Jump to content
GIGN Forum

Keeks Kļūdījies


Alchemist
 Share

Recommended Posts

Admins kēēks ir kļūdījies, es nelietoju kodus.

[sM] keeKs aR roZineem`: Permanently banned player "Sauce Master" (reason: wh+@italy).

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 111201

| ADMIN: keeKs aR roZineem`

| BANNED NAME: Sauce Master

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:127266132 (nosteam generated ID)

| REASON: wh+@italy

| TIME SET: 2012-04-13 21:37:06 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/111201

+-------------------------------------------------------------

Demo : http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2012-04-13/20120413-2042-cs_italy.zip

Link to comment
Share on other sites

kāpēc raksti no fake profila?

bans paliek, ja kāds vēl grib skatīties - droši, skataties visu demku kopā no 8 minūtes uz augšu

Neredzeju nevienu momentu kuru nevar izskaidrot ar radaru vai skanu. Vienīgi aizdomīgs moments varēja šķist otrais rands ar gloku, bet tur varēja redzēt viņa ķiveri ;)

Nevermind ip 84.237.149.135

Sauce Master ip 84.237.149.135

Addicted to life ip : 84.237.149.135

Arī zeToms :D..

Nevermind - vismaz varēji no sava profila rakstīt.

Un tagad paskaidro kurā vietā ir teikts, ka es nedrīkstu mainīt niku?

Link to comment
Share on other sites

tā, pirmais gloka šāviens, tu mērķtiecīgi gāji uz priekšu, sekundi pirms parādīšanās apstājies.

14.40 nevarēja redzēt un dzirdēt ka viņš nāk no bāzes puses. Turklāt tas ir neierasti, skatīties tik tuvu

16.40 pēc slēpšanās no flasha tu piecelies un sauj bez skatīšanās, nepaveicās nosaut. Pēc otrā flasha tu to nedari.

Tirgu tu katru reizzi ar awp izej savādāk, skatoties kur pretinieks atradīsies.

Pēc tam tie momenti paliek pat vēl vairāk un tu nereaģē uz skaņu tik precīzi kā saki, bija arī vietas, kur tā tev palīdzētu kādu nošaut va inetikt nošautam.

ir wh,

mill mape man neiet, bet nav arī vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

Tu to nopietni? Nedraudi ;) neesi Tu nekāds Jānis trīspirkstis, ka tavs viedoklis par to, ka banu tev uzliek,tpc tu mad, tu sāksi nolikt - tak neviens to tāpat neklausīsies, samierinies.

Nesapratu par ko man būtu jāraud, drīzāk būtu jāsmejas.

Man nevajag stāstīt cik tev un citiem svarīgs vai nesvarīgs man viedoklis. To ka tu mums esi e-krāna fermeris es jau sen zinu.

Un vēl man interesē ar ko man būtu jāsamierinās? Ar to, ka tagad esmu atradis citu, labāku, stīmotu komjunitiju? Vai varbūt man jasamierinās ar to, ka man neizdosies nekad tev ieskaidrot to, ka no malas izskatās smieklīgi, kā tu forumā lecies un tēlo lielo papuci?

Un vispār, tu jau noskatījies demo, paudi savu smieklīgo viedokli un neuzrakstīji momentus kuri tev šķiet aizdomīgi. Tāpēc tev nevajadzēja te spamot ar savu tizlo postu. Kēks lasies prom no šī topika ar visām savām smirdīgajām rozīnēm.

Nesaprotu kāpēc tu vienmēr posto tur kur tev to nevajag darīt. Lai kompensētu savu ......., tēlojot lielo papuci forumā?

Edited by Nevermind
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

man patīk ka nevermind skraida pa topikiem un meklē cilvekus kas viņam nepatīk un pa postiem mīnusiņus liek :D

godīgi sakot, tas moments italy kad tu uzkap loga un piezoomo ieejot mazajā istabā taisni ir čotka wh moments, NEVIENS tur nelec ārā un neskatās taisni ar zoomed awp, tur vienmer sturus parbauda un i to ne jau ar awp. Pat ja dzird ka ir augšā, tik un tā nevar precīzi zināt kā tajā gadījumā. Tiešām neatceros vai radarā varēja redzēt, apšaubu to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

man patīk ka nevermind skraida pa topikiem un meklē cilvekus kas viņam nepatīk un pa postiem mīnusiņus liek :D

godīgi sakot, tas moments italy kad tu uzkap loga un piezoomo ieejot mazajā istabā taisni ir čotka wh moments, NEVIENS tur nelec ārā un neskatās taisni ar zoomed awp, tur vienmer sturus parbauda un i to ne jau ar awp. Pat ja dzird ka ir augšā, tik un tā nevar precīzi zināt kā tajā gadījumā. Tiešām neatceros vai radarā varēja redzēt, apšaubu to.

Ja apskata dažus iepriekšejos raundus, tad var redzēt, ka tieši no loga izkāpa visvairāk ct, Tāpēc arī tur čekoju, Spriežot par iepriekšejo raundu pieredzes pie loga, būtu dīvaini, ja es tur nečekotu. Tākā man bija pārliecība, ka tur noteikti nav tīrs es arī zoomoju, bez zoom es nevienam netrāpītu... (Varbūt būtu haļava un trāpītu).

Tas vairs nav tik svarīgi, bet ja pie nekā cita nevarat piekasīties, es varētu dabūt unban? Tīri tā - cieņas pēc...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja apskata dažus iepriekšejos raundus, tad var redzēt, ka tieši no loga izkāpa visvairāk ct, Tāpēc arī tur čekoju, Spriežot par iepriekšejo raundu pieredzes pie loga, būtu dīvaini, ja es tur nečekotu. Tākā man bija pārliecība, ka tur noteikti nav tīrs es arī zoomoju, bez zoom es nevienam netrāpītu... (Varbūt būtu haļava un trāpītu).

Tas vairs nav tik svarīgi, bet ja pie nekā cita nevarat piekasīties, es varētu dabūt unban? Tīri tā - cieņas pēc...

man patīk, ka cilvēki kas paši uzvedas diezgan neadekvāti un reti "ciena" kādu tiecas pēc cieņas :D

sēdi!

pagaidīsim ko teiks Niknais, kad teiks!

Edited by maddn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...