Jump to content
GIGN Forum

Cs Serveru Admins "arush"


XTCsimsss
 Share

Recommended Posts

Šodien iegāju pie drauga ar viņa nicku Smoky csdm.gign.lv serverī (paša nicks XTC*|simsss!!!), spēlēju, spēlēju, kautkā nereāli nošauj mani visu laiku, ieeju spectos, AHĀÄ viens ar speed un vel 3 spēlētājiem aims, no tiem atceros tikai | un kr3pez vai tamlīdzīgs vārds.

Sāku skatīties vai kāda citā GIGN serverī nav iekšā , kāds admins, skatos war3.gign.lv , onlinā ir admins Arush. Ieeju iekšā uzrakstu , eu Arush csdm.gign.lv viens ar speed un vel 3 aims. Un tagad citēšu Arush teikto.

"Man pofig".

Tas no admina puses ir normāli? Vai tiešām visiem adminiem tagad ''pofig'' par visu?

Personīgi man tas kautkā diezgan nepatīkami, veltīt 2min lai iejietu serverī, nobanotu čīterus un vari turpināt spēlēt, tas takš ir viens no taviem ''admina'' pienākumiem.

XTC*|simsss!!!

Link to comment
Share on other sites

Šodien iegāju pie drauga ar viņa nicku Smoky csdm.gign.lv serverī (paša nicks XTC*|simsss!!!), spēlēju, spēlēju, kautkā nereāli nošauj mani visu laiku, ieeju spectos, AHĀÄ viens ar speed un vel 3 spēlētājiem aims, no tiem atceros tikai | un kr3pez vai tamlīdzīgs vārds.

Sāku skatīties vai kāda citā GIGN serverī nav iekšā , kāds admins, skatos war3.gign.lv , onlinā ir admins Arush. Ieeju iekšā uzrakstu , eu Arush csdm.gign.lv viens ar speed un vel 3 aims. Un tagad citēšu Arush teikto.

"Man pofig".

Tas no admina puses ir normāli? Vai tiešām visiem adminiem tagad ''pofig'' par visu?

Personīgi man tas kautkā diezgan nepatīkami, veltīt 2min lai iejietu serverī, nobanotu čīterus un vari turpināt spēlēt, tas takš ir viens no taviem ''admina'' pienākumiem.

XTC*|simsss!!!

Emm...kāds sakars war3 serverim ar csdm serveri ??? Vai es kko nesaprotu un acc uzliekās uz visiem serveriem pēkšņi ?

Vai arī Arush tur ir admins ?

Link to comment
Share on other sites

Nu es visu laiku spēlēju war3.gign.lv pa reto csdm.gign.lv, cik vien esmu gaajis prasiijis citos serveros lai iejiet nobano, vienmēr ir iegājuši un to izdarījuši kautvai vakar admins GoodMen, iegaaju cs.gign.lv, pateicu ka war3.gign,lv ir čiteris, viņš iegāja pa 1min paskatījās un nobanoja.

Nu ja adminam Arush ir acc tikai uz to vienu war3.gign.lv serveri acc, tad nu vismaz lai tā arī pasaka nevis atbild ''man pofig'' un viss. vai vienkāršu pieklājību vismaz nevar izradīt? :hang:

Link to comment
Share on other sites

Tomēr saproti cilvēku - ja ir bijusi sūdīga diena or smth., tad ar dm tu viņa garastāvokli neuzlabosi. Vēl jo vairāk, ja viņam tur nav tiesības (par ko neesmu pārliecināts).

Tēma = :shit:

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tas no admina puses ir normāli? Vai tiešām visiem adminiem tagad ''pofig'' par visu?

Jā.

Tomēr saproti cilvēku - ja ir bijusi sūdīga diena or smth., tad ar dm tu viņa garastāvokli neuzlabosi.

Huļi? Ja esi admins tad pildi pienākumus, savu sūdīgo dienu izmet cūkām.

Aiziesi uz skolu, skolotājs pateiksi "*is pa trasi, neko nemācīšu" nu ok.. saprotam taču skolotāju, varbūt viņam sūdīga diena..

Link to comment
Share on other sites

Lumpy ja būtu zinājis ka viņam tur nav acc, takš loģiski ka neko taadu nebuutu prasijis lai skrien un tagad skatās.

R3d.l1ne nu paldies vismaz pateici to.

Arush vareeja uzrakstit vienu rindiņu ar tekstu ''man acc tikai šeit'' vai kko tam liidziigu un viss. Ja man admins kautko prasītu un es pateiktu ''man pofig'' uzreiz kick/ban/gag , a kad admins to pasaka tad nekā. :coffee:

Link to comment
Share on other sites

Lumpy ja būtu zinājis ka viņam tur nav acc, takš loģiski ka neko taadu nebuutu prasijis lai skrien un tagad skatās.

R3d.l1ne nu paldies vismaz pateici to.

Arush vareeja uzrakstit vienu rindiņu ar tekstu ''man acc tikai šeit'' vai kko tam liidziigu un viss. Ja man admins kautko prasītu un es pateiktu ''man pofig'' uzreiz kick/ban/gag , a kad admins to pasaka tad nekā. :coffee:

Lumpy ja būtu zinājis ka viņam tur nav acc, takš loģiski ka neko taadu nebuutu prasijis lai skrien un tagad skatās.

R3d.l1ne nu paldies vismaz pateici to.

Arush vareeja uzrakstit vienu rindiņu ar tekstu ''man acc tikai šeit'' vai kko tam liidziigu un viss.

piekrītu tev:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...