Jump to content
GIGN Forum

Ziemassvteeki = Daavanas


SheYn
 Share

Recommended Posts

Es personiigi esmu apmierinaats ar taam daavanaam ko esmu saneemis shajos ziemassveetkos. t.i. ar 1 graamatu [parasti ir kaadas 2 vai 3, man neiipashi patiik lasiit] tad veel es dabuuju t-kreklu un smarzas... bet visjeedziigaakaa daavana bija snows thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es pirms nedeeljas dabuuju mp3 plaajeri, taa skaitiijaas mana ziemassveetku daavanu. aa un veel pashos ziemassveetkos dabuuju mazu musaru, es jau veselu gadu taadu gribeeju!! forshi, tagad nebuus jaaiet izmest viss uz musaru virtuve, bet vareeshu tepat visu izmest SAVAA musaraa!! urrraaaaa!!

Link to comment
Share on other sites

naudu dabuuju prieks snowa jo senci nezinaaja kaadu snowu pirkt.. tad veel maku un veel naudu ne prieksh snowa smile.gif

mees visi domaajaam braukt uz kalna, naakamnedeelj, taka peerc aatraak un jaaizdomaa uz kuru tesiisim smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Shiro MA mp3 plajeriiti

Forshu Spilvenu ar botiskiem sunjukiem

6 Shokolaades olas

un 2 Ls

laugh.gif

EDIT: Veel es dabuuju tachu uber smilshu puulksteni ar rozaa smiltinjaam un veel vienu zivtinju tongue.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Gribu jums atgadinat ka Ziemassvetki nav tikai laiks ,kad jasanem/jadod davanas!

Mes visi radi sogad sarunajam ,ka neko neviens nevienam nedaavinas ,varbut kautko siboliski un ziniet ta ari ir labak !

Ieteiktu visiem aizdomaties!

Peace santa.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...