Jump to content
GIGN Forum

Bez Iemesla


ebUFUCK
 Share

Recommended Posts

Ienaku visu laiku serveri un ja sez admins Arush serveri vins man visu laiku dod kick uz 4 min

Vai visu laiku liek man citu nick,es jusu serveri speleju loti ilgu laiku bet kaukads sikais dabujis acc te tello lielu varoni!!! Darat tak kauko lietas laba!:) Tas jau ilgst vairak neka 3 nedelas.Tiklidz vinu nosauju kick 4min,un ta visu laiku!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: Arush

| IEMESLS:

| Terminsh peec 4 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: ", termins: 4 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :", termins: 4 minutem. Vairak informacijas lasi kons

http://failiem.lv/u/mqadvws

Link to comment
Share on other sites

Būtu jādzird abas puses, manuprāt. Sry, ka jaucos 1.6 lietās, bet viņš laikam nav vienīgias, kas ar flagiem spēlējās, kā grib.

tad nejaucies ja neko nerubi.

un ko tas pajols tur izgudro par to ka es vinu kikoju kad vins mani nosauj - demo noteikti iemesls bus redzams.. vinu neapmierina tas ka es vinam neljauju spelet ar niku kur ir iespraukts vards fuck. kko saka lamaties un pats izgaja ara.. vajadzeja laikam beigas vel banu uzlikt par lamasanos..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nevienam citam adminam nav bijusi problēma ar šī spēlētāja niku.

Arush, par lamāšanos labāk nerunā, no rīta pats nebiji labāks :)

tur jau ta lieta ka es nenjemu vera ka vins tur kko spregaja -un nekadus kik netaisiju ko vins tur murgo.. nu ja gign vadibai nav iebildumu ka spele ar fakiniem un sukiniem nikiem serveri kur 90% ir mazgadigo tad okey es lieku miera tadus...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tur jau ta lieta ka es nenjemu vera ka vins tur kko spregaja -un nekadus kik netaisiju ko vins tur murgo.. nu ja gign vadibai nav iebildumu ka spele ar fakiniem un sukiniem nikiem serveri kur 90% ir mazgadigo tad okey es lieku miera tadus...

Tikai nevajag :D Tu visu laikus kick taisi taka nemuldi! Vell bija speletaji serveri kuri ir liecinieki,un lai vadiba apskatas servera konsula, Un pieradijumi buss acim redzami! Es no tevis sodien tikai jau dabuju 4 kick uz 4min!!! NOSKATIES DEMO UN TAD MELO KAD KICK NETAISIJI!

Edited by ebUFUCK
Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag :D Tu visu laikus kick taisi taka nemuldi! Vell bija speletaji serveri kuri ir liecinieki,un lai vadiba apskatas servera konsula, Un pieradijumi buss acim redzami! Es no tevis sodien tikai jau dabuju 4 kick uz 4min!!! NOSKATIES DEMO UN TAD MELO KAD KICK NETAISIJI!

no sakuma kikoju par niku par cik tu nesaprati - pec tam nomainiju uz ebULOVE, jo tas tev labak piestav... nu katra zina te nekas neatrisinasies kamer kads lielaks nedos atlauju spelet ar tadiem nikiem..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

no sakuma kikoju par niku par cik tu nesaprati - pec tam nomainiju uz ebULOVE, jo tas tev labak piestav... nu katra zina te nekas neatrisinasies kamer kads lielaks nedos atlauju spelet ar tadiem nikiem..

Paskaties cik es stundas te esu nospelejis, un citi admini man pilniba nau neko teikusi,un citos serveros un ari speleju ar sito nick kadus gadus 5. Un tu esi vienigais TALANTS kas man aizliedz spelet +Tiklidz teicu kad rakstisu foruma sudzibu ureiz tad tikai saki nick mainit! Pirmstam visu laiku devi kick 4min!!! Taka nesaki kad es te kauko izdomaju.

Edited by ebUFUCK
Link to comment
Share on other sites

Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

Jau kādu laiku atpakaļ bija līdzīgs gadijums @ TF2, bet niks bija gan rupjāks. Principā, te katram adminam ir jāizvērtē pašām, ja ir sūdzības par viņa niku vai liekas aizskarams, droši, vari rīkoties savos ieskatos. Bet bans nedrīkst pārsniegt noteiktos termiņus.

Pārējiem, kuri beztolkā līen kur nevajag - atveļinājums

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...