Jump to content
GIGN Forum

Pasaka


PaulyP
 Share

Recommended Posts

Nedzirdu ka plants uz a, aizeju uz b, eju back bet ir jau par velu (c4 atri tikst) vienalga dabuju slay no juniora. Iemacies spelet un tad ir ok slay sados gadijumos ><

*ieprieks man nebija no vina slay par sadu lietu, nestoties ka citiem ari nav slay!!

Zbal tie gign mudaki

Link to comment
Share on other sites

Nedzirdu ka plants uz a, aizeju uz b, eju back bet ir jau par velu (c4 atri tikst) vienalga dabuju slay no juniora. Iemacies spelet un tad ir ok slay sados gadijumos ><

*ieprieks man nebija no vina slay par sadu lietu, nestoties ka citiem ari nav slay!!

Zbal tie gign mudaki

Prom uz pirmajām klasītēm apgūt latviešu valodu!

Bet par tēmu - ja adminam nebija skaidrs, ka tu centies pildīt misiju, tad slay pilnīgi pamatots. Ne vienmēr var noprast, ka spēlē bez skaņas un neapzināti ej jebkur citur, tikai ne tur, kur vajag. Un par mudaku saukt adminu nevajag, ja viņš pilda savus pienākumus. Tā var iedzīvoties tikai lielākā banā un asarās.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, gribi teikt, ka ar skaņu, ļoti labu "spēles lasīšanu" tev nav nekādas sajēgas, kur ir c4?

Ļoti ceru, ka nekad mūžā nestrādāsi iestādēs/amatā, kur ir papīrdarbs. Tas taču arī nebūs eksāmens.. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Eh :)

Tātad - ļoti ceru,ka Teddy vai kāds cits čiekurs tev paildzinās/iedos atpūtu no cs/gigna uz kādu vēl nedēļu vai divām. Ej ārā baudi vasaru, izārstē nervus, iesauļojies.

1) Par banu - priecājies, ka nenobanoju uz ilgāku laiku.

2) Slay - liku, jo man izskatījās,ka nepildi misiju. Smieklīgi ir tas, ka iekš cs kad noslejoju - tu teici,ka nedzirdēji,ka uzlika c4 - te tu saki, ka uz citu spotu gāji ??? Anywhore - pie kājas. Būtu sēdējis biksēs un spēlējis tālāk.

3) Iemācies izlasīt foruma noteikumus par sūdzību sadaļu - par šo es tik tiešām ceru, ka Teddy tev atpūtu iedos.

4) Es ļoti labi māku d1rst1es, tas ir mans talants - gan dzīvē, gan internetā - ja man būs liela vēlme sabradāšu. Bet esmu mierīgs pārsvarā. Iesaku tev padomāt par savu attieksmi un to ko tu saki citiem. Mans darbs ir runāt ar tādiem cilvēkiem kā tu. Jūs visi domājat,ka esat baigi krutie un baigie biznesa pavēlnieki utt. Tajā brīdī kad nav apmaksāts rēķins, ir parādi vai ir kas vitāli nepieciešams - lielākā daļa no Jums gatavi paņemt aiz vaiga. Tā ir skarbā realitāte.

Iesaku padomāt un nolaisties uz zemes, jo nedz Tu, nedz kāds cits nav krutāks. Visi esam cilvēki un normāli komunicējot var panākt labāku rezultātu.

Priecīgus svētkus !

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...