Jump to content
GIGN Forum

Ressn1K


picaSSo
 Share

Recommended Posts

Tā nav nekāda sūdzība, bet neliels izskaidrojums tev ressn1k...

1. Ja nezini par ko runāt, tad vismaz paklusē vai normāli uzjautā !

Ja tu ienāc serverī nevajag stumt virsū ar tekstiem:

kurš nomainija mapi

tu

picasso

ko smadzeņu nav ?

Kā tu domā, ko atbildēt uz tādiem uzbraucieniem ?? Vēl pie tam neviens karti (pool_day) nemainīja, bet pēc kārtas viņa gājā.

Varu pateikt.... un vienu no variantiem es tev atbildēju "aizver muti pidar". Zini krieviem ir teiciens "kakoj privet takoj otvet" Varu vairāk pateikt, gribi ?

Un nedraudi, ka rīt man nebūs acc.... Nobaidīji :) Gribi es tev anusā iebāzīšu acc ?! Kādu laiku es te spēlēju un daži pirms gigna mani pazina un parasti es nestumju virsū, bet ja man stumj, tad atbilde būs adekvāta. Jā un intereses pēc paskaties, kurš uz gg servera visvairāk un biežāk lika banus un cik no viņiem bija kļūdaini ... Nebūs acc paskatīšos cik čiteru būs un cik gribētāju būs serverī spēlēt :)

Karoče pievaldi muti ja nezini ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Redline, šis ir īstais picasso, kurš sāka spēlēt ar speedy reizē, tobiš, speedys laikam viņu ievilka cs'ā :) Un bija jau labu laiku pirms tevis šeit - Reģistrējies: 04-Sep-2003 18:17 any questions?

Link to comment
Share on other sites

Redline, šis ir īstais picasso, kurš sāka spēlēt ar speedy reizē, tobiš, speedys laikam viņu ievilka cs'ā :) Un bija jau labu laiku pirms tevis šeit - Reģistrējies: 04-Sep-2003 18:17 any questions?

Tedi mans milulit es te biju jau no pasha saakuma :) bet regjistreejos un sakau speeleet nezinu pat kad veelaak :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...