Jump to content
GIGN Forum

Majaslapa


rhrds
 Share

Recommended Posts

Tatad stav gatava lapa uz datora, vajag dabut vinu neta, der tikai bezmaksas hostings. Spiezu upload .zip @ 000webhost bet nekadi nevaru dabut, visu laiku pie 30% nocrasho. parregistrejos, taisiju arhivu ar vairakam progam, nekas nepalidz. pats saja joma neko dizi nerubiju, tadel ceru uz jusu palidzibu

1)kadi vel ir bezmaksas web hosti

2)kadas var but problemas tam, ka nevaru uploadot

kad uploadoju arhivu, vienmer pie 30%

"

Tīmekļa lapa nav pieejama

Savienojums ar file-manager.000webhost.com tika pārtraukts.

<p id="suggestions" jsdisplay="suggestionsHeading" jstcache="2" style="-webkit-margin-start: 3px; margin-top: 15px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 18px; ">

Daži ieteikumi:

  • Vēlāk atkārtoti ielādējiet šo tīmekļa lapu.
  • Pārbaudiet savu interneta savienojumu. Restartējiet visus maršrutētājus, modemus vai citas tīkla ierīces, ja tādas lietojat.
  • Pievienojiet Google Chrome kā atļauto programmu ugunsmūra vai antivīrusa programmatūras iestatījumos. Ja šī jau ir atļautā programma, mēģiniet to dzēst no atļauto programmu saraksta un pievienot no jauna.
  • Ja izmantojat starpniekserveri, pārbaudiet starpniekservera iestatījumus vai sazinieties ar tīkla administratoru, lai pārliecinātos, vai starpniekserveris darbojas. Ja uzskatāt, ka jums nav jāizmanto starpniekserveris, pielāgojiet starpniekservera iestatījumus: Atveriet uzgriežņu atslēgas izvēlni > Iestatījumi > Zem pārsega > Mainīt starpniekservera iestatījumus... > LAN iestatījumi un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Izmantot starpniekserveri LAN iestatīšanai."

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

hmm ko tu ar to doma? Itka ir, cik es saprotu, es caur FIle Manager meginu uploadot sararotu lapu..

tagad meginu no http://eu5org.freewebhostingarea.com , itka uploadojas, bet pectam atmet lidz http://eu5org.freewe...m/ftp/index.php un nekas nav mainijies

butiba kritu izmisuma.. varbut arhiva vaina? itka zipped ar 7zip, .zip formats.. varbut nedrikst but nekadi liekie faili? nav ne mazakas nojausmas kas pa delam.. daru tiri prieks skolas.. no skolas pc ari nevareja uploadot

busu loti pateicigs jebkuram kurs caur teamviewer ienaks un to izdaris.. es zinu ka es kkur esmu sacakarejies un ka tas nav nekas gruts, bet taka manas zinasanas ir ~0 saja joma, pats neko nevaru izdarit :(

meginaju vel no 3 hostiem, neviens nieiet :D ari caur filezilla meginaju, still same shit. :(

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...