla kartes darbam. kā šo izlabot, lai arī pie izslēgta varētu izmantot ruteri?

Link to comment
Share on other sites

Draiveri kkadi? Cik zināms tādi pastāv, man kkādai vecajai bija, install/reinstall? Kontakts maybe, maybe pati karte, ja čeks ir, vari meiģināt iemainīt!

Neesmu parliecinats par siem risinajumiem, vnk idejas! Neesmu nekad lietojis stacionara PC WIFI tiklenes!

Link to comment
Share on other sites

Draiveri kkadi? Cik zināms tādi pastāv, man kkādai vecajai bija, install/reinstall? Kontakts maybe, maybe pati karte, ja čeks ir, vari meiģināt iemainīt!

Neesmu parliecinats par siem risinajumiem, vnk idejas! Neesmu nekad lietojis stacionara PC WIFI tiklenes!

es nesāku bet tu esi neiznēsāts daunis?

Edit by N: Atvaļinājums uz 7 dienām par pamatotu idiotismu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...