Jump to content
GIGN Forum

Lieliskie Drinki


macho
 Share

Recommended Posts

Jā RAWEN tu savos 15 gados esi ahūna liels alus specjālists lai spētu noteikt alus kvalitāti - varu derēt tu esi viens no tiem pilzenes cienītājiem, laigan patiesībā apzinies, ka pērc pilzenes tikai tapēc ka viņš ir vislētākais

Vai arī otrs variants tu esi Zelta alus dzērājs, bet tu dzer viņu tikai tapēc, ka citi saka ka labs, laigan pašam tev viņš negaršo

Un galu galā tu atdzīsties ka tev vispār alus negaršo (jo tads īpaši apdāvināts pacmitnieks, alus specjālists jau nevarētu zināt ka alum nav jāgaršo) un tu labāk palielies ar šnabja dzeršanas spējām, laigan tāpat visi zin ka tu dzer to tikai lai pazaudētu kaunu un varētu izdarīt ko īpaši stulbu pa ko parēkt, jo redziet tev skaidrā kājas trīc un mēle mežģās...

Link to comment
Share on other sites

erik - man ir 16 smile.gif bet par to pofig,es vienkarshi saku,ka mana skatijuma calsberg patiesham ir sudigs alus,jo vinsh garsho pec mizaliem + par tadu pretigu garshu maksat vel tik daudz :/ Pats dzeru pilzenes alu!Jaa vinsh ir leets un tapec man vinsh patik + garsho arii labi!

Laikam aizskaaru tavas calsberg fanaata juutas - ak nabadzinsh!

Link to comment
Share on other sites

Mm , alu neesmu dzeeris kopsh septembra (gastriits + jeelums kungjii :yay.gif , bet taa pirms tam dzeeru Pilzenes , Bochkariku vai tri bogatarja (vai kaa tur). Kapeec tieshi shos ? Tapeec , ka bochkariks ir visgarshiikaakais alus manaa skatiijumaa , tri bogotarja - otrais garshiigaakais. Bet pilzenes man garsho labaak nekaa gaishais alus , nezinu kapeec , bet tas taa ir. Zelta alus un Carlsberg manaa skatiijumaa ir.. kaa lai to pasaka... skjidri : 4.gif Nu es pat nevaru pateikt , bet nu sajuuta taada , ka vinsh buutu bijis gaazeets un atshaaleejies. Kkas nav tiem aliem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Neizprotu cilvekus kas dzer aldara alu,ja ir nauda ,lai opirktu ko labaku sad.gif

A nahuj man naudu aliņiem baigi tērēt? Es nopērku savus entos pilzeniekus un kādu reizi kādu gaišo un dzīvoju laimīgs. Dzeru to kas garšo, piemēram, bauskas alus man ne visai garšo un tērvetes alus ne tik. Lai visi tie lielie alus pazinēji iet dirst. Negrasos es kaut ko dzert tāpēc ka vot kāds man tagad baigi paskaidros kāpēc tas un tas alus ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...