Jump to content
GIGN Forum

Kas Par Huiņu?


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Puiši pēc tam uztaisīs citu akkountu un turpinās dzīt sūdu , nekas nemainīsies šajā vidē kamēr paši indivīdi nesāks domāt ar smadzenēm.

to saka džeks, kurš pats atrodas Dabas brīnumu grupā, hehe.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Man gan šķiet, ka viņš ir pelnījis alkoholiķu grupu.

ūja, ūja, gūdmens cik gadus te stāsta visiem savu zvejniekstāstus, ticis tik pie jauna membertitle, a semorka te patizlojās pāris mēnešus un tiks pie savas grupas? NAAAT!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ūja, ūja, gūdmens cik gadus te stāsta visiem savu zvejniekstāstus, ticis tik pie jauna membertitle, a semorka te patizlojās pāris mēnešus un tiks pie savas grupas? NAAAT!

Bet nēesmu redzējis šeit, ka Goodijs būtu sūdzejies par to ka viņs ir alkoholiķis un viņam tas nepatiktu :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau te principā esmu šeit jau ļoti ilgs pacients. Vienkārši es no kļūdām mācos :)

Principā šinī forumā strādā simpātijas un antipātijas jautājums.

Kāpēc no foruma netiek banoti tādi dauņi kā Semorka, mind's (un vel visādi pidiņi, kas šobrīd man nenāk prātā)?

Es saprastu, ja viņi rakstītu kaut kādus smieklīga satura post'us (kā to agrāk darīja #wL.Media), bet tā nav...

Šeit nemaz nekas vairāk nav jāpiebilst,

lūdzu, kāds (ar privilēģijām apdāvinātais), dariet kaut ko lietas labā!

Vot pasaki, es kā normāls cilvēks, netaisītu jaunu postu ieraugot, ka tur kautkāds semorka, vai andrejs grib parādīt, ka viņam ir lielāks pincis. Bet tu, tāds ar nerviem bišk pavājāks, sats apvainoties, ka man ir garāks!

Katram ir zināmas tiesības spama sadaļā kautko uzrakstīt nepārkāpjot attiecīgās normas, Es takš katru dienu nesūdzos, ka esmu alkoholiķis, man liekas, ka es pat vārdu alkohols 1 reizi esmu uzrakstījis.

Edited by Semorka
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ūja, ūja, gūdmens cik gadus te stāsta visiem savu zvejniekstāstus, ticis tik pie jauna membertitle, a semorka te patizlojās pāris mēnešus un tiks pie savas grupas? NAAAT!

GooD MeN`u sheit neiejaukt :) Es gatavojos pariet uz antidepresantiem...Relax..Drīz metīšu nost...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es gatavojos pariet uz antidepresantiem...

Ja netroļļo, tad tomēr atļaušos Tevi nosaukt par debīlu. Turies no tiem mēsliem pa gabalu - paliksi par dārzeni daudz ātrāk kā no alkohola + tas iet tikai ar receptēm, kuras ne visai labprāt izraksta. Mazāk klausies tajā lupatā Semorkā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Un gūdmen, ja patiešām tiešām gribi atmest dzeršanu, tad ej nokodējies.

Ir redzēti pāris kadri iz dzīves, uz kuriem tas neiedarbojās, tas ir, aizmauc nokodēties, paiet pāris nedēļas un pudelēm korķi atkal sprāgst vaļā...

Link to comment
Share on other sites

Es domāju tādu kodēšanos, kur sistēmā ielaiž kaut kādu vielu, kura neļauj dzert, citādāk viena pudele noved pie diezgan smagām sekām. Cilvēkam uzreiz rodas motivācija nedzert.

Link to comment
Share on other sites

Kāda kodēšanas, ko jūs man bērna pasakas , jā ielaiž iekša tādu vienu, lai tu baidītos, dzert jo var atdot galus, bet tas principā palīdz, bet pēc tā gada tu dzersi vēl vairāk. Man te tādi kodētie, ka viņa poh uz zālēm gribesi i dzersi.

Un Cash izglītošanai, antidepresanti tiek piemeklēti inviduāli, un nepadara par dārzeni. Ir citu medikamentu grupas, kuru kombinācija cilvēku padara par dārzeni, piemēram, kā trankvilizātoru, neiroleptiķi un psihosomatiski līdzekļi.

GooDMaN tavā gadījumā ir jāizmēģina viss, pirms ķerties pie Antidepressantim. Es jau biju galējā stadijā pirms nolēmu dzert AD, kad biju sapratis, ka esmu vājš, gan raksturā, gan garā un sūds šini pasaulē.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...